Spartherm-Arte-3RL-80h-4S-1.jpg

Studio Kominki zaprezentuje swoją ofertę na wystawie DOM, OGRÓD i TY

14 kwietnia 2022
Działająca od 2003 roku firma prowadzi sprzedaż wkładów kominkowych, elementów techniki kominowej i wentylacyjnej oraz materiałów potrzebnych do budowy kominka.

W ofercie znajdują się produkty takich marek jak: Shmid, Spartherm, Focus, Kobok, Charnwood, Nordica Extraflame, Thorma, Schiedel, Dimplex, elementy techniki kominowej i wentylacyjnej firmy Darco, materiały potrzebne do budowy kominka, materiały izolacyjne oraz artykuły zapewniające przyjemną i bezpieczną obsługę kominka. Firma posiada także grille gazowe Napoleon, grille pelletowe oraz leżaki Lafuma.

Global-2Lh-39-58-6.jpg [55.48 KB] Denia-Vega-1.jpg [794.13 KB] Spartherm-Magic-100-1.jpg [101.43 KB]

Studio Kominki wykonuje zlecenia kompleksowo lub etapami, a główny cel to zadowolenie klienta. Do tej pory zrealizowano kilkaset zleceń, a niektóre z nich trafiły nawet do programów telewizyjnych i czasopism branżowych. W swoim dorobku firma posiada wiele dyplomów, wyróżnień i certyfikatów. Dzięki systemowi szkoleń, którymi objęta jest firma, ma dostęp do najnowszych technologii i rozwiązań w dziedzinie bezpiecznego i trwałego systemu budowy kominków opartego na najlepszych dostępnych materiałach.

Szczegółową ofertę poznacie odwiedzając wiosenną wystawę DOM, OGRÓD i TY już 23 i 24 kwietnia w Targach Kielce.

(ŁK)

Polecane aktualności
24 kwietnia 2022
Duża liczba mieszkańców regionu zdecydowała się odwiedzić w weekend Tragi Kielce i odbywającą się wiosenną wystawę DOM, OGRÓD i TY. Przez dwa dni stoiska wystawców z całej Polski cieszyły się zainteresowaniem całych rodzin, poszukujących fachowych porad, ciekawych inspiracji i najnowszych trendów dla domu i ogrodu.
24 kwietnia 2022
Weekend pełen atrakcji, zarówno dla dorosłych, jak i dzieci, czeka odwiedzających wiosenną wystawę Dom, Ogród i Ty. Najmłodsi uczestnicy, których mnóstwo pojawiło się dziś w Targach Kielce wraz z rodzinami, korzysta ze strefy zabaw.
24 kwietnia 2022
Drzwi Kieleckiego Centrum Wystawienniczego również w niedzielę będą otwarte dla zwiedzających! Kolejny dzień wiosennej wystawy to kolejna możliwość zakupu roślin, produktów regionalnych, rękodzieła i zapoznania się z szeroką ofertą materiałów: budowlanych, do wykańczania wnętrz oraz ogrodów.
24 kwietnia 2022
Nie wiesz jaka roślina najpiękniej wypełni twój ogród od strony południowej? Podoba Ci się loftowe wykończenie salonu, ale nie wiesz jakie meble masz kupić? A może szukasz wsparcia w znalezieniu kredytu hipotecznego. Odwiedź naszą strefę ekspertów!
23 kwietnia 2022
Kielczanie dopisali pierwszego dnia wiosennej wystawy w Targach Kielce. Przez cały dzień, rodziny z dziećmi przemierzały teren kieleckiego centrum wystawienniczego w poszukiwaniu fachowych porad, ciekawych inspiracji i najnowszych trendów dla domu i ogrodu.
23 kwietnia 2022
Zwiedzający, którzy tłumnie odwiedzili dziś kielecki ośrodek mają okazję zapoznać się z niezwykłymi dziełami malarskimi. Mogą to zrobić nie tylko wzrokowo, ale także przez dotyk.
23 kwietnia 2022
Darmowe sadzonki od Nadleśnictwo Daleszyce, Lasy Państwowe, niczym ciepłe bułeczki, od samego rana rozchodzą się wśród zwiedzających wiosenną wystawę. Młode sosny i dęby trafiają w ręce mieszkańców regionu, którzy nie kryją zadowolenia z możliwości posadzenia drzewka
23 kwietnia 2022
Od rana mieszkańcy regionu odwiedzają wiosenną wystawę DOM, OGRÓD i TY. Na zwiedzających, którzy w tym roku wchodzą za darmo, czeka wiele stoisk z różnego rodzaju materiałami: budowlanymi, do wykańczania wnętrz oraz ogrodów. Pierwsi uczestnicy odebrali już darmowe sadzonki przygotowane przez Nadleśnictwo Daleszyce.