20211203083639.jpg

Systemy magazynowania energii FoxESS to przyszłość dla domowych instalacji fotowoltaicznych.

09 grudnia 2021
FoxESS kolejny raz wyznacza trendy rozpoczynając ekspansję na rynek polski z nowoczesnymi urządzeniami z gamy magazynowania energii!

FoxESS przyzwyczaił odbiorców do szybkiego tempa, bezkonkurencyjnej jakości i obsługi, oraz szybkiej reakcji na potrzeby rynku. Tym razem chęć rozwoju oraz czujność FoxESS będzie odpowiedzią na poruszany od dawna temat wśród uczestników rynku PV i trendy związane z magazynowaniem energii.

Prosty, nieskomplikowany proces montażu

Systemy magazynowania FoxESS to rewolucyjne, nowoczesne urządzenia, zaprojektowane w sposób uniwersalny, aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Są one oferowane w pakiecie z niezawodną obsługą techniczną i zapleczem szkoleniowo-demonstracyjnym pozwalającym zdobyć wiedzę i poznać produkty, a także najdłuższą gwarancją na rynku. Producent zapewnia, że rozwiązania FoxESS w pełni pokażą potencjał grupy Thishingan!

All in one dla domowych instalacji fotowoltaicznych

AIO zaskakuje przydatnymi funkcjami takimi jak: prosta instalacja plug and play, maksymalna wydajność dzięki akumulatorom wysokonapięciowym, stopień ochrony IP65, monitoring systemu z poziomu aplikacji lub strony www.

System umożliwia także łatwą rozbudowę oraz cechuje się wysoką wydajnością o pojemności 10,4 kWH i szybkością ładowania/rozładowania do 6 kW. Dzięki wysokonapięciowemu kontrolerowi ładowania możesz uzyskać 6 kW ciągłego ładowania i rozładowywania.

W mediach społecznościowych FoxESS jest dostępny film z demonstracją możliwości jakie posiada Ładowarka AC FoxESS i dedykowany zestaw baterii w połączeniu z dowolnym falownikiem.

Standardy FoxESS

Producent przyzwyczaił klientów do najwyższych standardów za którymi próbują podążać inni producenci.

To wyznacznik jakości zarówno produktowy pod kątem solidności i niezawodności urządzeń, jak również najlepszej obsługi w Polsce poprzez wsparcie techniczne na dedykowanych liniach telefonicznych, które są obsługiwane przez ekspertów w branży.

Standardy FoxESS to także najdłuższa gwarancja na rynku, która także dotyczy produktów do magazynowania energii wynosząca 10 lat w standardzie!

Ponadto zaplanowane wdrożenie na rynek produktów z gamy magazynowania energii FoxESS, pozostanie bezkonkurencyjne pod względem ceny!

Nowości produktowe z zakresu magazynowania energii będą dostępne u autoryzowanych Partnerów FoxESS https://www.fox-ess.pro/partnerzy/  

 

Polecane aktualności
23 maja 2022
Zainteresowanie tegorocznymi targami ENEX przerosło najśmielsze oczekiwania organizatorów. Statystycznie, impreza przyciągnęła o 20% więcej Wystawców i o 10% więcej Zwiedzających. Powierzchnia wystawiennicza była niemal dwukrotnie większa niż przed pandemią w 2020 roku. O tym jak wyglądała miniona edycja targów, można przeczytać w najnowszym raporcie.
12 kwietnia 2022
Program Mój Prąd to jedna z najbardziej popularnych dotacji na fotowoltaikę. W połowie kwietnia rusza nabór wniosków, który będzie prowadzony w trybie ciągłym do 2023 roku. Budżet programu wynosi 350 mln zł.
24 lutego 2022
Firmy BMZ POLAND, GALMET oraz VIESSMANN wybrały Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki oraz Targi Odnawialnych Źródeł Energii ENEX jako miejsce spektakularnych premier.
23 lutego 2022
Pierwszego dnia targów Enex oraz Enex Nowa Energia podczas oficjalnej gali uhonorowano wybranych Wystawców nagrodami, medalami i wyróżnieniami.
23 lutego 2022
Zakończył się pierwszy dzień VI konferencji HEAT not LOST, organizowanej przez. Wydarzenie tradycyjnie odbywa się podczas XIX Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX - NOWA ENERGIA w Targach Kielce.
23 lutego 2022
Galą 15-lecia Forum Pomp Ciepła zakończyło się ogólnopolskie spotkanie poświęcone tej tematyce. Poprzedziły ją trzy panele tematyczne, w których nie zabrakło informacji o instalacjach pomp ciepła, fotowoltaice i najnowszych technologiach.
23 lutego 2022
Podczas pierwszego dnia XXIV Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki i XIX Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX Nowa Energia zorganizowano konferencję poświęconą transformacji energetycznej. Organizatorem spotkania był Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach.
23 lutego 2022
Magazyny energii dla prosumenta to temat przewodni spotkania ENERGIA PL w Targach Kielce organizowanego w ramach XXIV Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki ENEX oraz XIX Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX - NOWA ENERGIA.