Moto-Zlosnica.jpg

Wiktoria Jurczewska - dziennikarka Polskiego Radia Kierowców będzie się ścigać podczas DUB IT!

15 czerwca 2022
Wiktoria Jurczewska dziennikarka Polskiego Radia Kierowców, weźmie udział w Drift Battle MTN podczas Festiwalu DUB IT!

Wiktoria pojedzie swoim zmodyfikowanym BMW e36 z silnikiem V8.

image00001.jpeg [1.40 MB]

Wiktoria Jurczewska przez 3 lata prowadziła transmisje na żywo z Driftingowych Mistrzostw Polski. Tworzyła kanał motoryzacyjny na YouTubie. Była rzecznikiem prasowym jednego z polskich kompleksów targowych. Była marketingowcem współtworząc komunikację jednej ze znanych marek samochodów premium.

Po godzinach jest drifterką. Jeździ „bokiem” swoim BMW E36 do driftu z silnikiem V8. Mocnym i szybkim, ale oklejonym w "babskie" kwiaty. Uważa, że gdyby ADHD istniało to na pewno, by je u niej stwierdzono. Ma niespożyte pokłady energii, zapotrzebowanie na adrenalinę nigdy u niej nie maleje. Chciałaby jeszcze jeździć na motorcrossie, ale… ma 4 samochody i brak miejsca na kolejne moto szaleństwa. Jest "adrenalinowym świrem", ale totalnie przeciwnym wygłupom na drogach publicznych.

Poza motoryzacją uprawia jogę, pływa, gra z przyjaciółmi w siatkówkę, pasjonuje się lotnictwem, i… śpiewa w samochodzie :)

Jej internetowym dzieckiem jest własna marka Moto Złośnica, pod którą dzieli się swoją pasją w Social Mediach. Współtworzenie Polskiego Radia Kierowców określa jako niebywałe wyróżnienie i poczucie, że oto spełnia swoje zawodowe marzenia – połączenie pasji do motoryzacji i dziennikarstwa w miejscu pełnym autorytetów. Samochód traktuje jak żywą istotę, która obdarzona zaangażowaniem potrafi się odwdzięczyć :) 

W Polskie Radio Kierowców usłyszycie od Wiktorii wiele newsów i ciekawostek między innymi o motor sporcie, tuningu, technice jazdy czy kulturze na drodze w miłej atmosferze. 

Polecane aktualności
12 marca 2024
Lista gości specjalnych, którzy odwiedzą tegoroczny festiwal motoryzacyjny w Targach Kielce nadal rośnie. Do grona ambasadorów Mubi Dub It Tuning Festival dołączył właśnie Robert Michalski, bohater m.in. programu Zawodowi handlarze emitowanego w TVN Turbo oraz twórca liczącego blisko 300 tysięcy kanału Stradale Classics na platformie YouTube.
09 lutego 2024
Przyszedł czas na zaprezentowanie kolejnego ambasadora tegorocznej edycji Mubi Dub It Tuning Festiwal, która odbędzie się już 22-23 czerwca w Targi Kielce. A jest nim, nie kto inny, jak Patryk Mikiciuk.
26 stycznia 2024
Odsłaniamy karty i prezentujemy ambasadorów tegorocznej edycji Mubi Dub It Tuning Festiwal. Pierwszym z gości specjalnych, którzy już 22-23 czerwca odwiedzą nasze wydarzenie, będzie Grzegorz Duda. Uczestnik programu "Duda kontra Szafrański" przez dwa dni obecny będzie na festiwalu i właśnie w Targach Kielce spotka się z fanami motoryzacji i zaprezentuje swój najnowszy projekt, którego powstawanie będzie można śledzić na antenie TVN Turbo.
21 grudnia 2023
Warszawska ekipa PRO8L3M wystąpi przed kielecką publicznością w pierwszy weekend wakacji - 22 czerwca 2024 w Targach Kielce i zagra najbardziej znane kawałki, pochodzące również z najnowszego albumu PROXL3M. Wieczorne wydarzenie zakończy pierwszy dzień wielkiego motoryzacyjnego święta, jakie odbywać się będzie w weekend 22-23 czerwca w Targach Kielce – Mubi Dub It Tuning Festival!
25 czerwca 2023
W trakcie drugiego dnia Mubi Dub it Tuning Festival w Targach Kielce wręczono wyróżnienia za najlepsze projekty tuningowe. Nagrody przyznano w kilku kategoriach m.in. Dyno Queen, Best Wheels, Hi5 New Wave oraz Hi5 Old School.
25 czerwca 2023
7,6 miliona złotych to łączna wartość aut, które zostały wystawione na sprzedaż na Classicauto Market podczas Mubi Dub IT Tuning Festiwal w Targach Kielce. Giełda Pojazdów Klasycznych, czyli największa w Polsce giełda aut klasycznych i zabytkowych, przez dwa dni imprezy cieszyła się ogromnym zainteresowaniem – nie tylko oglądających, ale też kupujących.
24 czerwca 2023
Mubi Dub It Tuning Festival to prawdziwa gratka dla fanów motoryzacji. W sobotę zwiedzający podziwiali widowiskowy drift, oglądali projekty tuningowe, mogli także spotkać się z internetowymi twórcami motoryzacyjnymi .
24 czerwca 2023
Pasjonatów mechaniki zachęcali do rozwijania zainteresowań organizatorzy Akademii Młodego Mechanika, którzy w sobotę, 24 czerwca, gościli w Targach Kielce podczas Mubi Dub It Tuning Festival. Niespodziewanie w spotkaniu wziął udział także znany z TVN Turbo Grzegorz Duda – współorganizator Akademii. Wszyscy panowie opowiadali o nowych trendach w mechanice samochodowej i możliwościach, jakie daje uczestnikom udział w Akademii oraz Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników.