Menu - nagłówek (dodatkowe)

Logowanie

PL
grafika-woolbies-1.png

Unikatowe produkty firmy Woolbies

03 listopada 2020
Swój udział w dwunastej edycji targów KIDS’ Time zapowiadają kolejni Wystawcy. Woolbies to polska marka odzieżowa produkująca wysokiej jakości ubrania i akcesoria wykonane ze 100% wełny merynosów.

Woolbies to producent ubrań i akcesoriów dla dzieci oraz niemowląt. Oferta firmy poszerzana jest także o akcesoria dla dorosłych. Wysokiej jakości dzianiny merino wykorzystywane do produkcji oraz ich szczególne właściwości sprawiają, że produkty marki są termoaktywne i antyalergiczne. Wszystkie produkty są wykonywane ręcznie (tzn. bez użycia automatów), cechuje je wysoka jakość wykończenia oraz unikatowe autorskie wzornictwo. Wzory na dzianinie powstają na indywidualne zamówienie, a większość kolorów jest starannie dobierana i nanoszona na wełnę przy użyciu certyfikowanych barwników. Sposób wykończenia materiału, z którego tworzone są ubrania i akcesoria, powoduje, że nadają się one do prania w pralce, a podczas prania nie farbują.

- Bezpieczeństwo dla skóry jest naszym priorytetem, dlatego nasza produkcja opiera się na dzianinach opatrzonych certyfikatem Oeko-Tex Standard 100. Cały proces produkcyjny przebiega na terytorium Unii Europejskiej – podkreśla Marta Bartłomowicz-Papis, jedna z założycielek marki Woolbies.

Katalog z pełną ofertą produktów Woolbies można znaleźć w zakładce B2B nowego serwisu internetowego firmy: www.woolbies.eu

(MCh)

Polecane aktualności
21 lipca 2021
Komitet Ochrony Praw Dziecka już po raz 2️0 wyróżni produkty i miejsca mające pozytywny wpływ na bezpieczny rozwój dzieci i chroniące przed uzależnieniem internetowym
13 kwietnia 2021
W Konkursie nagrodzono i wyróżniono blisko 130 wyjątkowych gier, zabawek, książek, miejsc i inicjatyw najlepiej wpływających na rozwój poznawczy, społeczny i emocjonalny dzieci.
13 kwietnia 2021
Nawet o 800 tys. zł. mogą ubiegać się mikro, małe i średnie firmy prowadzące działalność na terenie Polski Wschodniej w ramach projektu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Szczegóły będzie można poznać podczas webinarium zorganizowanego przez Targi Kielce.
18 lutego 2021
Branża Dziecięca, współorganizator targów KIDS’ Time już po raz 10. zorganizowała plebiscyt, w którym sklepy z zabawkami i artykułami dziecięcymi wybierały swoich ulubionych dostawców – przedstawicieli handlowych i firmy.
10 lutego 2021
Już po raz 10. wyłoniono firmę i handlowca roku w plebiscycie głównego partnera medialnego targów Kids’ Time - magazynu „Branża Dziecięca”. Dotychczas, wręczenie nagród miało miejsce podczas towarzyszącej targom Gali Biznesu. Tegoroczne ogłoszenie wyników odbędzie się wyjątkowo online już 17 lutego podczas Kids’ Time Digital Preview – nowej odsłony targów poświęconych branży dziecięcej.
17 grudnia 2020
Członkowie Rady Programowej targów KIDS’ Time spotkali się, aby omówić najważniejsze kwestie dotyczące zmiany daty, a także organizacji wydarzenia. Po raz pierwszy w historii spotkanie odbyło się wirtualnie.
20 listopada 2020
Książki, którymi tytułowymi bohaterami są Frigiel i Fluffy to fascynujące opowieści o przyjaźni oraz ciekawości świata, których akcja toczy się w uniwersum Miecrafta. Premierowy pokaz trzeciej i czartej cześci przygód odbędzie się podczas targów KIDS’ Time.
13 listopada 2020
KIDS’ Time to nie tylko zabawki i ubranka dla dzieci, to także książki dla najmłodszych. Seria o Puciu to polski bestseller, którym zachwycają się dzieci od niemowlaka po przedszkolaka. Wydawnictwo Nasza Księgarnia zaprezentuje jesienne nowości. Jak mali krytycy przyjmą takie propozycje?
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy