17506705d6d1be622440.jpg

Welcome Airport Services na AVIATION EXPO

29 sierpnia 2019
Firma Welcome Airport Services to jeden z największych agentów handlingowych na polskich lotniskach. Podczas AVIATION EXPO będzie można porozmawiać z pracownikami Spółki, którzy przybliżą na czym polega praca obsługi naziemnej.

Dla zwiedzających jest to ogromna szansa na zapoznanie się ze specyfikacją pracy agenta obsługi naziemnej samolotów i pasażerów.

welcome1

Welcom Airport Services jest największym pod względem ilości obsługiwanych przewoźników agentem handlingowym w Polsce. Welcome Airport Services jest największym, pod względem obsługiwanych linii lotniczych, agentem handlingowym w Polsce. Spółka świadczy swoje usługi na lotniskach w Warszawie, Gdańsku, Krakowie, Katowicach, Poznaniu, Szczecinie. Obecnie zatrudnia około 2200 osób na różnych stanowiskach związanych z obsługą statków powietrznych, pasażerów oraz frachtu lotniczego.

welcome2

Wśród przedstawicieli Welcome Airport Services  będą również obecni pracownicy Welcome Executive  zajmujący się obsługą lotnictwa prywatnego i biznesowego, ze szczególnym uwzględnieniem  potrzeb klientów VIP.

Doskonałość usług gwarantują zapewniając obsługę własnym dedykowanym personelem  oraz współpracując z wyselekcjonowanymi partnerami.

Naszym głównym celem jest:

 THE FIRST CLASS HANDLING

 

Targi Lotnicze AVIATION EXPO już od 27 do 28 września w Targach Kielce.

(JN)

 

Polecane aktualności
23 listopada 2020
Prezes Zarządu Targów Kielce otrzymał lotnicze Honorowe Wyróżnienie Roku za całokształt wybitnej działalności dla lotnictwa polskiego.
20 września 2020
Od 19 do 20 września podczas Targów Lotniczych Aviation Expo nie zabrakło tematów związanych z dronami, które w ostatnim czasie stały się bardzo popularne
20 września 2020
Klub Modelarstwa Sportowego z Kielc podczas Targów Lotniczych prezentuje symulator MASIM. Chętnych do spróbowania swoich sił za sterami nie brakuje.
19 września 2020
W ramach Targów Lotniczych Aviation Expo odbyła się konferencja dedykowana branży lotniczej
19 września 2020
Targi Lotnicze AVIATION Expo to doskonała okazja nie tylko na obejrzenie najnowszych samolotów lekkich i ultralekkich, ale także możliwość rozmowy z pilotami statków powietrznych. A Ci przekonują: latać każdy może!
19 września 2020
Targi Lotnicze Aviation Expo rozpoczęły się dziś w Targach Kielce. Wydarzenie dedykowane branży lotniczej to połączenie ciekawych ekspozycji, podniebnych debiutów, innowacyjnych technologii i branżowych konferencji. Targi potrwają do niedzieli, 20 września.
18 września 2020
Nie możesz uczestniczyć osobiście w targach Aviation Expo? Mamy dla Ciebie idealną propozycję
17 września 2020
Wszyscy, którzy marzą od zawsze o własnym samolocie powinni pojawić się od 19 do 20 września na targach Aviation Expo
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy