Airtower-Hallenlueftung.jpg

WAAP znów wystawcą Przemysłowej Wiosny

17 stycznia 2023
Znany sprzedawca systemów filtrowentylacji oraz urządzeń odciągowych pojawi się w kieleckim ośrodku już w marcu.

Firma WAAP zajmuje się sprzedażą, montażem oraz serwisem profesjonalnych systemów filtrowentylacji oraz urządzeń odciągowych.
Szeroka lista zadowolonych Klientów, setki realizacji oraz ciągły rozwój sprawiają, że każdy przedsiębiorca poszukujący urządzeń odciągowych czy systemów filtrowentylacji powinien zainteresować się ofertą firmy z Siemianowic Śląskich.

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska WAAP już od 28 do 31 marca 2023 roku podczas Międzynarodowych Targów Technologii i Urządzeń dla Spawalnictwa w Targach Kielce!

Polecane aktualności
30 marca 2023
W trakcie seminarium, które odbyło się 3-go dnia targów poruszane były m.in. tematy związane z nowoczesnymi technologiami przemysłu, robotyzacją i automatyzacją produkcji.
30 marca 2023
The Industrial Spring first day was marked with awards presented for the most modern products and solutions showcased at specialized expo events - STOM-TOOL, STOM-BLECH & CUTTING, STOM LASER, STOM-ROBOTICS, WELDING, WIRTOPROCES, EXPO-SURFACE, PNEUMATICON, CONTROL-STOM
29 marca 2023
Podczas drugiego dnia Przemysłowej Wiosny w Targach Kielce zorganizowano kolejną odsłonę seminarium metrologicznego poświęconego budowaniu współpracy między nauką i biznesem. W programie spotkania zaplanowano kilkadziesiąt prezentacji, a także zebranie klastra metrologicznego, w których wzięli udział przedstawiciele różnych dyscyplin naukowych i biznesu.
28 marca 2023
Pracujące maszyny, niemal 600 wystawców, 7 hal wypełnionych po brzegi najnowszymi technologiami – przemysłowy cykl Targów Kielce w 2023 roku zapowiada się rewelacyjnie. Kielecka fabryka spotkań ruszyła 28 marca i potrwa aż cztery targowe dni.
24 marca 2023
Firma TRUMPF została założona w 1923 roku jako warsztat mechaniczny i stała się jedną z wiodących na świecie firm w zakresie obrabiarek, laserów i elektroniki dla zastosowań przemysłowych. TRUMPF to także wieloletni wystawca Targów STOM.
20 marca 2023
Podczas tegorocznych Targów Laserów i Technologii Laserowych firma Eagle Laser zaprezentuje prawdziwy hit.
13 marca 2023
Magazyn Targowy stworzony wspólnie przez Targi Kielce i MM Magazyn jest już dostępny dla zainteresowanych. Jak co roku, publikacja poświęcona jest "Przemysłowej Wiośnie".
02 marca 2023
Do rozpoczęcia Targów Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL będących ważną częścią Przemysłowej Wiosny pozostał niecały miesiąc. Poznajcie kolejnego wystawcę cyklu.