pobrane-1.png

Stowarzyszenie Polska Pomoc Drogowa partnerem merytorycznym targów HOL-EXPO

21 października 2021
Targi Kielce podpisały umowę o współpracy ze Stowarzyszeniem Polska Pomoc Drogowa w ramach targów HOL-EXPO. Jednym z założeń umowy jest organizacja przez partnera merytorycznego konferencji i spotkania branżowego o tematyce z zakresu szeroko rozumianej pomocy drogowej.

Targi Polska Pomoc Drogowa HOL-EXPO, to jedyna wystawa branży pomocy drogowych w Europie Środkowo-Wschodniej. O merytoryczną wartość i jakość specjalistycznych spotkań branżowych zadbają partnerzy merytoryczni wydarzenia. Do grona tegorocznych partnerów targów dołączyło Stowarzyszenie Polska Pomoc Drogowa.

Stowarzyszenie Polska Pomoc Drogowa jest organizacją społeczną powołaną w celu integracji środowiska zawodowego właścicieli pomocy drogowej i ochrony ich uzasadnionych interesów. Stowarzyszenie podejmuje również szereg działań na rzecz podnoszenia bezpieczeństwa na drogach oraz poprawy jakości i fachowości świadczonych usług pomocy drogowej.

Na Targi Polska Pomoc Drogowa HOL-EXPO zapraszamy już od 27 do 29 października 2021 roku do Targów Kielce. Targi odbędą się razem z Międzynarodowymi Targami Transportu Zbiorowego TRANSEXPO.

(MCh)

Polecane aktualności
28 października 2021
Podczas trwających do piątku Targów Polska Pomoc Drogowa HOL-EXPO merytoryczne spotkania proponuje partner wystawy Stowarzyszeniem Polska Pomoc Drogowa.
27 października 2021
Po przerwie spowodowanej pandemią Międzynarodowe Targi Transportu Zbiorowego TRANSEXPO zaparkowały w halach Targów Kielce
21 października 2021
Pojazdy pomocy drogowej, osprzęt, oświetlenie ostrzegawcze i robocze do pomocy drogowej, to część oferty przygotowanej w ramach targów HOL-EXPO. W programie wydarzenia zaplanowano również merytoryczne spotkania branżowe i konferencje połączone z panelami dyskusyjnymi.
08 kwietnia 2020
Wagę wydarzeń, które odbędą się w Targach Kielce od 21 do 23 października podkreśla organ mający na celu przede wszystkim eliminowanie wszelkich negatywnych zjawisk w transporcie drogowym.
17 października 2018
Już 23 października rozpocznie się 3. edycja Międzynarodowych Targów Części i Akcesoriów Samochodowych APAE, po raz kolejny jako część „Motoryzacyjnej Jesieni” w Targach Kielce.
12 października 2018
Przed II edycją Targów HOL-EXPO, czyli jedynej wystawy branży Pomocy Drogowej w Europie Środkowo-Wschodniej, portal truckfocus.pl przeprowadził wywiad z Mirosławem Zawadzkim, Prezesem Stowarzyszenia Polska Pomoc Drogowa – współorganizatorem wydarzenia.
11 października 2018
Jedyna wystawa branży pomocy drogowych w Europie Środkowo-Wschodniej czyli Targi Polska Pomoc Drogowa HOL-EXPO znów pojawią się w popularnym motoryzacyjnym programie telewizyjnym.
25 września 2018
Coraz więcej Polaków rozumie czym są usługi assistance i w coraz większym stopniu dostrzega różnorodność tych usług. 67 proc. posiadaczy jakiekolwiek usługi finansowej (w banku albo u ubezpieczyciela) jest świadomych czym są usługi assistance