vip-night-2015-10.jpg

Vip Night w Targach Kielce

11 września 2015
Luksusowe marki w otoczeniu pięknych kobiet

Prapremiera najnowszego mercedesa, pokazy luksusowych limuzyn i występy latynoskich tancerek – tak w skrócie można opisać imprezę towarzyszącą pierwszemu dniu Międzynarodowych Targów Części i Akcesoriów Motoryzacyjnych APAE połączonych z Targami Opon i Gumy RTE, która odbyła się w Targach Kielce

Jak stwierdził prezes Zarządu Targów Kielce dr Andrzej Mochoń podczas oficjalnego rozpoczęcia imprezy – najlepszym i najzdrowszym środkiem komunikacji jest rower, ale wiemy doskonale, że samochody również pełnią ważną rolę w naszym życiu, najkorzystniej oczywiście jeżeli są to samochody najlepszej klasy, stąd pomysł na dzisiejszą imprezę.

Prapremierowe odsłonięcie

Najnowszy model mercedes klasy GLC zastępującego dobrze znanego miłośnikom SUV-ów GLK oficjalnie w polskich salonach marki pojawi się 12 września, goście imprezy VIP Night w Targach Kielce mogli go zobaczyć dwa dni wcześniej. Sądząc po tłumie zgromadzonym wokół auta zaraz po odsłonięciu ma on duże szanse na rynkowy sukces.

Samochód w cenie domu

Najnowsze modele zaprezentowały również inne kieleckie salony. Skoda Polmot Auto S.A. pokazał tegorocznego superb'a w kolorystycznym zestawieniu black&white. Na stanowisku mazdy z Matsuoka Motors największe zainteresowanie wzbudzał roadster mx-5. Na czerwonym dywanie firmy Pro-Mot Volvo pięknie prezentował się ostatni model ogromnego SUV-a XC90. Wśród limuzyn nie zabrakło nowiutkiego sorento ze stajni IM Patecki KIA. Ciekawą przygodę miała obsługa stanowiska Honda Cichoński, tuż przed rozpoczęciem imprezy sprzedali jednemu ze swoich klientów auto z ekspozycji i musieli szybko organizować kolejny wóz na Vip Night. Dane podawane przez gospodarzy stanowiska ZK Motors BMW mogły zszokować nawet Vip-a. Białe BMW X5 w legendarnej wersji M kosztuje około 700 tysięcy złotych.

Samba, samba

Aby dodać wieczorowi nieco dynamiki, oglądaniu luksusowych aut towarzyszyły występy tancerek z Lady Latte Dance Group. Dziewczyny pokazały się między innymi w stylizacji afrykańskiej i w wersji prosto z Rio de Janeiro. Jak stwierdziła jedna z oglądających ich występy Pań – Panowie na widok dziewcząt wstrzymywali oddech.

 

Polecane aktualności
17 października 2018
Już 23 października rozpocznie się 3. edycja Międzynarodowych Targów Części i Akcesoriów Samochodowych APAE, po raz kolejny jako część „Motoryzacyjnej Jesieni” w Targach Kielce.
07 października 2016
Po raz drugi Targi Kielce zmienią się w prawdziwe centrum motoryzacyjne. Zwiedzający ekspozycje targów APAE znów będą mogli zapoznać się z pełną gamą części zamiennych do pojazdów, elementów karoserii, podzespołów elektrycznych i elektronicznych.
10 września 2015
Konkursy w każdym dniu Targów APAE i RTE 2015