Bez-tytulu.png
Solarity na targach ENEX.

Wiodący dystrybutor i hurtownia systemów fotowoltaicznych na targach ENEX

21 stycznia 2022
Moduły, falowniki, systemy montażowe oraz rozwiązania on-grid i off-grid to część oferty firmy Solarity – kolejnego Wystawcy tegorocznych targów ENEX. Z ofertą firmy będzie można zapoznać się już od 23 do 24 lutego br. w Targach Kielce.

W ofercie firmy Solarity znajdują się rozwiązania on-grid jak i off-grid, moduły, falowniki, systemy montażowe oraz akcesoria dla profesjonalistów w Europie, na Bliskim Wschodzie oraz w Afryce. Biura firmy zlokalizowane są w Warszawie, Pradze, Budapeszcie, Kijowie, Ammanie i w Casablance.

Solarity posiada już 10letnie doświadczenie w branży fotowoltaicznej. Firma obsłużyła już setki klientów B2B z ponad 30 krajów dostarczając tym samym ponad 700 MW materiałów fotowoltaicznych, głównie modułów i falowników, na całym świecie.

Z ofertą firmy Solarity będzie można zapoznać się podczas targów ENEX. Zapraszamy do Targów Kielce już od 23 do 24 lutego 2022 roku.

Zachęcamy do rejestracji na targi: https://www.targikielce.pl/enex/rejestracja-zwiedzajacych

(MCh)

Polecane aktualności
23 maja 2022
Zainteresowanie tegorocznymi targami ENEX przerosło najśmielsze oczekiwania organizatorów. Statystycznie, impreza przyciągnęła o 20% więcej Wystawców i o 10% więcej Zwiedzających. Powierzchnia wystawiennicza była niemal dwukrotnie większa niż przed pandemią w 2020 roku. O tym jak wyglądała miniona edycja targów, można przeczytać w najnowszym raporcie.
12 kwietnia 2022
Program Mój Prąd to jedna z najbardziej popularnych dotacji na fotowoltaikę. W połowie kwietnia rusza nabór wniosków, który będzie prowadzony w trybie ciągłym do 2023 roku. Budżet programu wynosi 350 mln zł.
24 lutego 2022
Firmy BMZ POLAND, GALMET oraz VIESSMANN wybrały Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki oraz Targi Odnawialnych Źródeł Energii ENEX jako miejsce spektakularnych premier.
23 lutego 2022
Pierwszego dnia targów Enex oraz Enex Nowa Energia podczas oficjalnej gali uhonorowano wybranych Wystawców nagrodami, medalami i wyróżnieniami.
23 lutego 2022
Zakończył się pierwszy dzień VI konferencji HEAT not LOST, organizowanej przez. Wydarzenie tradycyjnie odbywa się podczas XIX Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX - NOWA ENERGIA w Targach Kielce.
23 lutego 2022
Galą 15-lecia Forum Pomp Ciepła zakończyło się ogólnopolskie spotkanie poświęcone tej tematyce. Poprzedziły ją trzy panele tematyczne, w których nie zabrakło informacji o instalacjach pomp ciepła, fotowoltaice i najnowszych technologiach.
23 lutego 2022
Podczas pierwszego dnia XXIV Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki i XIX Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX Nowa Energia zorganizowano konferencję poświęconą transformacji energetycznej. Organizatorem spotkania był Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach.
23 lutego 2022
Magazyny energii dla prosumenta to temat przewodni spotkania ENERGIA PL w Targach Kielce organizowanego w ramach XXIV Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki ENEX oraz XIX Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX - NOWA ENERGIA.