tk.jpg
Popularny rolnik Tomasz Klimkowski zaprasza na Targi Sadownictwa i Warzywnictwa do Targów Kielce. /fot. Facebook Rolnik szuka żony TVP/

Tomek Klimkowski i ekipa "Rolnik szuka żony" na Targach Sadownictwa i Warzywnictwa w Kielcach

17 stycznia 2023
Targi Sadownictwa i Warzywnictwa startują w środę, 18 stycznia o godzinie 9 z prezentacją oferty 311 wystawców i pięcioma branżowymi konferencjami. W wydarzeniu udział weźmie Tomasz Klimkowski, uczestnik popularnego show "Rolnik szuka żony" oraz ekipa redakcyjna programu.

Targi Sadownictwa i Warzywnictwa organizuje Oficyna Wydawnicza Oikos z Warszawy od 13 lat. Wydarzenie, uznawane za jedno z największych w branży w Europie Środkowo – Wschodniej, po raz pierwszy odbędzie się w Targach Kielce. Wystawa zostanie otwarta w środę o godzinie 9 i potrwa do czwartkowego popołudnia.

Obecność zapowiedziała ekipa z przedsiębiorstwa Fremantle Media, która będzie poszukiwała chętnych do udziału w programie „Rolnik szuka żony”. Załoga będzie poruszała się po halach, każdy zainteresowany będzie mógł wypełnić zgłoszenie do 10. edycji tego telewizyjnego show. 

W czwartek, 19 stycznia, do zespołu redakcyjnego  dołączy Tomasz Klimkowski, popularny młody rolnik ze Świętokrzyskiego, który brał udział w ostatniej edycji. Tomek w programie znalazł miłość - wraz z Kasią tworzą szczęśliwą parę. -  Każdego rolnika i rolniczkę zapraszam na najbliższe targi w Kielcach. Będę w czwartek, natomiast redakcja "Rolnik szuka żony" będzie cały czas, można dowiedzieć się wszystkiego o zgłoszeniu do nowej edycji - napisał gospodarz.

Targi Sadownictwa i Warzywnictwa odbędą się w Targach Kielce, przy ulicy Zakładowej 1, w środę, 18 stycznia  w godzinach od 9  do 17 oraz w czwartek, 19 stycznia w godzinach od 9 do 16. Wstęp jest bezpłatny po rejestracji na stronie https://tsw.pl/;tsw.pl, w dniach targów obowiązuje także rejestracja na miejscu. Na terenie ośrodka działa darmowy parking.

 

/MŚ/

 

Polecane aktualności
18 stycznia 2024
Targi Sadownictwa i Warzywnictwa to nie tylko niezwykle ciekawa ekspozycja. Odwiedzający mogą także wziąć udział w branżowych konferencjach.
17 stycznia 2024
Targi Sadownictwa i Warzywnictwa odbywające się w Targach Kielce przyciągają tłum zwiedzających z różnych stron Polski. W halach przyglądają się innowacyjnym maszynom i poznają ciekawostkami z dziedziny ogrodnictwa.
17 stycznia 2024
Nowością tegorocznej wystawy, której bacznie przyglądają się zwiedzający, są poletka pokazowe drzewne i owocowe. Na pierwszym z sadzonkami jabłoni, gruszek i czereśni zamontowano najnowocześniejsze technologie do nawadniania, pomiaru i ochrony przed szkodnikami oraz niesprzyjającą pogodą. Na drugim poletku goście TSW mogą zobaczyć w tunelach sadzonki borówki amerykańskiej, malin i truskawek w nietypowych formach uprawy.
17 stycznia 2024
Eksperci przekazują mnóstwo potrzebnej wiedzy i wyjaśniają wiele kwestii ważnych dla branży ogrodniczej w czasie Targów Sadownictwa i Warzywnictwa. W halach Targów Kielce trwają konferencje sadownicza i jagodowa, oraz trzy premierowe - maszynowa, dotycząca odnawialnych źródeł energii i pod hasłem "Przyszłość polskiego ogrodnictwa - strategia zamiast gaszenia pożarów".
17 stycznia 2024
– Mamy rekordową liczbę 424 wystawców, ponad 100 więcej niż przed rokiem, co pokazuje, że niełatwa decyzja o przeniesieniu wydarzenia z Warszawy do Kielc, okazała się trafna. Kielce są w centrum produkcji owocowo-warzywniczej, a Targi Kielce są dla nas bardzo gościnne i czujemy się tu bardzo dobrze – mówił podczas oficjalnego otwarcia Targi Sadownictwa i Warzywnictwa TSW ich dyrektor Jacek Kłudka.
17 stycznia 2024
Małżeństwo znane z programu "Rolnik szuka żony" oraz popularnych w kraju sadowników można spotkać na stoisku Uni-Farmy podczas dwóch dni Targów Sadownictwa i Warzywnictwa.
16 stycznia 2024
Nowatorskie maszyny, takie jak ciągnik autonomiczny czy kompaktowe ciągniki o unikatowych kształtach kabin, już wjeżdżają do hal Targów Kielce. 424 firmy z 18 krajów zagospodarowuje przestrzeń. Trwa budowa pięciu scen, na których prowadzone będą konferencje w ramach Kongresu TSW. Praca wre, by już rankiem wystawa błyszczała. Targi trwają w środę i czwartek, 17 i 18 stycznia. Bilety na tsw.pl, tu także interaktywna mapa.
08 stycznia 2024
Firma PRO CNC podczas wydarzenia w Targach Kielce zaprezentuje kompleksowe maszyny, które dysponują nawet pięcioma rozwiązaniami. Targi TSW potrwają 17 i 18 stycznia.