20211203083639.jpg

Systemy magazynowania energii FoxESS to przyszłość dla domowych instalacji fotowoltaicznych.

09 grudnia 2021
FoxESS kolejny raz wyznacza trendy rozpoczynając ekspansję na rynek polski z nowoczesnymi urządzeniami z gamy magazynowania energii!

FoxESS przyzwyczaił odbiorców do szybkiego tempa, bezkonkurencyjnej jakości i obsługi, oraz szybkiej reakcji na potrzeby rynku. Tym razem chęć rozwoju oraz czujność FoxESS będzie odpowiedzią na poruszany od dawna temat wśród uczestników rynku PV i trendy związane z magazynowaniem energii.

Prosty, nieskomplikowany proces montażu

Systemy magazynowania FoxESS to rewolucyjne, nowoczesne urządzenia, zaprojektowane w sposób uniwersalny, aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Są one oferowane w pakiecie z niezawodną obsługą techniczną i zapleczem szkoleniowo-demonstracyjnym pozwalającym zdobyć wiedzę i poznać produkty, a także najdłuższą gwarancją na rynku. Producent zapewnia, że rozwiązania FoxESS w pełni pokażą potencjał grupy Thishingan!

All in one dla domowych instalacji fotowoltaicznych

AIO zaskakuje przydatnymi funkcjami takimi jak: prosta instalacja plug and play, maksymalna wydajność dzięki akumulatorom wysokonapięciowym, stopień ochrony IP65, monitoring systemu z poziomu aplikacji lub strony www.

System umożliwia także łatwą rozbudowę oraz cechuje się wysoką wydajnością o pojemności 10,4 kWH i szybkością ładowania/rozładowania do 6 kW. Dzięki wysokonapięciowemu kontrolerowi ładowania możesz uzyskać 6 kW ciągłego ładowania i rozładowywania.

W mediach społecznościowych FoxESS jest dostępny film z demonstracją możliwości jakie posiada Ładowarka AC FoxESS i dedykowany zestaw baterii w połączeniu z dowolnym falownikiem.

Standardy FoxESS

Producent przyzwyczaił klientów do najwyższych standardów za którymi próbują podążać inni producenci.

To wyznacznik jakości zarówno produktowy pod kątem solidności i niezawodności urządzeń, jak również najlepszej obsługi w Polsce poprzez wsparcie techniczne na dedykowanych liniach telefonicznych, które są obsługiwane przez ekspertów w branży.

Standardy FoxESS to także najdłuższa gwarancja na rynku, która także dotyczy produktów do magazynowania energii wynosząca 10 lat w standardzie!

Ponadto zaplanowane wdrożenie na rynek produktów z gamy magazynowania energii FoxESS, pozostanie bezkonkurencyjne pod względem ceny!

Nowości produktowe z zakresu magazynowania energii będą dostępne u autoryzowanych Partnerów FoxESS https://www.fox-ess.pro/partnerzy/  

 

Polecane aktualności
17 stycznia 2022
Firma z 30 letnim doświadczeniem w przetwórstwie stali na potrzeby budownictwa zadeklarowała swoją obecność podczas tegorocznych targów odnawialnych źródeł energii – ENEX.
17 stycznia 2022
Od 22 listopada 2021 roku, oprócz osób fizycznych, o dofinansowanie zakupu „elektryków” mogą ubiegać się także m.in.: firmy, jednostki sektora finansów publicznych, instytuty badawcze oraz stowarzyszenia i fundacje. Zagadnienia dot. elektromobilności i ochrony środowiska poruszane są również podczas targów ENEX.
13 stycznia 2022
Niezbędne elementy do montażu instalacji na dachu lub gruncie: panele PV, inwertery, konstrukcje do montażu oraz akcesoria elektryczne – to część oferty AS Energy, z którą będzie można zapoznać się już w lutym, w Targach Kielce podczas targów ENEX.
05 stycznia 2022
Przedsiębiorstwo o międzynarodowym charakterze z ponad 20-letnią tradycją pojawi się już w lutym w Targach Kielce podczas targów ENEX. Celem firmy BYD jest m.in. wykorzystywanie innowacji technologicznych do poprawy jakości życia ludzi.
03 stycznia 2022
Swoją obecność podczas targów ENEX zadeklarowała firma Viessmann, posiadająca nowoczesne systemy grzewcze na wszystkie nośniki energii i dla wszystkich rodzajów obiektów. Zapraszamy na stoisko przedsiębiorstwa już od 23 do 24 lutego 2022 roku, do Targów Kielce.
03 stycznia 2022
Największy w Polsce producent zaawansowanych technologicznie rozwiązań grzewczych do domów jednorodzinnych, budynków wielorodzinnych, obiektów przemysłowych i usługowych Wystawcą targów ENEX.
27 grudnia 2021
Do grona Wystawców kolejnej edycji targów ENEX dołączyła firma Corab – europejski lider w produkcji konstrukcji fotowoltaicznych oraz dystrybutor produktów renomowanych marek z branży PV. Produkty i konstrukcje firmy znajdują zastosowanie w budynkach mieszkalnych, obiektach komercyjnych, a także farmach fotowoltaicznych i na terenach rolniczych.
17 grudnia 2021
Kompleksowa oferta, światowe marki, najnowsze technologie oraz wsparcie handlowe i techniczne – to główne założenia działalności hurtowni fotowoltaicznej SUNPROFI - Wystawcy Targów ENEX 2022. Jeden z autorskich produktów firmy otrzymał wyróżnienie podczas ubiegłorocznej edycji wydarzenia.