Menu - nagłówek (dodatkowe)

Zaloguj się

PL
ENEX.png

Targi Enex partnerem konferencji Trendy Energetyczne

05 listopada 2021
Trendy Energetyczne to branżowa konferencja, która skupia wokół siebie specjalistów i ekspertów branży. Podczas wydarzenia poruszane są tematy bieżących wyzwaniach stojących przed sektorem energetycznym. Targi Enex są partnerem wydarzenia.

Podczas IV Trendów Energetycznych prelegenci porozmawiają o trendach – o tym co się zmienia, jak przygotować się na wyzwania i jak  zyskać poczucie bezpieczeństwa z dobrze wykonanej i zarządzanej inwestycji. Uczestnicy zastanowią się także, jak poszczególne procesy przełożą się na to, jak będzie wyglądać energetyka za lat pięć, dziesięć lub dwadzieścia. Hybrydowa konferencja do możliwość przyjrzenia się elektromobilności, polskiemu sektorowi offshore wind, wodorowi i jego zielonej stronie, działaniom antysmogowym, fotowoltaice i pompom ciepła oraz ich umiejscowieniu w polityce krajowej i europejskiej. 

Tematy i zagadnienia IV edycji Trendów Energetycznych to m. in.:

 • Rynek prosumencki w Polsce
 • Surowce energetyczne, ceny, notowania
 • Wyzwania współczesnej energetyki
 • LOCAL CONTENT
 • Dekarbonizacja ogrzewania
 • Zielony wodór

Do tego atrakcyjna przekazu – realizacja w formie hybrydowej: programu telewizyjnego i spotkania na żywo! Zapraszamy na rozmowy, talk show, wywiady i debaty!

Komu dedykowane są Trendy Energetyczne?

 • producentom i dystrybutorom urządzeń grzewczych
 • dostawcom technologii fotowoltaicznych
 • branży energetycznej
 • przedstawicielom i dostawcom technologii elektromobilności: pojazdy elektryczne, stacje ładowania, magazyny energii
 • przedstawicielom stowarzyszeń branżowych
 • przedstawicielom władz państwowych
 • praktykom i firmom wykonawcze
 • pracownikom naukowym

 

Wydarzenie odbywa się w formie hybrydowej; ogranizatorzy zapraszają do udziału w wydarzeniu w formie tradycyjnej, jak i on-line. Bilety na wydarzenie można kupi tutaj.

 

(MBr)

Polecane aktualności
24 listopada 2021
Historia firmy rodzinnej OCHSNER sięga roku 1872. Lata pracy firmy OCHSNER zaowocowały instalacją wielu systemów dla renomowanych klientów na całym świecie, w tym min. dla Marynarki Wojennej USA i NASA. Firma OCHSNER Wärmepumpen GmbH została założona w 1978 roku i stała się synonimem świadomości energetycznej, pionierskiego ducha i zamiłowania do innowacji. OCHSNER był jednym z pierwszych europejskich producentów, który rozpoczął produkcję pomp ciepła na skalę przemysłową.
23 listopada 2021
AS Energy weszła na rynek fotowoltaiki w roku 2019 i dzięki starannie opracowanej strategii szybko stała się jedną z wiodących marek. Za jej sukcesem stoi jednak duże doświadczenie w biznesie. Twórca marki – RuckZuck działa z powodzeniem w branży wyposażenia wnętrz od 2004 roku.
19 listopada 2021
Od 100 lat, działając na całym świecie, Mitsubishi Electric Corporation dostarcza Klientom biznesowym, jak również Klientom ostatecznym najwyższej jakości produkty z zakresu techniki lotniczej i kosmicznej, półprzewodników, produkcji i rozdziału energii, techniki komunikacyjnej i informacyjnej, elektroniki rozrywkowej, automatyki przemysłowej oraz techniki budowlanej, tj. technika klimatyzacyjna i ogrzewnictwo.
17 listopada 2021
Produkty HellermannTyton łączą, mocują, prowadzą, chronią i identyfikują kable w instalacjach fotowoltaicznych. Zapewniają niezrównane bezpieczeństwo, niezawodność i trwałość instalacji, bez względu na to, w jak trudnych warunkach działają. Przetestowane w ekstremalnych warunkach rozwiązania, od klipsów montażowych i elementów złącznych po systemy ochrony przewodów i etykiety.
10 listopada 2021
SAJ Electric jest profesjonalnym producentem w produkcji falowników od 17 lat. Chiński producent fotowoliki po raz pierwszy zaprezentuje się w Targach Kielce.
08 listopada 2021
Działając na rynku międzynarodowym MEB Group skupia firmy specjalizujące się w planowaniu, zarządzaniu i wykonywaniu prac w zakresie elektrotechniki, energetyki, techniki obiektów przemysłowych, wdrażaniu nowoczesnych technologii, zarządzaniu energią i doradztwie technologicznym i gospodarczym.
08 listopada 2021
KNESS Group z główną siedzibą na Ukrainie posiada ponad 11 letnie doświadczenie w branży odnawialnych źródeł energii, dzięki czemu jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm na rynku.
04 listopada 2021
PV system jest importerem komponentów odnawialnych źródeł energii. Firma zajmuje się dostarczaniem najwyższej jakości elementów: paneli fotowoltaicznych, inwerterów, konstrukcji oraz innych części niezbędnych do ich prawidłowego i bezpiecznego montażu. PV System to jeden z wystawców targów Enex.