Menu - nagłówek (dodatkowe)

Logowanie

PL
1z6g5093-20200910-TargiKielce-MSPO-gala.jpg

Ważne zmiany w spółce PGZ

12 kwietnia 2021
Polska Grupa Zbrojeniowa jest od lat partnerem strategicznym Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego.

Rada Nadzorcza Spółki po przeprowadzeniu postępowania kwalifikacyjnego, wyłoniła kandydatów na stanowiska Prezesa i Wiceprezesów Zarządu PGZ S.A. Stanowisko Prezesa Zarządu powierzono  Panu Sebastianowi Chwałkowi, natomiast stanowiska  Wiceprezesów Zarządu  powierzono odpowiednio Panu Bogdanowi  Borkowskiemu i Panu Pawłowi Olejnikowi. Zgodnie ze statutem PGZ S.A. powołanie ww. osób do Zarządu PGZ S.A. nastąpi po otrzymaniu stosownych  opinii Ministra Aktywów Państwowych oraz po uzyskaniu zgody na zatrudnienie wydawanej  przez komisję powołaną przez Prezesa Rady Ministrów o ograniczeniu prowadzenia działalności przez osoby pełniące funkcje publiczne.

Warto zaznaczyć, że wiceminister Sebastian Chwałek od lat jest przewodniczącym Rady Programowej MSPO. Podczas uroczystej gali ostatniej edycji Salonu zorganizowanego w ścisłym rygorze sanitarnym, tak podsumował MSPO 2020:

- Jest to dobry moment do podziękowań wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że pomimo obecnego stanu epidemicznego mogliśmy zgodnie z tradycją, wieloletnią tradycją spotkać się we wrześniu w Kielcach i rozmawiać na tematy związane z obronnością i uzbrojeniem. Specjalne podziękowania pragnę skierować do organizatorów i gospodarzy Salonu, do pana prezesa Andrzeja Mochonia i wszystkich pracowników Targów Kielce oraz do władz miejskich i lokalnych. Dziękuje za umożliwienie nam udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu oraz za gościnność i zapewnienie środków bezpieczeństwa, które na każdym kroku mieliśmy okazję obserwować.

(UK)

Polecane aktualności
13 kwietnia 2021
Nawet o 800 tys. zł. mogą ubiegać się mikro, małe i średnie firmy prowadzące działalność na terenie Polski Wschodniej w ramach projektu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Szczegóły będzie można poznać podczas webinarium zorganizowanego przez Targi Kielce.
16 marca 2021
Zorganizowany pod ścisłym nadzorem sanitarnym Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego 2020 zgromadził 185 firm z 15 krajów, w tym elitę producentów uzbrojenia rakietowego – od Raytheona i Lockheed Martin z USA po brytyjską część MBDA. Przez trzy dni wystawę odwiedziło kilka tysięcy gości.
02 marca 2021
Od lat przy organizacji Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego pracuje nie tylko zespół kieleckiego ośrodka targowego, ale także agenci w wielu krajach.
21 stycznia 2021
W budżecie na obronę narodową na rok 2021 wydatki zaplanowano w kwocie łącznie 51,8 mld zł, co stanowi 2,2 proc. PKB planowanego na przyszły rok.
16 grudnia 2020
Po raz kolejny Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego w Targach Kielce uzyskał wsparcie wyjątkowego patrona.
15 grudnia 2020
Po raz pierwsze w historii członkowie Rady Programowej Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego spotkali się online.
26 listopada 2020
Zgodnie z zapowiedziami Ministerstwa Obrony Narodowej do 2026 roku polską armię czeka poważna modernizacja.
23 listopada 2020
Prezes Zarządu Targów Kielce otrzymał lotnicze Honorowe Wyróżnienie Roku za całokształt wybitnej działalności dla lotnictwa polskiego.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy