80131005c90cce4d019b.png
Trawersa obrotowa GIROMATIC w Targach Kielce już od wtorku 26 marca

Trawersa od firmy Dumeta nowością na Targach SPAWALNICTWO 2019

17 marca 2019
Trawersa obrotowa GIROMATIC to solidna i wytrzymała konstrukcja, stworzona w odpowiedzi na powszechnie panujące wymagania w świecie spawania i wytwarzania. Zobaczyć ja będzie można od 26 do 28 marca w Targach Kielce.

Trawersa obrotowa GIROMATIC to urządzenie, które jest elementem pomiędzy dźwigiem i ładunkiem. Służy do przenoszenia, podnoszenia, obracania długich i ciężkich elementów. Zawiesia linowe są każdorazowo dopasowywane do potrzeb klienta i jego ładunków, tak aby obrót odbywał się w bezpiecznej i nie zagrażającej bezpieczeństwu pracowników pozycji. Budowa trawersy jest bardzo nieskomplikowana, wyposażana dodatkowo w pilot zdalnego sterowania lub pilot na kablu.

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska firmy DUMETA podczas Międzynarodowych Targów Technologii i Urządzeń dla Spawalnictwa SPAWALNICTWO 2019.

(UK)

Polecane aktualności
12 marca 2019
Warszawska firma zaprezentuje ciekawy system w Targach Kielce.
26 marca 2019

Pracujące maszyny o łącznej masie 1 400 ton, 890 wystawców z 30 krajów, liczna reprezentacja firm z Turcji i Chin, spektakularne premiery i innowacyjne technologie – od wtorku 26 marca Targi Kielce zamienią się w najnowocześniejszą fabrykę w Polsce.

27 marca 2019
Najlepsze produkty i oryginalne stoiska nagrodzone
28 stycznia 2020

Konferencję, dedykowana kadrze zarządzającej i pracownikom działów Utrzymania Ruchu w ostatnim dniu Targów spod znaku STOM zorganizuje wydawnictwo ELAMED.

25 lutego 2020
Na cykl krótkich seminariów podczas Przemysłowej Wiosny zaprasza SIMP Kielce.
01 kwietnia 2020
Branża targowa jest jedną z mocniej dotkniętych przez epidemię koronawirusa – od kilku tygodni nie odbywają się żadne wydarzenia targowe. O wpływie tej sytuacji na targi przemysłowe przeczytacie w MM Magazynie Przemysłowym.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy