1Z6M6165.jpg

Targi TRANSEXPO i HOL-EXPO 2021 wystartowały!

27 października 2021
Po przerwie spowodowanej pandemią Międzynarodowe Targi Transportu Zbiorowego TRANSEXPO zaparkowały w halach Targów Kielce

15. jubileuszowa edycja Targów TRANSEXPO miała odbyć się z wielką pompą w październiku 2020 roku. Jest to jednak jedno z najbardziej „pokrzywdzonych” w wyniku pandemii wydarzeń. Mimo chęci wystawców i pełnej mobilizacji Targów Kielce było kilkukrotnie przekładane. W pandemicznej rzeczywistości tegoroczna edycja TRANSEXPO na tle europejskiego rynku wystawienniczego to jednak zdecydowanie wyjątkowe wydarzenie. Autobusy będzie można zobaczyć jeszcze tylko w Pradze w listopadzie.

1Z6M6381.jpg [1.04 MB]

Mimo, że targi nie będą tak bogate, jak podczas ostatniej edycji w 2018 roku udało się zgromadzić 112 firm z Polski, Austrii, Białorusi, Grecji, Francji, Niemiec, Szwecji oraz Wielkiej Brytanii. A to co przygotowali wystawcy z pewnością nie zawiedzie zwiedzających.

Targom TRANSEXPO towarzyszą Targi Polska Pomoc Drogowa - wydarzenie organizowane przy wsparciu merytorycznym Stowarzyszenia Polska Pomoc Drogowa.  Zakres branżowy HOL-EXPO obejmuje pojazdy pomocy drogowej, ofertę producentów zabudów pomocy drogowej oraz osprzętu, oświetlenie ostrzegawcze i robocze do pomocy drogowej, także wyciągarki, przyciągarki hydrauliczne i elektryczne, systemy mocowania i podnoszenia ładunku, hydraulika siłowa i sterowanie radiowe. 

 

Polecane aktualności
28 października 2021
Podczas trwających do piątku Targów Polska Pomoc Drogowa HOL-EXPO merytoryczne spotkania proponuje partner wystawy Stowarzyszeniem Polska Pomoc Drogowa.
21 października 2021
Pojazdy pomocy drogowej, osprzęt, oświetlenie ostrzegawcze i robocze do pomocy drogowej, to część oferty przygotowanej w ramach targów HOL-EXPO. W programie wydarzenia zaplanowano również merytoryczne spotkania branżowe i konferencje połączone z panelami dyskusyjnymi.
21 października 2021
Targi Kielce podpisały umowę o współpracy ze Stowarzyszeniem Polska Pomoc Drogowa w ramach targów HOL-EXPO. Jednym z założeń umowy jest organizacja przez partnera merytorycznego konferencji i spotkania branżowego o tematyce z zakresu szeroko rozumianej pomocy drogowej.
08 kwietnia 2020
Wagę wydarzeń, które odbędą się w Targach Kielce od 21 do 23 października podkreśla organ mający na celu przede wszystkim eliminowanie wszelkich negatywnych zjawisk w transporcie drogowym.
17 października 2018
Już 23 października rozpocznie się 3. edycja Międzynarodowych Targów Części i Akcesoriów Samochodowych APAE, po raz kolejny jako część „Motoryzacyjnej Jesieni” w Targach Kielce.
12 października 2018
Przed II edycją Targów HOL-EXPO, czyli jedynej wystawy branży Pomocy Drogowej w Europie Środkowo-Wschodniej, portal truckfocus.pl przeprowadził wywiad z Mirosławem Zawadzkim, Prezesem Stowarzyszenia Polska Pomoc Drogowa – współorganizatorem wydarzenia.
11 października 2018
Jedyna wystawa branży pomocy drogowych w Europie Środkowo-Wschodniej czyli Targi Polska Pomoc Drogowa HOL-EXPO znów pojawią się w popularnym motoryzacyjnym programie telewizyjnym.
25 września 2018
Coraz więcej Polaków rozumie czym są usługi assistance i w coraz większym stopniu dostrzega różnorodność tych usług. 67 proc. posiadaczy jakiekolwiek usługi finansowej (w banku albo u ubezpieczyciela) jest świadomych czym są usługi assistance