FBwydarzenie-1187x625px-webinariumKsiegowosc4.0-Obszar-roboczy-1.jpg

Webinarium Księgowość 4.0.

10 czerwca 2020
Weź udział w innowacyjnym webinarium Księgowość 4.0. i poznaj najnowsze trendy z branży oraz dowiedz się, jak przywrócić pozycję swojej firmy na rynku po czasie obostrzeń wywołanych pandemią koronawirusa. Dowiedz się, co radzą eksperci.

Najnowsze trendy w księgowości, możliwości poszerzenia koszyka swoich klientów, garść sprawdzonych i najświeższych informacji o tarczy antykryzysowej i efektywnym biznesie po czasie pandemii – między innymi takie zagadnienia będą poruszać eksperci podczas webinarium Księgowość 4.0.
29 czerwca od 11:30 do 14:00 przejdź wspólnie z Targami Kielce do nowoczesnego wymiaru księgowości. Udział w wydarzeniu jest nieograniczony i bezpłatny.

Przygotowywane przez nas przedsięwzięcie ma charakter merytoryczny, ale jest także zapowiedzią tradycyjnej formy jesiennego spotkania podczas znanego już wszystkim Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych, który corocznie odbywa się w Centrum Kongresowym Targów Kielce.

Podczas opracowywania wydarzenia skupiliśmy się przede wszystkim na zagadnieniach, które w dobie koronawirusa nurtują osoby na co dzień funkcjonujące w branży księgowej. Pragniemy, aby webinarium było odpowiedzią na oczekiwania naszych odbiorców.

Program wydarzenia oparty jest na 2 w pełni merytorycznych panelach. Celem każdego z nich jest zachęcenie użytkowników do dyskusji, ale też przekazanie niezbędnych informacji o bieżących zmianach w obszarze finansów. Pierwszy panel niemal w całości będzie odnosił się do "Branży Biur Rachunkowych w dobie COVID-19". Prowadzącym będzie doskonale znana w branży - Alina Rudnicka-Acosta.

Drugi panel będzie poruszał zagadnienia oparte na "Branży Biur Rachunkowych w dobie pracy zdalnej". Eksperci opowiedzą tutaj o zagrożeniach, jakie niesie za sobą taka forma pracy, ale przede wszystkim poruszone zostaną kwestię cyberbezpieczeństwa i sposobów, jak chronić informacje w sieci. To spotkanie także poprowadzi Alina Rudnicka-Acosta, która o innowacyjnych rozwiązaniach rozmawiać będzie z przedstawicielami biur rachunkowych, ekspertami cyberbezpieczeństwa w sieci i specjalistami w dziedzinie finansowej komunikacji.

Program Webinarium Księgowość 4.0.

Transmisja będzie dostępna:

na profilu Facebook Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych

https://www.facebook.com/Ksi%C4%99gowo%C5%9B%C4%87-40-2339210346122005/

oraz

profilu LinkedIn

https://www.linkedin.com/in/monika-szyd%C5%82owska-56718812a/

ZGŁOŚ UDZIAŁ

 

Poznajcie współorganizatora i prelegentów spotkania

FBwydarzenie-1187x625px-webinariumKsiegowosc4.0-ARudnicka-2-3.jpg [388.94 KB]

Stworzyła centrum usług wspólnych i rozwinęła je biznesowo. Uczestniczyła w wielu projektach akwizycyjnych. W swoich działaniach wykorzystuje wiedzę ekonomiczną w dziedzinach: finanse, rachunkowość i podatki oraz kreatywność biznesową. Zawodowo związana z markami Intermoda, Selena, Grupa Impel, Tax Care S.A. Doradza, kreuje i wdraża rozwiązania, które potrafią dwukrotnie zwiększyć obroty liderów na rynku polskiego biznesu. Jest praktykiem, który zbudował swoją wiedzę nie tylko na bogatym zawodowym doświadczeniu, ale również na solidnej podbudowie specjalistycznego wykształcenia, którego ostatni etap zakończyła 2016 r., z sukcesem broniąc dyplom Executive MBA w języku angielskim na Uniwersytecie Warszawskim z notą A+.

 

FBwydarzenie-1187x625px-webinariumKsiegowosc4.0-K-Brudzinska-1.jpg [393.86 KB]

Praktyk obszaru sales & operations z 20-letnim doświadczeniem. Odpowiedzialna za wprowadzenie wielu  produktów i usług na rynku zarówno korporacyjnym jak i detalicznym.
W sposób angażujący, profesjonalny i skuteczny wdraża strategie sprzedaży nowych oraz dojrzałych produktów czy usług – również w ujęciu operacyjnym.
Posiada doświadczenie w przeprowadzaniu rekomendacji zasobów i narzędzi sprzedaży oraz audytowaniu i budowaniu prawidłowych procesów sprzedaży i operacji. Doświadczony szef sprzedaży we współpracy ze zróżnicowanym typem klienta. Wspiera przedsiębiorców w procesie sales & operations, również w obszarze cyfryzacji i automatyzacji. Znajomość potrzeb oraz realiów obszaru HR, pozwala wspierać małe, średnie i duże firmy również w budowaniu zespołów, rozszerzaniu kompetencji, czy automatyzowaniu procesów. Swoją wiedzę i doświadczenie wykorzystuje w budowaniu relacji i biznesu skupionego wokół branży biur rachunkowych, podnosząc jej przychodowość. Ceni partnerskie podejście i skupienie się na celu i zadaniach, które do niego prowadzą.  
Prywatnie jak i zawodowo ceni zasadę GROW:
Goal – cel
Reality – przeprowadzenie diagnozy, zbadanie aktualnie panującej sytuacji
Options – możliwe sposoby osiągnięcia celu, strategie lub plany działania
Will / Way Forward – co, kiedy i przez kogo ma być zrobione.

FBwydarzenie-1187x625px-webinariumKsiegowosc4.0-B-Skibicka-6.jpg [407.48 KB]

Bożena Skibicka – obecnie jako Business Development Manager współpracuje ze  Spółką mis².
Prezes Zarządu Stowarzyszenia Praktyków Zarządzania Wiedzą, Przewodnicząca Konwentu Business Center Club.

Jest przedstawicielem  Loży Dolnośląskiej Business Center Club w Komitecie Monitorującym RPO Województwa Dolnośląskiego 2014 – 2020 oraz członkiem Rady Doradców Kanclerza Loży Dolnośląskiej BCC.

Z branżą informatyczną związana jest od 1990 roku.

Specjalizuje się w dziedzinie zarządzania dokumentami i automatyzacji procesów oraz analityki biznesowej. Autorka licznych publikacji z tego zakresu.

Bożena Skibicka prowadziła wiele projektów wdrożeniowych  o różnej skali zarówno w sektorze publicznym jak i komercyjnym (m.in. Ministerstwo Sprawiedliwości, Ministerstwo Obrony Narodowej, Agencja Mienia Wojskowego, Kancelaria Prezydenta RP, Instytut Logistyki i Magazynowania w Poznaniu, Netia Telekom, Żywiec S.A., Impel S.A., Politechnika Wrocławska, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu).

FBwydarzenie-1187x625px-webinariumKsiegowosc4.0-prelegenciKawelec-Sprynca.jpg [401.37 KB]

Monika Kawalec - Absolwentka Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Doradca podatkowy od 2007 roku, wieloletnia asystentka w Zakładzie Rachunkowości Krakowskiej Akademii im. Frycza Modrzewskiego w Krakowie oraz wykładowca Fundacji Rozwoju Rachunkowości w Warszawie.  Główna Księgowa w międzynarodowej firmie w latach 2000-2007, od 2006 roku prowadzi ACCF Biuro Księgowości i Doradztwa Podatkowego.

Konrad Spryńca - Absolwent Politologii na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie i Akademii Górniczo-Hutniczej specjalność Cyberbezpieczeństwo oraz zarządzanie bezpieczeństwem informacji. Koordynator projektów cross-modułowych w spółce Soneta.

FBwydarzenie-1187x625px-webinariumKsiegowosc4.0-JWojas-5.jpg [432.12 KB]

Jadwiga Wojtas - Ekonomistka z wykształcenia, ma również za sobą doświadczenie w pracy jako główna księgowa. Od 20 lat nieprzerwanie związana z branżą IT. W codziennej pracy łączy potrzeby świata biznesu z możliwościami technologii programistów i informatyków. Efektem pracy zespołu, którym kieruje J. Wojtas – jest polski system klasy ERP, ultra nowoczesny i przyjazny użytkownikom, których liczną grupę stanowią również Księgowi. Prywatnie miłośniczka baletu i opery, kierująca się maksymą, że najcenniejszych w życiu rzeczy nie nabywa się za pieniądze.

FBwydarzenie-1187x625px-webinariumKsiegowosc4.0-PJedrzejak.jpg [345.78 KB]

 

Paweł Jędrzejak - Certyfikowany Trener Biznesu. Ukończył program trenerski IBD Business School. Od 11 lat związany z branżą wydawniczą działającą na rynku firm, biur rachunkowych i sfery budżetowej. Ekspert z zakresu publikacji elektronicznych, baz wiedzy i narzędzi wspomagających działy finansowo-kadrowe.

FBwydarzenie-1187x625px-webinariumKsiegowosc4.0-PKoch.jpg [360.29 KB]

Doświadczony manager IT związany z branżą finansową od ponad 15 lat. Absolwent Wydziału Cybernetyki Wojskowej Akademii Technicznej oraz Kolegium Zarządzania i Finansów Szkoły Głównej Handlowej. Karierę rozpoczął w firmie Accenture, gdzie odpowiadał za wdrożenie poszczególnych modułów centralnego systemu bankowego w PKO Banku Polskim.  W latach 2006 – 2011 związany z belgijską Grupą Kapitałową KBC: Kredyt Bankiem oraz towarzystwami ubezpieczeń TUiR Warta i TU NŻ Warta. W latach 2011 – 2017 pracował  w PKO Banku Polskim na stanowisku Dyrektora Departamentu Rozwoju Aplikacji Transakcyjnych. Pełnił kluczową rolę w procesach przejęcia Nordea Bank Polska oraz SKOK Wesoła przez PKO BP S.A., uruchomieniu w PKO Banku Polskim m.in.: bankowości mobilnej IKO, silnika do kalkulacji parametrów ryzyka zgodnych z metodą wewnętrznych ratingów IRB, systemu do obsługi transakcji opcyjnych, centralnego rozwiązania do obsługi produktów Cash Management, systemu do prowadzenia rachunków Loro wraz z funkcjonalnością ICM, wdrożenia nowego systemu autodealigowego IPKO Dealer, a także systemu do wykrywania nadużyć oraz ich obsługi (EFM – Enterprise Fraud Management). Aktualnie pełni także funkcję Pełnomocnika Ministra Finansów do spraw Informatyzacji, nadzorując pracę jednostek IT ww. Ministerstwie.

FBwydarzenie-1187x625px-webinariumKsiegowosc4.0-JCzeladko.jpg [428.18 KB]

Doktor Nauk Ekonomicznych – Zarządzanie Finansami, Akademia Ekonomiczna w Katowicach, absolwent MBA w SGH & University of Calgary & Universite du Quebec, Magister Ekonomii w Silesian International Business School (University of Strathclyde z Glasgow oraz Ecole de Commerce de Toulouse). Certyfikowany Audytor Wewnętrzny (CIA). Biegły sądowy ds. finansów przedsiębiorstw. Autor publikacji prasowych i książek o tematyce ekonomicznej.

FBwydarzenie-1187x625px-webinarium-T-Krygier.jpg [373.04 KB]

Wykształcenie: Akademia Górniczo-Hutnicza, kierunek Technologia Chemiczna

Wyższa Szkoła Bankowości i Finansów w Katowicach, kierunek Finanse i Bankowość

24 letnie doświadczenie zawodowe w tym: 3,5 roku jako Koordynator sprzedaży do Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Banku Millennium, zarządzałem zespołem obsługującym firmy działające na terenie województw: małopolskiego, świętokrzyskiego, podkarpackiego i lubelskiego.

Jako Trener w Orange Polska SA, przez 15 lat, byłem odpowiedzialny za szkolenia i rozwój managerów oraz pracowników sprzedaży B2C i B2B.

Aktualnie: Od 1,5 roku jako Ekspert Regionalny PPK, wspieram przedsiębiorców we wdrażaniu Pracowniczych Planów Kapitałowych.

FBwydarzenie-1187x625px-webinarium-DRozdzalowski.jpg [394.68 KB]

Absolwent Wyższej Szkoły Ekonomii i Prawa na kierunku Informatyka w ekonomii oraz Wyższej Szkoły Handlowej w Kielcach na kierunku elektronika i telekomunikacja. Specjalizuje się w teleinformatyce. Biegły Sądowy z pięciu dziedzin przy Sądzie Okręgowym w Kielcach. Wieloletni funkcjonariusz pionu do walki z przestępczością gospodarczą Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach, twórca biura do Walki z Cyberprzesepczością KGP aktualnie Naczelnik Wydziału do Walki z Cyberprzestępczością Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach.

 

Partner wydarzenia

unnamed.jpg [10.96 KB]

Patronat medialny 

infor.png [4.40 KB] infor-lex-2020-2.jpg [46.80 KB]

(AO)

Polecane aktualności
15 października 2020
Już po raz drugi, zainteresowani branżą biur rachunkowych i finansów będą mogli wziąć udział w Webinarium Księgowość 4.0.
13 października 2020
Zaplanowany na 27-28 października, II Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych w Centrum Kongresowym Targów Kielce odbędzie się w przyszłym roku od 1 do 2 czerwca. Targi Kielce zorganizują jednak spotkanie online
24 września 2020
RICOH jest globalnym dostawcą technologii pozwalających na usprawnienie procesów biznesowych i lepsze zarządzanie informacją. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom firmy mogą podnieść wydajność, działać w sposób bardziej elastyczny oraz zwiększyć swoje zyski
15 września 2020
W Centrum Kongresowym Targów Kielce od 27 do 28 października odbędzie się kolejna edycja Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych. Podczas spotkania eksperci będą mówić wiele o nowych technologiach w rachunkowości, pracy zdalnej i kontrolach
21 lipca 2020
W trosce o bezpieczeństwo gości oraz pracowników Targów Kielce, podczas wydarzeń organizowanych na terenie ośrodka zastosowane zostaną wszelkie środki ostrożności. Wśród nich znajdą się innowacyjne metody dezynfekcji
07 lipca 2020
Jedyne w swoim rodzaju wydarzenie kierowane do branży finansowej odbędzie się już od 27 do 28 października w Targach Kielce. Warto dołączyć do najlepszych w branży. Sprawdź program.
24 czerwca 2020
INFOR objął patronatem medialnym webinarium Księgowość 4.0. Już 29 czerwca zainteresowani branżą księgowości i finansów będą mogli poznać najświeższe informacje z branży
19 czerwca 2020
Soneta sp. z o.o. będzie partnerem nadchodzącego webinarium Księgowość 4.0. Wydarzenie odbędzie się 29 czerwca. Transmisja dostępna będzie dla wszystkich - online.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy