Menu - nagłówek (dodatkowe)

Logowanie

PL
foto1.jpg

Technologie Formowania Metali wystawcą jesiennych Targów STOM

25 marca 2021
Po raz kolejny z powodu pandemii cykl przemysłowych wystaw Targów Kielce odbędzie się nie wiosną a jesienią. Branżowych specjalistów zapraszamy od 19 do 21 października 2021 roku. Wśród wystawców nie zabraknie firmy TFM.

Firma Technologie Formowania Metali na rynku maszyn do obróbki metali działa już 16 lat.  Na koncie ma ok. 1000 dostarczonych maszyn i urządzeń do ponad 800 klientów z Polski oraz krajów europejskich.  Współpraca z renomowanymi producentami pozwala TFM oferować najlepsze i nowoczesne rozwiązania, dopasowane do indywidualnych wymagań klientów.

Obecność na targach stanowi ważny element działań firmy, a wydarzenie jakim jest STOM-TOOL było stałym elementem w kalendarzu TFM od wielu lat. Bezpośrednie zaprezentowanie maszyn, rozmowa z klientem czy też możliwość odpowiedzi na żywo na wszystkie nurtujące go pytania, to niewątpliwe zalety targowych spotkań. Dlatego też załoga TFM z radością przyjęła wiadomość o jesiennej edycji wydarzenia.

2foto.jpg [303.33 KB]

Co zostanie zaprezentowane przez TFM  podczas jesiennych targów? W zależności od aktualnej sytuacji odwiedzający będą mogli przyjrzeć się z pewnością oferowanym przez firmę giętarkom trzpieniowym (do rur i profili),  automatom do formowania drutu i sprężyn oraz prasom do blach – o różnych możliwościach i w różnych wariantach wyposażenia. Planowane jest także zaprezentowanie przecinarek taśmowych oraz nowości w ofercie TFM – robota współpracującego marki Techman Robot.  Technologie Formowania Metali pod marką TFM Robotics oferuję bowiem także właśnie roboty współpracujące. Urządzenia te - dedykowane do wielu zadań (m.in. paletyzacja, pick&place, montaż, pakowanie), funkcjonować mogą jako niezależnie rozwiązania, jak i we współpracy z oferowanymi przez TFM maszynami.

3foto.jpg [210.77 KB]

Zanim jednak przyjdzie jesień i targi, firma zaprasza serdecznie wszystkie osoby zainteresowane skutecznymi rozwiązaniami do formowania metali do swojej siedziby. Tam - z zachowaniem należytych środków ochrony w związku z obecną sytuacją, cały czas istnieje możliwość obejrzenia maszyn na żywo czy też wykonania testów gięcia.

(UK)

Polecane aktualności
17 maja 2021
SUMARIS Group to doświadczony partner i dostawca usług oraz urządzeń, materiałów i części dla produkcji oraz naprawy form, jak i innych narzędzi do przetwórstwa tworzyw sztucznych. Okazję do zapoznania się z ofertą firmy specjaliści będą mieli od 19 do 21 października 2021 roku w Targach Kielce podczas Targów Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL
10 maja 2021
Jednym z wystawców jesiennej „Przemysłowej Wiosny” w 2021 roku będzie firma IMPONAR z Radomska.
26 kwietnia 2021
Na stoisku firmy INTERPOLER podczas jesiennych wystaw przemysłowych w Targach Kielce nie zabraknie nowości od firmy COSTA.
13 kwietnia 2021
Nawet o 800 tys. zł. mogą ubiegać się mikro, małe i średnie firmy prowadzące działalność na terenie Polski Wschodniej w ramach projektu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Szczegóły będzie można poznać podczas webinarium zorganizowanego przez Targi Kielce.
12 kwietnia 2021
Zapraszamy do zapoznania się z kolejnymi nowościami, które w październiku 2021 roku pojawią się w Targach Kielce w ramach Salonu Technologii Obróbki Metali.
06 kwietnia 2021
Cykl przemysłowych wystaw z Salonem Technologii Obróbki Metali na czele odbędzie się od 19 do 21 października 2021 roku. Na stoisku firmy INTERPOLER nie zabraknie nowości.
15 marca 2021
Cykl przemysłowych wystaw spod znaku STOM wraz z wydarzeniami uzupełniającymi branżową ofertę od lat inaugurowały w marcu sezon przemysłowych zakupów i zamówień. W 2020 roku z powodu światowej pandemii wystawy zostały zorganizowane wyjątkowo jesienią. Podobnie będzie także w tym roku. Do targów, które odbędą się od 19 d 21 października już szykują się potentaci.
01 marca 2021
Klaster Logistyczno-Transportowy Północ-Południe oferuje wystawcom Targów Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL bezzwrotne dotacje na rozwój eksportu i udział w krajowych wydarzeniach targowych.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy