Moto-Zlosnica.jpg

Wiktoria Jurczewska - dziennikarka Polskiego Radia Kierowców będzie się ścigać podczas DUB IT!

15 czerwca 2022
Wiktoria Jurczewska dziennikarka Polskiego Radia Kierowców, weźmie udział w Drift Battle MTN podczas Festiwalu DUB IT!

Wiktoria pojedzie swoim zmodyfikowanym BMW e36 z silnikiem V8.

image00001.jpeg [1.40 MB]

Wiktoria Jurczewska przez 3 lata prowadziła transmisje na żywo z Driftingowych Mistrzostw Polski. Tworzyła kanał motoryzacyjny na YouTubie. Była rzecznikiem prasowym jednego z polskich kompleksów targowych. Była marketingowcem współtworząc komunikację jednej ze znanych marek samochodów premium.

Po godzinach jest drifterką. Jeździ „bokiem” swoim BMW E36 do driftu z silnikiem V8. Mocnym i szybkim, ale oklejonym w "babskie" kwiaty. Uważa, że gdyby ADHD istniało to na pewno, by je u niej stwierdzono. Ma niespożyte pokłady energii, zapotrzebowanie na adrenalinę nigdy u niej nie maleje. Chciałaby jeszcze jeździć na motorcrossie, ale… ma 4 samochody i brak miejsca na kolejne moto szaleństwa. Jest "adrenalinowym świrem", ale totalnie przeciwnym wygłupom na drogach publicznych.

Poza motoryzacją uprawia jogę, pływa, gra z przyjaciółmi w siatkówkę, pasjonuje się lotnictwem, i… śpiewa w samochodzie :)

Jej internetowym dzieckiem jest własna marka Moto Złośnica, pod którą dzieli się swoją pasją w Social Mediach. Współtworzenie Polskiego Radia Kierowców określa jako niebywałe wyróżnienie i poczucie, że oto spełnia swoje zawodowe marzenia – połączenie pasji do motoryzacji i dziennikarstwa w miejscu pełnym autorytetów. Samochód traktuje jak żywą istotę, która obdarzona zaangażowaniem potrafi się odwdzięczyć :) 

W Polskie Radio Kierowców usłyszycie od Wiktorii wiele newsów i ciekawostek między innymi o motor sporcie, tuningu, technice jazdy czy kulturze na drodze w miłej atmosferze. 

Polecane aktualności
05 lipca 2022
Drewniana podstawa wycięta z elementu tunelu technicznego starego warsztatu samochodowego, jako nóżka fragment kierownicy motocykla, uchwyt zrobiony z wygiętego klucza, a na szczycie działający klakson z Yamahy XV750. Z takich elementów składa się unikatowy „puchar” stworzony przez stowarzyszenie Kieleckie Klasyki jako podziękowanie za organizację wystawy samochodów klasycznych przy okazji Festiwalu Tuningu DUB IT! 2022.
26 czerwca 2022
Wiele osób przyszło na spotkanie z Patrykiem Mikiciukiem, popularnym dziennikarzem motoryzacyjnym związanym z TVN Turbo, podczas targów DUB IT! w Kielcach. Pasjonat, znany z programów, "Automaniak", „Polskie Porsche” czy "Klasyka Patryka Mikiciuka", dzielił się własnymi doświadczeniami z kupna aut, a także ogromną wiedzą o najnowszych trendach w produkcji samochodów.
26 czerwca 2022
Autorzy niezwykłych pomysłów na modyfikację auta zostali nagrodzeni drugiego dnia targów DUB IT! w Kielcach.  Stowarzyszenie VAG doceniło w modelach kunszt i klimatyczną koncepcję.   
26 czerwca 2022
W Targach Kielce od rana tłumnie gromadzą się fani motoryzacyjnych popisów. Widowiskowe drifty zapierają dech. Do godziny 18 można tu podziwiać  kreatywnie przerobione samochody i rozmawiać z ich właścicielami, a także oglądać piękne kieleckie klasyki. Jest także wiele dodatkowych atrakcji.
25 czerwca 2022
Zakończył się pierwszy dzień Festiwalu Tuningu DUB IT! w Targach Kielce. Ponad 200 aut zlotowych, prawie 100 uczestniów turnieju drift, kilkadziesiąt aut klasycznych i strefa detailingu z autami wartymi po kilka milionów złotych każdy. Festiwal wrócił po przerwie i od razu zrobił ogólnopolskie wrażenie.
15 czerwca 2022
Wystawa Klasyków, będąca częścią festiwalu DUB IT! ugości wyjątkową motoryzacyjną perełkę - w pełni odrestaurowanego Peugeota 201 z 1931 roku.
15 czerwca 2022
Magazyn CLASSICAUTO wesprze medialnie klasyczną część festiwalu DUB IT! w Targach Kielce.
14 czerwca 2022
Tuning samochodowy to nie tylko uczta dla oczu, ale także dla uszu. Przy okazji Dub It Tuning Festiwal odbędą się Zawody Car Audio dla Amatorów i Profesjonalistów. Organizatorem zawodów jest Auto Pasja.