Menu - nagłówek (dodatkowe)

Logowanie

PL
digswitala-1.JPG

STOMY znów jesienią – przygotowania trwają

15 marca 2021
Cykl przemysłowych wystaw spod znaku STOM wraz z wydarzeniami uzupełniającymi branżową ofertę od lat inaugurowały w marcu sezon przemysłowych zakupów i zamówień. W 2020 roku z powodu światowej pandemii wystawy zostały zorganizowane wyjątkowo jesienią. Podobnie będzie także w tym roku. Do targów, które odbędą się od 19 d 21 października już szykują się potentaci.

Przedstawiamy jednego z naszych wystawców - Firma DIG ŚWITAŁA od 2001 r. promuje nowoczesne rozwiązania w zakresie obróbki plastycznej blachy, pręta, drutu i rur. Współpracując z czołówką europejskich producentów, których maszyny pracują na rynku polskim od kilku lat, a na europejskich od kilkudziesięciu potwierdza swój wysoki poziom techniczny. Klienci są traktowani jak stali partnerzy, którym oprócz oferty w postaci maszyn zapewniana jest stała i kompleksowa obsługa obejmująca zarówno doradztwo techniczne, jak i pomoc we wdrażaniu nowych projektów, ale również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Firma DIG ŚWITAŁA zaprezentuje podczas Targów STOM kilka nowości:

Prasa mimośrodowa MA.TE PRESSE MC-50

Prasa mimośrodowa o nacisku 500kN. Gabaryty stołu roboczego 800x450mm.
Konstrukcja typu MONOBLOK wykonana ze stali elektrospawanej termicznie odprężanej.
Suwak porusza się na 8 prowadnicach.
Regulacja śruby odbywa się w sposób elektryczny, odczyt położenia za pomocą czytnika mechanicznego.
Duże wymiary stołu- doskonałe mocowanie narzędzi.

prasa-mate.jpg [52.26 KB]

EVOBEND 450 CN3 2P

Innowacyjna giętarka do rur. Maszyna elektryczna dzięki czemu możliwa jest precyzja i ograniczenie hałasu podczas cyklu gięcia oraz oszczędność energii do 40% w porównaniu do tradycyjnych urządzeń.

Ten model ma możliwość gięcia rur nawet do 50x 3mm w zależności od rodzaju materiału. Maksymalny promień gięcia 240mm, długość robocza na trzpieniu 4400mm, maksymalna średnica przejścia prętu 290mm. Uproszczony i intuicyjny interfejs. Modułowa budowa giętarki pozwala na integrację wyższych poziomów automatyzacji lub akcesoriów np. dołączenie dodatkowych osi, przedłużenie długości roboczej, wydłużenie promienia gięcia.

evobend.jpg [47.60 KB]

Prasa krawędziowa G.A.D.E. PS0838

Kompaktowa prasa krawędziowa hydrauliczna o nacisku 420 kN. Długość gięcia 835mm. Sterowanie ESA S 640. Liczba osi sterowanych 4. Suwak prowadzony na prowadnicach rolkowych.

prasa-gade.jpg [39.51 KB]

Polecane aktualności
17 maja 2021
SUMARIS Group to doświadczony partner i dostawca usług oraz urządzeń, materiałów i części dla produkcji oraz naprawy form, jak i innych narzędzi do przetwórstwa tworzyw sztucznych. Okazję do zapoznania się z ofertą firmy specjaliści będą mieli od 19 do 21 października 2021 roku w Targach Kielce podczas Targów Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL
10 maja 2021
Jednym z wystawców jesiennej „Przemysłowej Wiosny” w 2021 roku będzie firma IMPONAR z Radomska.
26 kwietnia 2021
Na stoisku firmy INTERPOLER podczas jesiennych wystaw przemysłowych w Targach Kielce nie zabraknie nowości od firmy COSTA.
13 kwietnia 2021
Nawet o 800 tys. zł. mogą ubiegać się mikro, małe i średnie firmy prowadzące działalność na terenie Polski Wschodniej w ramach projektu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Szczegóły będzie można poznać podczas webinarium zorganizowanego przez Targi Kielce.
12 kwietnia 2021
Zapraszamy do zapoznania się z kolejnymi nowościami, które w październiku 2021 roku pojawią się w Targach Kielce w ramach Salonu Technologii Obróbki Metali.
06 kwietnia 2021
Cykl przemysłowych wystaw z Salonem Technologii Obróbki Metali na czele odbędzie się od 19 do 21 października 2021 roku. Na stoisku firmy INTERPOLER nie zabraknie nowości.
25 marca 2021
Po raz kolejny z powodu pandemii cykl przemysłowych wystaw Targów Kielce odbędzie się nie wiosną a jesienią. Branżowych specjalistów zapraszamy od 19 do 21 października 2021 roku. Wśród wystawców nie zabraknie firmy TFM.
01 marca 2021
Klaster Logistyczno-Transportowy Północ-Południe oferuje wystawcom Targów Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL bezzwrotne dotacje na rozwój eksportu i udział w krajowych wydarzeniach targowych.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy