41568385b2a4a8165041.jpg
Rafał Jemielita będzie gościem DUB IT Tuninng Festiwalu, fot. Marcin Klaban

Rafał Jemielita w Targach Kielce!

20 czerwca 2018
Dziennikarz Playboya, prowadzi program Automaniak w TVN Turbo. Motoryzacja to jego pasja, zarówna ta na czterech jak i na dwóch kołach. Podczas DUB IT Tuning Festiwal poznacie Rafała Jemielitę i jego niezwykłe spojrzenie na motoryzację.

W jego przypadku życiowa pasja i zawodowa specjalność to jedno i to samo: motoryzacja.  Rafał Jemielita to dziennikarz motoryzacyjny od ćwierć wieku. Jako dziennikarz brał udział w trzech edycjach Rajdu Dakar, relacjonował WRC i F1, a w jego zawodowej karierze była też przygoda z wydaniem ponad 90 odcinków programu motoryzacyjnego – Rafał był dziennikarzem programu „Moc”, a także redaktorem magazynu „Auto Auto” – pierwszego takiego w TVN. Jego debiutanckim programem telewizyjnym, w którym wystąpił przed obiektywem, był „Motoszoł”, hit wiosny 2008 w TVN Turbo. Po „Motoszoł” przyszła pora na pierwszy w Polsce teleturniej motoryzacyjny „Turbo Ring” oraz „Automaniaka” – najdłużej, bo od ponad 18 lat produkowany magazyn o samochodach w Polsce. Od 17 lat Jemielita jest trwale związany z miesięcznikiem Playboy. Pisze w nim o motoryzacji, co chyba dla każdego oczywiste. „Samochody to moje życie!” – podkreśla Jemielita.

(MM)

Polecane aktualności
02 lipca 2017
Unikatowa Toyota Land Cruiser V8 VDJ200L zbudowana przez Hołowczyc Racing w 2015 roku zaparkowała w Targach Kielce. To auto trzeba zobaczyć!
02 lipca 2017
Kieleckie święto motoryzacji to nie tylko wystawa aut sportowych. Pasjonaci off roadu mogą również podziwiać wyjątkowe samochody terenowe, które na co dzień pokonują nie tylko błotne przeszkody
01 lipca 2017
Ferrari 430, Lamborghini Huracan LP610-4, czy Carrera S Porsche w specjalnej wersji Martini Racing – te i inne motoryzacyjne perełki można zobaczyć podczas Dub IT Tuning Festiwal, który dziś rozpoczął się w Kielcach. Na zwiedzających czekają między innymi pokazy driftu, a także zawody motocyklowe Polish Stunt Cup.