65385145958c45f3b9af.jpg
Oprócz samochodów terenowych, w Targach Kielce można podziwiać samochody sportowe, klasyki czy ponad 250 projektów tuningowanych aut

Wystawa aut terenowych na Dub IT! Tuning Festiwal

02 lipca 2017
Kieleckie święto motoryzacji to nie tylko wystawa aut sportowych. Pasjonaci off roadu mogą również podziwiać wyjątkowe samochody terenowe, które na co dzień pokonują nie tylko błotne przeszkody

Podczas tegorocznej edycji Dub IT! Tuning Festiwal, która odbywa się właśnie w Targach Kielce można zobaczyć takie auta jak: Nissan Patrol, Lada Niva, czy Land Rover Discovery. Auta prezentowane przez miłośników terenówek przywiezione zostały z Warszawy, Chełma (woj. lubelskie) i Kielc. Terenówki prezentowane na terenie kieleckiego ośrodka wystawienniczo – kongresowego mogą przejechać zarówno po leśnej ścieżce, jak i błocie czy głębokiej kałuży.

Dub IT! Tuning Festiwal to najlepsze miejsce by zobaczyć najlepsze projekty tuningowe w Europie. Impreza, która co roku przyciąga do Targów Kielce mnóstwo sympatyków motoryzacji potrwa do niedzieli.

Serdecznie zapraszamy!

(PP)

Polecane aktualności
20 czerwca 2018
Dziennikarz Playboya, prowadzi program Automaniak w TVN Turbo. Motoryzacja to jego pasja, zarówna ta na czterech jak i na dwóch kołach. Podczas DUB IT Tuning Festiwal poznacie Rafała Jemielitę i jego niezwykłe spojrzenie na motoryzację.
02 lipca 2017
Unikatowa Toyota Land Cruiser V8 VDJ200L zbudowana przez Hołowczyc Racing w 2015 roku zaparkowała w Targach Kielce. To auto trzeba zobaczyć!
01 lipca 2017
Ferrari 430, Lamborghini Huracan LP610-4, czy Carrera S Porsche w specjalnej wersji Martini Racing – te i inne motoryzacyjne perełki można zobaczyć podczas Dub IT Tuning Festiwal, który dziś rozpoczął się w Kielcach. Na zwiedzających czekają między innymi pokazy driftu, a także zawody motocyklowe Polish Stunt Cup.