Menu - nagłówek (dodatkowe)

Zaloguj się

PL
foto1.jpg

Technologie Formowania Metali wystawcą jesiennych Targów STOM

25 marca 2021
Po raz kolejny z powodu pandemii cykl przemysłowych wystaw Targów Kielce odbędzie się nie wiosną a jesienią. Branżowych specjalistów zapraszamy od 19 do 21 października 2021 roku. Wśród wystawców nie zabraknie firmy TFM.

Firma Technologie Formowania Metali na rynku maszyn do obróbki metali działa już 16 lat.  Na koncie ma ok. 1000 dostarczonych maszyn i urządzeń do ponad 800 klientów z Polski oraz krajów europejskich.  Współpraca z renomowanymi producentami pozwala TFM oferować najlepsze i nowoczesne rozwiązania, dopasowane do indywidualnych wymagań klientów.

Obecność na targach stanowi ważny element działań firmy, a wydarzenie jakim jest STOM-TOOL było stałym elementem w kalendarzu TFM od wielu lat. Bezpośrednie zaprezentowanie maszyn, rozmowa z klientem czy też możliwość odpowiedzi na żywo na wszystkie nurtujące go pytania, to niewątpliwe zalety targowych spotkań. Dlatego też załoga TFM z radością przyjęła wiadomość o jesiennej edycji wydarzenia.

2foto.jpg [303.33 KB]

Co zostanie zaprezentowane przez TFM  podczas jesiennych targów? W zależności od aktualnej sytuacji odwiedzający będą mogli przyjrzeć się z pewnością oferowanym przez firmę giętarkom trzpieniowym (do rur i profili),  automatom do formowania drutu i sprężyn oraz prasom do blach – o różnych możliwościach i w różnych wariantach wyposażenia. Planowane jest także zaprezentowanie przecinarek taśmowych oraz nowości w ofercie TFM – robota współpracującego marki Techman Robot.  Technologie Formowania Metali pod marką TFM Robotics oferuję bowiem także właśnie roboty współpracujące. Urządzenia te - dedykowane do wielu zadań (m.in. paletyzacja, pick&place, montaż, pakowanie), funkcjonować mogą jako niezależnie rozwiązania, jak i we współpracy z oferowanymi przez TFM maszynami.

3foto.jpg [210.77 KB]

Zanim jednak przyjdzie jesień i targi, firma zaprasza serdecznie wszystkie osoby zainteresowane skutecznymi rozwiązaniami do formowania metali do swojej siedziby. Tam - z zachowaniem należytych środków ochrony w związku z obecną sytuacją, cały czas istnieje możliwość obejrzenia maszyn na żywo czy też wykonania testów gięcia.

(UK)

Polecane aktualności
22 października 2021
Targi Kielce we współpracy z Confindustria Polska zorganizowały 20 października w ramach targów Metal i Stom, poświęconych technologiom odlewniczym i obróbki metali, prezentację "phygitalną" targów Connext 2021.
20 października 2021
W trakcie uroczystej gali uhonorowano firmy obchodzące jubileusze obecności na rynku
20 października 2021
W trakcie uroczystej gali m.in. wyróżniono najlepsze produkty prezentowane podczas targów oraz najlepszy sposób wystąpienia targowego.
19 października 2021
Główny Urząd Miar w Kielcach podpisał porozumienie z Ośrodkiem Przetwarzania Informacji – Państwowym Instytutem Badawczym na uwzględnienie technologii w procesach badawczych, głównie dotyczących meteorologii. Porozumienie zostało podpisane podczas „Przemysłowej Jesieni” w Targach Kielce.
19 października 2021
Targi Kielce zostały nagrodzone prestiżowym tytułem „Ambasadora Edukacji”. Nagroda Świętokrzyskiego Urzędu Marszałkowskiego przyznawana jest przedsiębiorstwom realizującym edukacyjne zajęcia praktyczne dla studentów i uczniów techników oraz szkół zawodowych. Uroczyste wręczenie nagrody odbyło się we wtorek, 19 października, przy okazji trwających „Przemysłowa Jesień”.
19 października 2021
Połączone: Salon Technologii Obróbki Metali STOM oraz Międzynarodowe Targi Technologii dla Odlewnictwa METAL od pierwszych minut gromadzą tłumy branżowych zwiedzających.
07 października 2021
Jesteś zwiedzającym – przeczytaj i dowiedz się, co czeka na Ciebie podczas „Przemysłowej Jesieni”. Jeszcze nie zdecydowałeś czy przyjechać do Targów Kielce – przeczytaj i dowiedz się, dlaczego nie może Cię tu zabraknąć.
27 września 2021
Wśród wystawców Salonu Technologii Obróbki Metali nie zabraknie również firm prezentujących zaawansowane technologie w zakresie oczyszczania i wentylacji powietrza. Jedną z nich jest Klimawent, która w swojej tegorocznej ofercie przedstawi dwa nowoczesne urządzenia: UFO-A-N oraz ERGO LUX.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy