190656957f7637a7d499.jpg
Tegoroczne Targi APAE w Targach Kielce zapowiadają się równie ciekawie co poprzednia edycja

II Międzynarodowe Targi Części i Akcesoriów Samochodowych APAE już od 11 października w Targach Kielce

07 października 2016
Po raz drugi Targi Kielce zmienią się w prawdziwe centrum motoryzacyjne. Zwiedzający ekspozycje targów APAE znów będą mogli zapoznać się z pełną gamą części zamiennych do pojazdów, elementów karoserii, podzespołów elektrycznych i elektronicznych.

Na stoiskach nie zabraknie akumulatorów i prostowników, oświetlenia, instalacji gazowe, klimatyzacji, wentylacji czy systemów ogrzewania, specjalistycznych narzędzi i urządzeń naprawczych, a także wyposażenie serwisów. 

Podczas zeszłorocznych targów APAE i RTE swoją ofertę przedstawili wystawcy z Polski, Chin, Tajwanu, Singapuru, Malezji oraz Litwy. Zaprezentowali oni pełny asortyment części i akcesoriów samochodowych, a także całą gamę opon nie tylko do aut osobowych, ale także wzbudzających duże zainteresowanie opon do pojazdów przemysłowych. Dla firm prowadzących działalność jedynie „w sieci” targi były doskonałą okazją do pokazania swojej oferty klientom, a także do obiecujących rozmów biznesowych. Zapraszamy do Targów Kielce od 11 do 13 października 2016 roku.

Polecane aktualności
17 października 2018
Już 23 października rozpocznie się 3. edycja Międzynarodowych Targów Części i Akcesoriów Samochodowych APAE, po raz kolejny jako część „Motoryzacyjnej Jesieni” w Targach Kielce.
11 września 2015
Luksusowe marki w otoczeniu pięknych kobiet
10 września 2015
Konkursy w każdym dniu Targów APAE i RTE 2015