17506705d6d1be622440.jpg

Welcome Airport Services na AVIATION EXPO

29 sierpnia 2019
Firma Welcome Airport Services to jeden z największych agentów handlingowych na polskich lotniskach. Podczas AVIATION EXPO będzie można porozmawiać z pracownikami Spółki, którzy przybliżą na czym polega praca obsługi naziemnej.

Dla zwiedzających jest to ogromna szansa na zapoznanie się ze specyfikacją pracy agenta obsługi naziemnej samolotów i pasażerów.

welcome1

Welcom Airport Services jest największym pod względem ilości obsługiwanych przewoźników agentem handlingowym w Polsce. Welcome Airport Services jest największym, pod względem obsługiwanych linii lotniczych, agentem handlingowym w Polsce. Spółka świadczy swoje usługi na lotniskach w Warszawie, Gdańsku, Krakowie, Katowicach, Poznaniu, Szczecinie. Obecnie zatrudnia około 2200 osób na różnych stanowiskach związanych z obsługą statków powietrznych, pasażerów oraz frachtu lotniczego.

welcome2

Wśród przedstawicieli Welcome Airport Services  będą również obecni pracownicy Welcome Executive  zajmujący się obsługą lotnictwa prywatnego i biznesowego, ze szczególnym uwzględnieniem  potrzeb klientów VIP.

Doskonałość usług gwarantują zapewniając obsługę własnym dedykowanym personelem  oraz współpracując z wyselekcjonowanymi partnerami.

Naszym głównym celem jest:

 THE FIRST CLASS HANDLING

 

Targi Lotnicze AVIATION EXPO już od 27 do 28 września w Targach Kielce.

(JN)

 

Polecane aktualności
11 września 2019
Targi Lotnicze AVIATION EXPO to nie tylko ciekawa ekspozycja i merytoryczne konferencje, to także doskonała okazja do zaprezentowania osiągnięć młodych naukowców. Udział Kół w wydarzeniu jest bezpłatny.
25 września 2019
Samoloty ultralekkie, śmigłowce i wiatrakowce – od 27 do 28 września hale Targów Kielce zmieniają się w lotnisko. A to za sprawą Targów Lotniczych AVIATION EXPO.
27 września 2019
Ciekawa ekspozycja, merytoryczne konferencje, ciekawi goście - Targi Lotnicze AVIATION EXPO potrwają do soboty 28 września.
28 września 2019
Dwa dni potrzebnych spotkań z zakresu lotnictwa w Targach Kielce
01 kwietnia 2020
Panująca na całym świecie pandemia koronawirusa znacznie przyczyniła się do wywołania kryzysu również w lotnictwie. Zdaniem ekspertów sytuacja staje się bardzo niebezpieczna dla całej branży.
17 kwietnia 2020
Rząd Stanów Zjednoczonych, w związku z sytuacją epidemiologiczną przeznaczył 50 miliardów dolarów na rzecz ratowania amerykańskich linii lotniczych. Środki wystarczą na pół roku
22 kwietnia 2020
Władze londyńskiego lotniska Stansted wykorzystują uziemienie samolotów na całym świecie do przeprowadzenia niezbędnych prac modernizacyjnych na płycie lotniska
01 lipca 2020
LOT Cargo zrealizował już 166 rej­sów w ramach operacji #CARGOdlaPolski. Jak zapowiada Michał Grochowski – tych lotów będzie jeszcze więcej. Dzięki projektowi przewoźnika skutecznie przetransportowano sprzęty i materiały medyczne do szpitali i placówek medycznych. W wywiadzie, który poprowadziła Joanna Wieczorek, ekspert Prawa Lotniczego z Kancelarii Dentons więcej także o nowej rzeczywistości biznesowej
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy