1.jpg

STOM-TOOL 2024: Nie zabraknie nowości od RoTec Polska

30 października 2023
Targi Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL to jeden z najbardziej popularnych elementów przemysłowego cyklu odbywającego się wiosną w Targach Kielce. Podczas tego wydarzenia nie może zabraknąć jednego ze stałych wystawców - firmy RoTec Polska.

Firma RoTec Polska powstała w 2006 roku i od samego początku jest wyłącznym przedstawicielem w Polsce należącej do grupy DÜRR AG niemieckiej firmy SCHENCK RoTec GmbH, światowego lidera w produkcji wyważarek.

Schenck-Logo-Passion4Balancing100cm-2.jpg [115.73 KB]

Od 2014 roku firma jest też wyłącznym przedstawicielem w Polsce Ecoclean GmbH – niemieckiego producenta zaawansowanych myjek przemysłowych.

Ponadto, firma jest dystrybutorem w Polsce myjek ultradźwiękowych hiszpańskiej firmy Ultratecno, urządzeń do czyszczenia suchym lodem firmy Cryonomic, oraz urządzeń do obróbki wibrościernej firmy Alufer.

RoTec Polska oferuje pro­fesjonalną i kompleksową obsługę w zakresie: doradztwa i sprzedaży maszyn, serwisu, sprzedaży części zamiennych, modernizacji maszyn używanych, przeglądów maszyn, wyważania i mycia usługowe­go, szkoleń i konsultingu.

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska firmy RoTec podczas Przemysłowej Wiosny od 19 do 22 marca 2024 roku w Targach Kielce

Polecane aktualności
14 czerwca 2024
- Dzięki szybkiej decyzji Pani Prezydent Kielc Agaty Wojdy, mamy szansę ukończyć budowę nowej hali przed MSPO w 2026 roku - powiedział Andrzej Mochoń, prezes zarządu Targów Kielce podczas piątkowej konferencji prasowej w kieleckim ośrodku.
21 marca 2024
Popołudnie drugiego dnia Przemysłowej Wiosny, upłynęło pod znakiem nagród dla najnowocześniejszych produktów i rozwiązań, w ramach przemysłowych wydarzeń targowych.
20 marca 2024
Przemysłowa Wiosna to okazja do wzięcia udziału w konferencji poświęconej najnowszym rozwiązaniom technologicznym w obróbce stali, które mają zasadniczy wpływ na poprawę jakości oraz efektywności pracy w polskich zakładach produkcyjnych. Targi potrwają do piątku, 22 marca.
20 marca 2024
Profesor Politechniki Świętokrzyskiej, rektor kierujący uczelnią przez dwie kadencje w latach 2008-2016, podczas Przemysłowej Wiosny zaprezentował swoją nową publikację. To kompendium poświęcone tematyce metrologii i analizie powierzchni, które powstało dzięki kilkudziesięcioletniemu doświadczeniu w przemyśle oraz dokonaniom badawczym i naukowym autora.
19 marca 2024
W trakcie seminarium poruszane są tematy związane z nowoczesnymi technologiami przemysłu, robotyzacją i automatyzacją produkcji. Inauguracyjne wystąpienie poświęcone było natomiast działaniom dotyczącym ESG.
19 marca 2024
- Nowym podejściem w wytwarzaniu produktów jest zastosowanie druku 3D. Może on być wykonywany przy użyciu urządzeń dedykowanych, które są prezentowane na targach STOM, jak również przy pomocy urządzeń stosowanych w procesach spawalniczych – wyjaśniał Marek  Węglowski rozpoczynając seminarium. Wydarzenie zorganizował Górnośląski Instytut Technologiczny, który jest częścią Sieci Badawczej Łukasiewicz.
19 marca 2024
Niemal 600 wystawców, współwystawców i firm reprezentowanych z 21 krajów, dodatkowa hala tymczasowa, powierzchnia wystawiennicza większa o 10% od poprzedniej edycji – przemysłowy cykl Targów Kielce w 2024 roku zapowiada się rekordowo.
18 marca 2024
Ciekawa ekspozycja, bogaty program "speech areny" - tymczasowa hal I to miejsce, które trzeba odwiedzić podczas tegorocznej Przemysłowej Wiosny.