agrotech-post-sa-juz-z-nami-1.png

Wielkie koncerny na Agrotechu 2022

10 lutego 2022
Zetor, SIP czy AGCO to niektóre z międzynarodowych koncernów, których ofertę będzie można poznać na tegorocznych Targach Rolniczych AGROTECH w Targach Kielce. Swoją obecność potwierdzili także polscy wystawcy.

Choć ubiegłoroczną, pandemiczną edycję Agrotechu 2021, która odbyła się w październiku, a tegoroczne targi dzieli jedynie pięć miesięcy, to wiele firm już zaklepało miejsce w halach Targów Kielce. Po cichu mówi się o nowych wynalazkach i innowacjach technologicznych, które czekają na premierę właśnie na Agrotechu.

Wśród firm, które wystawią się na marcowych targach techniki rolniczej są m. in. Zetor, Case, Goweil, SIP i koncern AGCO, zrzeszający takie marki jak Valtra, Massey Fergusson czy Fendt. Dla wielu z nich wystawienie się na Agrotechu to obowiązek, a ich obecność odnotowywana jest co roku. – Od wielu lat jesteśmy obecni na targach w Kielcach. Uważamy, że to jedne z najważniejszych imprez targowych. Każda szanująca się firma powinna się wystawić na Agrotechu – mówi Robert Szewczyk z Zetor Polska.

Oprócz zagranicznych gigantów branży, w Targach Kielce swoimi najnowszymi maszynami pochwalą się także polscy producenci, w tym znane marki takie jak Expom Krośniewice, SaMASZ czy POM Augustów, ale też Agro-masz czy ROL/EX. Każda z firm zapowiada, że ich stoisko mile zaskoczy odwiedzających.

XXVII Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH odbędą się 18-20 marca 2022 roku w Targach Kielce.

Polecane aktualności
19 marca 2022
Popołudnie pierwszego dnia wystaw upłynęło pod znakiem uroczystej gali wręczenia nagród 27. Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH oraz 21. Targów Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi LAS-EXPO.
19 marca 2022
Arek "Perqins" Zając, Mateusz "MAtheo780" Misiak i zwycięzca programu "Farma" Kuba Wojnowski byli gośćmi tegorocznego Agrotechu. Panowie spotkali się z fanami drugiego dnia targów.
19 marca 2022
Tłumy zwiedzających od rana ustawiały się przy bramkach wejściowych Targów Kielce. Tak wygląda rozpoczęcie drugiego dnia targów Agrotech.
18 marca 2022
Krzysztof Ciecióra – Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi odniósł się do aktualnej sytuacji na rynkach rolnych, w kontekście konfliktu zbrojnego w Ukrainie. Zarząd Targów Kielce zaznaczył, że kluczowa w tej sytuacji jest organizacja imprez targowych.
18 marca 2022
Trwa pierwszy dzień targów techniki rolniczej Agrotech 2022. Jak co roku targi skupiają najważniejszych producentów i dystrybutorów sprzętu rolniczego z Polski i świata.
18 marca 2022
Aż siedemdziesięciu laureatów wojewódzkich eliminacji bierze udział w 39. Finale Krajowym Olimpiady Młodych Producentów Rolnych w ramach Targów AGROTECH. Uczestnicy testu sprawdzają swoją wiedzę oraz umiejętności w częściach pisemnej i praktycznej.
17 marca 2022
Bloki prefabrykowane Wall Block to idealna alternatywa dla popularnie stosowanych murów oporowych. Z ogromem ich zalet przedstawiciele branży rolniczej będą mogli się zapoznać na stoisku ZF-36 podczas XXVI Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH.
14 marca 2022
Rolnictwo precyzyjne to jeden z najciekawszych modeli prowadzenia nowoczesnego gospodarstwa. W tym wpisie opiszemy kluczowe korzyści, jakie niesie ze sobą tzw. smart farming.