Moto-Zlosnica.jpg

Wiktoria Jurczewska - dziennikarka Polskiego Radia Kierowców będzie się ścigać podczas DUB IT!

15 czerwca 2022
Wiktoria Jurczewska dziennikarka Polskiego Radia Kierowców, weźmie udział w Drift Battle MTN podczas Festiwalu DUB IT!

Wiktoria pojedzie swoim zmodyfikowanym BMW e36 z silnikiem V8.

image00001.jpeg [1.40 MB]

Wiktoria Jurczewska przez 3 lata prowadziła transmisje na żywo z Driftingowych Mistrzostw Polski. Tworzyła kanał motoryzacyjny na YouTubie. Była rzecznikiem prasowym jednego z polskich kompleksów targowych. Była marketingowcem współtworząc komunikację jednej ze znanych marek samochodów premium.

Po godzinach jest drifterką. Jeździ „bokiem” swoim BMW E36 do driftu z silnikiem V8. Mocnym i szybkim, ale oklejonym w "babskie" kwiaty. Uważa, że gdyby ADHD istniało to na pewno, by je u niej stwierdzono. Ma niespożyte pokłady energii, zapotrzebowanie na adrenalinę nigdy u niej nie maleje. Chciałaby jeszcze jeździć na motorcrossie, ale… ma 4 samochody i brak miejsca na kolejne moto szaleństwa. Jest "adrenalinowym świrem", ale totalnie przeciwnym wygłupom na drogach publicznych.

Poza motoryzacją uprawia jogę, pływa, gra z przyjaciółmi w siatkówkę, pasjonuje się lotnictwem, i… śpiewa w samochodzie :)

Jej internetowym dzieckiem jest własna marka Moto Złośnica, pod którą dzieli się swoją pasją w Social Mediach. Współtworzenie Polskiego Radia Kierowców określa jako niebywałe wyróżnienie i poczucie, że oto spełnia swoje zawodowe marzenia – połączenie pasji do motoryzacji i dziennikarstwa w miejscu pełnym autorytetów. Samochód traktuje jak żywą istotę, która obdarzona zaangażowaniem potrafi się odwdzięczyć :) 

W Polskie Radio Kierowców usłyszycie od Wiktorii wiele newsów i ciekawostek między innymi o motor sporcie, tuningu, technice jazdy czy kulturze na drodze w miłej atmosferze. 

Polecane aktualności
25 czerwca 2023
W trakcie drugiego dnia Mubi Dub it Tuning Festival w Targach Kielce wręczono wyróżnienia za najlepsze projekty tuningowe. Nagrody przyznano w kilku kategoriach m.in. Dyno Queen, Best Wheels, Hi5 New Wave oraz Hi5 Old School.
25 czerwca 2023
7,6 miliona złotych to łączna wartość aut, które zostały wystawione na sprzedaż na Classicauto Market podczas Mubi Dub IT Tuning Festiwal w Targach Kielce. Giełda Pojazdów Klasycznych, czyli największa w Polsce giełda aut klasycznych i zabytkowych, przez dwa dni imprezy cieszyła się ogromnym zainteresowaniem – nie tylko oglądających, ale też kupujących.
24 czerwca 2023
Mubi Dub It Tuning Festival to prawdziwa gratka dla fanów motoryzacji. W sobotę zwiedzający podziwiali widowiskowy drift, oglądali projekty tuningowe, mogli także spotkać się z internetowymi twórcami motoryzacyjnymi .
24 czerwca 2023
Pasjonatów mechaniki zachęcali do rozwijania zainteresowań organizatorzy Akademii Młodego Mechanika, którzy w sobotę, 24 czerwca, gościli w Targach Kielce podczas Mubi Dub It Tuning Festival. Niespodziewanie w spotkaniu wziął udział także znany z TVN Turbo Grzegorz Duda – współorganizator Akademii. Wszyscy panowie opowiadali o nowych trendach w mechanice samochodowej i możliwościach, jakie daje uczestnikom udział w Akademii oraz Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników.
24 czerwca 2023
41 profesjonalnych kierowców przez cały weekend prezentuje swoje unikalne umiejętności jazdy w kontrolowanym poślizgu. Na prawdziwych fanów driftu czeka nie lada niespodzianka - mogą skorzystać z przejażdżki DRIFT TAXI!
24 czerwca 2023
Przez cały weekend nad Targami Kielce unosić się będą swąd palonej gumy i kłęby dymu, a muzyka klubowa przeplatać się będzie z rykiem silników i piskiem opon. Piękne auta, towarzyszące im hostessy i wiele innych atrakcji od dziś do niedzieli czeka na fanów motoryzacji w każdym wieku, którzy odwiedzą Mubi Dub It Tuning Festival.
23 czerwca 2023
Auta o mocy ponad 800 koni mechanicznych, najlepsze projekty tuningowe, giełda klasyków, strefa autodetailingu i wiele innych atrakcji czeka na Was w weekend 24 i 25 czerwca w Targach Kielce. Sprawdźcie, jak poruszać się po terench targowych i wpadajcie od 10.00 do 17.00.
23 czerwca 2023
Firma, o ugruntowanej pozycji na światowych rynkach, projektuje i produkuje najwyższej jakości części samochodowe, cieszące się wyjątkową trwałością. Pełną gamę produktów i ofertę pokaże w najbliższy weekend 24-25 czerwca podczas Mubi Dub It Tuning Festival.