corobotics3.jpg

STOM ROBOTICS 2024 - Poznaj ofertę CoRobotics!

26 października 2023
Przygotowania do Przemysłowej Wiosny 2024 idą pełną parą. Wystawcy już szykują dla gości Targów Kielce ciekawą ofertę. Podczas Salonu Robotyki Przemysłowej zaprezentuje się firma CoRobotics!

CoRobotics to dostawca kompleksowych rozwiązań z obszaru automatyki i robotyki oraz polski Dystrybutor czołowych marek robotów – NACHI, HANWHA, Asyril, OnRobot, Convergent Informtion Technologies, Robotiq.

CO-Robotics-logo-bez-tla.jpg [17.84 KB]

NACHI japoński producent budujący roboty od 1968 roku mający w ofercie ponad 60 modeli, które dedykowane są do niemal wszystkich zastosowań w przemyśle. Począwszy od robotów 4/6 i 7-osiowych aż po roboty SCARA. Niezależnie czy potrzebujesz robota do manipulowania drobnymi częściami z powtarzalnością 0,014 mm czy do przenoszenia całych nadwozi w branży samochodowej o masie 1700 kg to znajdziesz w ofercie NACHI odpowiednie rozwiązanie. Potrzebujesz ultra szybkie roboty 4-osiowe do paletyzacji, roboty do lakierowania w strefach wybuchowych Ex, ramie robota o geometrii dedykowanej do spawania czy model 7-mio osiowy, którego geometria pozwala dotrzeć do najbardziej skomplikowanych zakamarków maszyn CNC.

corobotics2.jpg [78.10 KB]

HANWHA to duży koncern z Korei Południowej produkujący m.in. satelity, silniki odrzutowe, maszyny CNC i SMT.  Oferowany przez nas cobot HCR wyróżnia  się spośród robotów współpracujących w pełni metalową wytrzymałą obudową i wytrzymałymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi, w wyniku czego jest idealny do trudnych warunków pracy 24/7/365. A do tego bezpiecznie pracuje z człowiekiem, by w razie kolizji natychmiast bezpiecznie się zatrzymać. Robot współpracujący HCR to wysoka precyzja przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu, co jest istotne przy powtarzalnych, nurzących, czynnościach w trudnych warunkach pracy. Niezależnie czy mówimy o hałasie, zapyleniu, mgle olejowej czy gorących, ostrych przedmiotach. Do tego zapewnia 100% powtarzalność i wysoką jakość. Dzięki łatwości programowania i szybkości wdrożenia, roboty współpracujące HCR (coroboty) są przydatne w realizacji zadań niedostępnych dotąd dla robotów. 

corobotics1.jpg

ASYRIL to innowacyjne szwajcarskie rozwiązania AsyCube do pozycjonowania i sortowania elementów dla robotów. To system - stół wibracyjny wykorzystujący opatentowaną technologię wibracji 3D, wzbogaconą dodatkowo o system wizyjny EYE+ oraz podświetlenie BackLight, które wraz ze specjalnie wyprofilowanymi płytami są w stanie precyzyjnie, szybko i delikatnie rozdzielić, posortować oraz pozycjonować niemal 99% występujących elementów o dowolnych kształtach i geometrii. Podajnik wibracyjny AsyCube współpracuje z większością dostępnych na rynku robotów i cobotów.

CoRobotics wspólnie z autoryzowanymi Integratorami zapewnia sprzedaż, szkolenia, serwis, doradztwo, projekty, montaż, uruchomienia robotów, podajników, stanowisk zrobotyzowanych, maszyn, linii produkcyjnych.

Podczas tegorocznej edycji STOM ROBOTICS, CoRobotics będzie prezentował innowacyjne rozwiązania z obszaru automatyzacji i robotyzacji przemysłu z wykorzystaniem robotów przemysłowych NACHI, cobotów HCR i podajników wibracyjnych AsyCube z systemami EYE+. Firma dostarcza kompleksowe rozwiązania w postaci stanowisk zrobotyzowanych, paletyzerów, case packerów, cel zrobotyzowanych, maszyn dedykowanych i kompletnych linii produkcyjnych. Zapraszam na rozmowy o efektywnej robotyzacji.

Polecane aktualności
21 marca 2024
Popołudnie drugiego dnia Przemysłowej Wiosny, upłynęło pod znakiem nagród dla najnowocześniejszych produktów i rozwiązań, w ramach przemysłowych wydarzeń targowych.
20 marca 2024
Przemysłowa Wiosna to okazja do wzięcia udziału w konferencji poświęconej najnowszym rozwiązaniom technologicznym w obróbce stali, które mają zasadniczy wpływ na poprawę jakości oraz efektywności pracy w polskich zakładach produkcyjnych. Targi potrwają do piątku, 22 marca.
20 marca 2024
Profesor Politechniki Świętokrzyskiej, rektor kierujący uczelnią przez dwie kadencje w latach 2008-2016, podczas Przemysłowej Wiosny zaprezentował swoją nową publikację. To kompendium poświęcone tematyce metrologii i analizie powierzchni, które powstało dzięki kilkudziesięcioletniemu doświadczeniu w przemyśle oraz dokonaniom badawczym i naukowym autora.
19 marca 2024
W trakcie seminarium poruszane są tematy związane z nowoczesnymi technologiami przemysłu, robotyzacją i automatyzacją produkcji. Inauguracyjne wystąpienie poświęcone było natomiast działaniom dotyczącym ESG.
19 marca 2024
- Nowym podejściem w wytwarzaniu produktów jest zastosowanie druku 3D. Może on być wykonywany przy użyciu urządzeń dedykowanych, które są prezentowane na targach STOM, jak również przy pomocy urządzeń stosowanych w procesach spawalniczych – wyjaśniał Marek  Węglowski rozpoczynając seminarium. Wydarzenie zorganizował Górnośląski Instytut Technologiczny, który jest częścią Sieci Badawczej Łukasiewicz.
19 marca 2024
Niemal 600 wystawców, współwystawców i firm reprezentowanych z 21 krajów, dodatkowa hala tymczasowa, powierzchnia wystawiennicza większa o 10% od poprzedniej edycji – przemysłowy cykl Targów Kielce w 2024 roku zapowiada się rekordowo.
18 marca 2024
Ciekawa ekspozycja, bogaty program "speech areny" - tymczasowa hal I to miejsce, które trzeba odwiedzić podczas tegorocznej Przemysłowej Wiosny.
14 marca 2024
Od środy 13 marca obowiązuje zmiana organizacji ruchu na skrzyżowaniu ulic Batalionów Chłopskich, Wystawowej i Malików w Kielcach. Drogowcy rozpoczęli kompleksową przebudowę tego miejsca, dotychczasowe skrzyżowanie zastąpi rondo turbinowe.