grafika-woolbies-1.png

Unikatowe produkty firmy Woolbies

03 listopada 2020
Swój udział w dwunastej edycji targów KIDS’ Time zapowiadają kolejni Wystawcy. Woolbies to polska marka odzieżowa produkująca wysokiej jakości ubrania i akcesoria wykonane ze 100% wełny merynosów.

Woolbies to producent ubrań i akcesoriów dla dzieci oraz niemowląt. Oferta firmy poszerzana jest także o akcesoria dla dorosłych. Wysokiej jakości dzianiny merino wykorzystywane do produkcji oraz ich szczególne właściwości sprawiają, że produkty marki są termoaktywne i antyalergiczne. Wszystkie produkty są wykonywane ręcznie (tzn. bez użycia automatów), cechuje je wysoka jakość wykończenia oraz unikatowe autorskie wzornictwo. Wzory na dzianinie powstają na indywidualne zamówienie, a większość kolorów jest starannie dobierana i nanoszona na wełnę przy użyciu certyfikowanych barwników. Sposób wykończenia materiału, z którego tworzone są ubrania i akcesoria, powoduje, że nadają się one do prania w pralce, a podczas prania nie farbują.

- Bezpieczeństwo dla skóry jest naszym priorytetem, dlatego nasza produkcja opiera się na dzianinach opatrzonych certyfikatem Oeko-Tex Standard 100. Cały proces produkcyjny przebiega na terytorium Unii Europejskiej – podkreśla Marta Bartłomowicz-Papis, jedna z założycielek marki Woolbies.

Katalog z pełną ofertą produktów Woolbies można znaleźć w zakładce B2B nowego serwisu internetowego firmy: www.woolbies.eu

(MCh)

Polecane aktualności
29 września 2021
Nagrody KIDS’ TIME STAR to już tradycja. Co roku najlepsi producenci artykułów dla niemowląt, wózków, fotelików, a także produktów dla rodziców walczą o nagrodę przyznawaną przez komisję konkursową złożoną z ekspertów. Kto tym razem powalczył o statuetkę Tragów Kielce?
28 września 2021
Kolejna, 12. już edycja Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME potrwa do 30 września
17 września 2021
Jakość, ekologia i innowacyjność – to główne cechy produktów tworzonych przez czeską markę KIKKO – jednego z Wystawców tegorocznych targów branży dziecięcej.
06 września 2021
Firma zaprezentuje najnowszą ofertę klocków, samochodów i nie tylko
25 sierpnia 2021
Firma oferuje szeroką gamę wyjątkowych produktów dla niemowląt, dzieci i dorosłych
21 lipca 2021
Komitet Ochrony Praw Dziecka już po raz 2️0 wyróżni produkty i miejsca mające pozytywny wpływ na bezpieczny rozwój dzieci i chroniące przed uzależnieniem internetowym
13 kwietnia 2021
W Konkursie nagrodzono i wyróżniono blisko 130 wyjątkowych gier, zabawek, książek, miejsc i inicjatyw najlepiej wpływających na rozwój poznawczy, społeczny i emocjonalny dzieci.
13 kwietnia 2021
Nawet o 800 tys. zł. mogą ubiegać się mikro, małe i średnie firmy prowadzące działalność na terenie Polski Wschodniej w ramach projektu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Szczegóły będzie można poznać podczas webinarium zorganizowanego przez Targi Kielce.