logo-YLM.jpg

Tajwański producent maszyn wystawcą Przemysłowej Wiosny

01 lutego 2023
Tajwańska firma YLM Group od 14 lat obecna jest na polskim rynku. Zapraszamy do odwiedzenia stoiska producenta podczas Targów Obróbki Blach i Cięcia STOM-BLECH & CUTTING od 28 do 31 marca!

YLM Group jest tajwańskim liderem wśród producentów maszyn do obróbki metalu. Firma specjalizuje się w produkcji giętarek do rur i profili, giętarek do drutu oraz laserów i pił do cięcia.

Należąca do grupy marka Hannsa Precision oferuje natomiast wysoko wyspecjalizowane maszyny takie jak centra obróbkowe CNC, tokarki CNC, poziome centra obróbkowe CNC, maszyny do gwintowania i wytaczania CNC.

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska firmy podczas Przemysłowej Wiosny w Targach Kielce od 28 do 21 marca!

Polecane aktualności
30 marca 2023
Podczas Przemysłowej Wiosny w Targach Kielce odbyło się specjalistyczne seminarium pt. "Współczesne trendy rynku napędów płynowych". Organizatorem wydarzenia była Politechnika Świętokrzyska.
30 marca 2023
W trakcie seminarium, które odbyło się 3-go dnia targów poruszane były m.in. tematy związane z nowoczesnymi technologiami przemysłu, robotyzacją i automatyzacją produkcji.
30 marca 2023
Drugi dzień Przemysłowej Wiosny upłynął pod znakiem nagród dla najnowocześniejszych produktów i rozwiązań, w ramach przemysłowych wydarzeń targowych – STOM-TOOL, STOM-BLECH&CUTTING, STOM LASER, STOM-ROBOTICS, SPAWALNICTWO oraz CONTROL-STOM.
29 marca 2023
Podczas drugiego dnia Przemysłowej Wiosny w Targach Kielce zorganizowano kolejną odsłonę seminarium metrologicznego poświęconego budowaniu współpracy między nauką i biznesem. W programie spotkania zaplanowano kilkadziesiąt prezentacji, a także zebranie klastra metrologicznego, w których wzięli udział przedstawiciele różnych dyscyplin naukowych i biznesu.
28 marca 2023
Pracujące maszyny, niemal 600 wystawców, 7 hal wypełnionych po brzegi najnowszymi technologiami – przemysłowy cykl Targów Kielce w 2023 roku zapowiada się rewelacyjnie. Kielecka fabryka spotkań ruszyła 28 marca i potrwa aż cztery targowe dni.
24 marca 2023
Firma TRUMPF została założona w 1923 roku jako warsztat mechaniczny i stała się jedną z wiodących na świecie firm w zakresie obrabiarek, laserów i elektroniki dla zastosowań przemysłowych. TRUMPF to także wieloletni wystawca Targów STOM.
20 marca 2023
Podczas tegorocznych Targów Laserów i Technologii Laserowych firma Eagle Laser zaprezentuje prawdziwy hit.
13 marca 2023
Magazyn Targowy stworzony wspólnie przez Targi Kielce i MM Magazyn jest już dostępny dla zainteresowanych. Jak co roku, publikacja poświęcona jest "Przemysłowej Wiośnie".