ENEX.png

Targi Enex partnerem konferencji Trendy Energetyczne

05 listopada 2021
Trendy Energetyczne to branżowa konferencja, która skupia wokół siebie specjalistów i ekspertów branży. Podczas wydarzenia poruszane są tematy bieżących wyzwaniach stojących przed sektorem energetycznym. Targi Enex są partnerem wydarzenia.

Podczas IV Trendów Energetycznych prelegenci porozmawiają o trendach – o tym co się zmienia, jak przygotować się na wyzwania i jak  zyskać poczucie bezpieczeństwa z dobrze wykonanej i zarządzanej inwestycji. Uczestnicy zastanowią się także, jak poszczególne procesy przełożą się na to, jak będzie wyglądać energetyka za lat pięć, dziesięć lub dwadzieścia. Hybrydowa konferencja do możliwość przyjrzenia się elektromobilności, polskiemu sektorowi offshore wind, wodorowi i jego zielonej stronie, działaniom antysmogowym, fotowoltaice i pompom ciepła oraz ich umiejscowieniu w polityce krajowej i europejskiej. 

Tematy i zagadnienia IV edycji Trendów Energetycznych to m. in.:

 • Rynek prosumencki w Polsce
 • Surowce energetyczne, ceny, notowania
 • Wyzwania współczesnej energetyki
 • LOCAL CONTENT
 • Dekarbonizacja ogrzewania
 • Zielony wodór

Do tego atrakcyjna przekazu – realizacja w formie hybrydowej: programu telewizyjnego i spotkania na żywo! Zapraszamy na rozmowy, talk show, wywiady i debaty!

Komu dedykowane są Trendy Energetyczne?

 • producentom i dystrybutorom urządzeń grzewczych
 • dostawcom technologii fotowoltaicznych
 • branży energetycznej
 • przedstawicielom i dostawcom technologii elektromobilności: pojazdy elektryczne, stacje ładowania, magazyny energii
 • przedstawicielom stowarzyszeń branżowych
 • przedstawicielom władz państwowych
 • praktykom i firmom wykonawcze
 • pracownikom naukowym

 

Wydarzenie odbywa się w formie hybrydowej; ogranizatorzy zapraszają do udziału w wydarzeniu w formie tradycyjnej, jak i on-line. Bilety na wydarzenie można kupi tutaj.

 

(MBr)

Polecane aktualności
23 maja 2022
Zainteresowanie tegorocznymi targami ENEX przerosło najśmielsze oczekiwania organizatorów. Statystycznie, impreza przyciągnęła o 20% więcej Wystawców i o 10% więcej Zwiedzających. Powierzchnia wystawiennicza była niemal dwukrotnie większa niż przed pandemią w 2020 roku. O tym jak wyglądała miniona edycja targów, można przeczytać w najnowszym raporcie.
12 kwietnia 2022
Program Mój Prąd to jedna z najbardziej popularnych dotacji na fotowoltaikę. W połowie kwietnia rusza nabór wniosków, który będzie prowadzony w trybie ciągłym do 2023 roku. Budżet programu wynosi 350 mln zł.
24 lutego 2022
Firmy BMZ POLAND, GALMET oraz VIESSMANN wybrały Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki oraz Targi Odnawialnych Źródeł Energii ENEX jako miejsce spektakularnych premier.
23 lutego 2022
Pierwszego dnia targów Enex oraz Enex Nowa Energia podczas oficjalnej gali uhonorowano wybranych Wystawców nagrodami, medalami i wyróżnieniami.
23 lutego 2022
Zakończył się pierwszy dzień VI konferencji HEAT not LOST, organizowanej przez. Wydarzenie tradycyjnie odbywa się podczas XIX Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX - NOWA ENERGIA w Targach Kielce.
23 lutego 2022
Galą 15-lecia Forum Pomp Ciepła zakończyło się ogólnopolskie spotkanie poświęcone tej tematyce. Poprzedziły ją trzy panele tematyczne, w których nie zabrakło informacji o instalacjach pomp ciepła, fotowoltaice i najnowszych technologiach.
23 lutego 2022
Podczas pierwszego dnia XXIV Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki i XIX Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX Nowa Energia zorganizowano konferencję poświęconą transformacji energetycznej. Organizatorem spotkania był Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach.
23 lutego 2022
Magazyny energii dla prosumenta to temat przewodni spotkania ENERGIA PL w Targach Kielce organizowanego w ramach XXIV Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki ENEX oraz XIX Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX - NOWA ENERGIA.