S500-v2-768x435.jpg

Sportowa adrenalina w przestworzach

18 sierpnia 2020
SKYPATHS będzie wystawcą podczas Targów Lotniczych Aviation Expo. To szkoła latania, którą tworzą specjaliści i jednocześnie miłośnicy podniebnych wrażeń

Szkołę latania Skypaths tworzy kadra doświadczonych pilotów instruktorów, dla których latanie jest przede wszystkim pasją. Dzięki temu, w 2007 roku jako pierwsi w regionie dali swoim klientom możliwość uzyskania czeskiej licencji pilota samolotu ultralekkiego. Od tamtego czasu spełnili marzenia o lataniu i dają możliwość uprawiania bardzo ciekawego hobby.

Dla właścicieli i pracowników priorytetem jest dobry, niezawodny sprzęt. Szkoła dysponuje samolotem ultralekkim typu SKYLEADER 500, który pod ciągłym nadzorem doświadczonego mechanika lotniczego świetnie sprawdza się jako samolot szkoleniowy. Celem placówki jest prowadzenie szkolenia lotniczego w sposób profesjonalny poprzez indywidualne podejście do kursanta. Wiedza i doświadczenie przekazywana jest na najwyższym poziomie, nie zapominając tym samym o tak ważnym aspekcie jakim jest bezpieczeństwo.

SZKOLENIE DO UZYSKANIA LICENCJI PILOTA/ŚWIADECTWA KWALIFIKACJI SAMOLOTU ULTRALEKKIEGO

  • Szkolenie teoretyczne
  • Szkolenie praktyczne
  • Zorganizowanie egzaminu teoretycznego i praktycznego
  • Loty zapoznawcze
  • Loty widokowe
  • Loty z banerami reklamowymi
  • Pomoc przy wyborze i zakupie samolotu
  • Sprzedaż nowego samolotu wraz z rejestracją

Więcej dowiesz się podczas Targów Lotniczych Aviation Expo, które odbędą się już od 19 do 20 września w Targach Kielce.

(AO)

Polecane aktualności
23 listopada 2020
Prezes Zarządu Targów Kielce otrzymał lotnicze Honorowe Wyróżnienie Roku za całokształt wybitnej działalności dla lotnictwa polskiego.
20 września 2020
Od 19 do 20 września podczas Targów Lotniczych Aviation Expo nie zabrakło tematów związanych z dronami, które w ostatnim czasie stały się bardzo popularne
20 września 2020
Klub Modelarstwa Sportowego z Kielc podczas Targów Lotniczych prezentuje symulator MASIM. Chętnych do spróbowania swoich sił za sterami nie brakuje.
19 września 2020
W ramach Targów Lotniczych Aviation Expo odbyła się konferencja dedykowana branży lotniczej
19 września 2020
Targi Lotnicze AVIATION Expo to doskonała okazja nie tylko na obejrzenie najnowszych samolotów lekkich i ultralekkich, ale także możliwość rozmowy z pilotami statków powietrznych. A Ci przekonują: latać każdy może!
19 września 2020
Targi Lotnicze Aviation Expo rozpoczęły się dziś w Targach Kielce. Wydarzenie dedykowane branży lotniczej to połączenie ciekawych ekspozycji, podniebnych debiutów, innowacyjnych technologii i branżowych konferencji. Targi potrwają do niedzieli, 20 września.
18 września 2020
Nie możesz uczestniczyć osobiście w targach Aviation Expo? Mamy dla Ciebie idealną propozycję
17 września 2020
Wszyscy, którzy marzą od zawsze o własnym samolocie powinni pojawić się od 19 do 20 września na targach Aviation Expo
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy