Menu - nagłówek (dodatkowe)

Zaloguj się

PL
digswitala-1.JPG

STOMY znów jesienią – przygotowania trwają

15 marca 2021
Cykl przemysłowych wystaw spod znaku STOM wraz z wydarzeniami uzupełniającymi branżową ofertę od lat inaugurowały w marcu sezon przemysłowych zakupów i zamówień. W 2020 roku z powodu światowej pandemii wystawy zostały zorganizowane wyjątkowo jesienią. Podobnie będzie także w tym roku. Do targów, które odbędą się od 19 d 21 października już szykują się potentaci.

Przedstawiamy jednego z naszych wystawców - Firma DIG ŚWITAŁA od 2001 r. promuje nowoczesne rozwiązania w zakresie obróbki plastycznej blachy, pręta, drutu i rur. Współpracując z czołówką europejskich producentów, których maszyny pracują na rynku polskim od kilku lat, a na europejskich od kilkudziesięciu potwierdza swój wysoki poziom techniczny. Klienci są traktowani jak stali partnerzy, którym oprócz oferty w postaci maszyn zapewniana jest stała i kompleksowa obsługa obejmująca zarówno doradztwo techniczne, jak i pomoc we wdrażaniu nowych projektów, ale również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Firma DIG ŚWITAŁA zaprezentuje podczas Targów STOM kilka nowości:

Prasa mimośrodowa MA.TE PRESSE MC-50

Prasa mimośrodowa o nacisku 500kN. Gabaryty stołu roboczego 800x450mm.
Konstrukcja typu MONOBLOK wykonana ze stali elektrospawanej termicznie odprężanej.
Suwak porusza się na 8 prowadnicach.
Regulacja śruby odbywa się w sposób elektryczny, odczyt położenia za pomocą czytnika mechanicznego.
Duże wymiary stołu- doskonałe mocowanie narzędzi.

prasa-mate.jpg [52.26 KB]

EVOBEND 450 CN3 2P

Innowacyjna giętarka do rur. Maszyna elektryczna dzięki czemu możliwa jest precyzja i ograniczenie hałasu podczas cyklu gięcia oraz oszczędność energii do 40% w porównaniu do tradycyjnych urządzeń.

Ten model ma możliwość gięcia rur nawet do 50x 3mm w zależności od rodzaju materiału. Maksymalny promień gięcia 240mm, długość robocza na trzpieniu 4400mm, maksymalna średnica przejścia prętu 290mm. Uproszczony i intuicyjny interfejs. Modułowa budowa giętarki pozwala na integrację wyższych poziomów automatyzacji lub akcesoriów np. dołączenie dodatkowych osi, przedłużenie długości roboczej, wydłużenie promienia gięcia.

evobend.jpg [47.60 KB]

Prasa krawędziowa G.A.D.E. PS0838

Kompaktowa prasa krawędziowa hydrauliczna o nacisku 420 kN. Długość gięcia 835mm. Sterowanie ESA S 640. Liczba osi sterowanych 4. Suwak prowadzony na prowadnicach rolkowych.

prasa-gade.jpg [39.51 KB]

Polecane aktualności
22 października 2021
Targi Kielce we współpracy z Confindustria Polska zorganizowały 20 października w ramach targów Metal i Stom, poświęconych technologiom odlewniczym i obróbki metali, prezentację "phygitalną" targów Connext 2021.
20 października 2021
W trakcie uroczystej gali uhonorowano firmy obchodzące jubileusze obecności na rynku
20 października 2021
W trakcie uroczystej gali m.in. wyróżniono najlepsze produkty prezentowane podczas targów oraz najlepszy sposób wystąpienia targowego.
19 października 2021
Główny Urząd Miar w Kielcach podpisał porozumienie z Ośrodkiem Przetwarzania Informacji – Państwowym Instytutem Badawczym na uwzględnienie technologii w procesach badawczych, głównie dotyczących meteorologii. Porozumienie zostało podpisane podczas „Przemysłowej Jesieni” w Targach Kielce.
19 października 2021
Targi Kielce zostały nagrodzone prestiżowym tytułem „Ambasadora Edukacji”. Nagroda Świętokrzyskiego Urzędu Marszałkowskiego przyznawana jest przedsiębiorstwom realizującym edukacyjne zajęcia praktyczne dla studentów i uczniów techników oraz szkół zawodowych. Uroczyste wręczenie nagrody odbyło się we wtorek, 19 października, przy okazji trwających „Przemysłowa Jesień”.
19 października 2021
Połączone: Salon Technologii Obróbki Metali STOM oraz Międzynarodowe Targi Technologii dla Odlewnictwa METAL od pierwszych minut gromadzą tłumy branżowych zwiedzających.
07 października 2021
Jesteś zwiedzającym – przeczytaj i dowiedz się, co czeka na Ciebie podczas „Przemysłowej Jesieni”. Jeszcze nie zdecydowałeś czy przyjechać do Targów Kielce – przeczytaj i dowiedz się, dlaczego nie może Cię tu zabraknąć.
27 września 2021
Wśród wystawców Salonu Technologii Obróbki Metali nie zabraknie również firm prezentujących zaawansowane technologie w zakresie oczyszczania i wentylacji powietrza. Jedną z nich jest Klimawent, która w swojej tegorocznej ofercie przedstawi dwa nowoczesne urządzenia: UFO-A-N oraz ERGO LUX.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy