logo-03.png

Solektro – natura Twoim źródłem energii

21 kwietnia 2022
W Solektro zajmujemy się dostarczaniem klientom indywidualnym i komercyjnym profesjonalnego rozwiązania pod klucz w zakresie dostaw słonecznych systemów fotowoltaicznych, pomp ciepła, klimatyzatorów, ładowarek samochodowych i szeregu usług dodatkowych. Wszystko po to, aby zmaksymalizować wartość zielonej energii dla naszych klientów i wspólnie tworzyć lepszą przyszłość.

Naszą misją jest upewnienie się, że klienci rozumieją, jak instalacja fotowoltaiczna może dla nich działać, jak jest instalowana i jakich korzyści finansowych mogą oczekiwać od instalacji fotowoltaicznej zaprojektowanej zgodnie z ich konkretnymi wymaganiami i budżetem.

Wiemy, że w fotowoltaice nie ma kompromisów. Do budowy naszych elektrowni słonecznych używamy tylko komponentów wiodących światowych producentów. Instalacja fotowoltaiczna zbudowana z najlepszych modułów fotowoltaicznych, falowników i zespołów montażowych to inwestycja na długie lata bezawaryjnego i bezpiecznego a przede wszystkim efektywnego działania.

SOLEKTRO  – tworzą ludzie z pasją, którzy łącząc wieloletnie doświadczenie menadżerskie i biznesowe z misją tworzenia lepszej przyszłości, tworzą rozwiązania najlepiej dopasowane do oczekiwań i potrzeb naszych klientów.

  • Najwyższej klasy komponenty światowych czołowych producentów
  • Kompleksowa usługa od audytu poprzez projekt, montaż i zgłoszenie do OSD
  • Profesjonalny projekt instalacji fotowoltaicznej z wizualizacją PV SOL
  • Wieloletnie doświadczenie na rynku OZE w Polsce 
  • Ubezpieczenie instalacji fotowoltaicznej 
  • Nowoczesny system monitoringu instalacji fotowoltaicznych naszych klientów 
  • Ogólnopolski zasięg usług 
  • Doradztwo i pomoc w uzyskaniu dotacji 
  • Wsparcie w uzyskaniu wybranej formy finansowania 
  • Serwis, który na bieżąco wspiera działanie instalacji oraz pełne wsparcie techniczne

 

Pełna oferta firmy dostępna na stronie: www.solektro.pl

IMG-7828.JPG [4.63 MB] CUKIERNIA-GRZES.png [1.44 MB] LOMNICA.png [1.49 MB] odyseja.png [1.60 MB]

(ŁK)

Polecane aktualności
24 kwietnia 2022
Duża liczba mieszkańców regionu zdecydowała się odwiedzić w weekend Tragi Kielce i odbywającą się wiosenną wystawę DOM, OGRÓD i TY. Przez dwa dni stoiska wystawców z całej Polski cieszyły się zainteresowaniem całych rodzin, poszukujących fachowych porad, ciekawych inspiracji i najnowszych trendów dla domu i ogrodu.
24 kwietnia 2022
Weekend pełen atrakcji, zarówno dla dorosłych, jak i dzieci, czeka odwiedzających wiosenną wystawę Dom, Ogród i Ty. Najmłodsi uczestnicy, których mnóstwo pojawiło się dziś w Targach Kielce wraz z rodzinami, korzysta ze strefy zabaw.
24 kwietnia 2022
Drzwi Kieleckiego Centrum Wystawienniczego również w niedzielę będą otwarte dla zwiedzających! Kolejny dzień wiosennej wystawy to kolejna możliwość zakupu roślin, produktów regionalnych, rękodzieła i zapoznania się z szeroką ofertą materiałów: budowlanych, do wykańczania wnętrz oraz ogrodów.
24 kwietnia 2022
Nie wiesz jaka roślina najpiękniej wypełni twój ogród od strony południowej? Podoba Ci się loftowe wykończenie salonu, ale nie wiesz jakie meble masz kupić? A może szukasz wsparcia w znalezieniu kredytu hipotecznego. Odwiedź naszą strefę ekspertów!
23 kwietnia 2022
Kielczanie dopisali pierwszego dnia wiosennej wystawy w Targach Kielce. Przez cały dzień, rodziny z dziećmi przemierzały teren kieleckiego centrum wystawienniczego w poszukiwaniu fachowych porad, ciekawych inspiracji i najnowszych trendów dla domu i ogrodu.
23 kwietnia 2022
Zwiedzający, którzy tłumnie odwiedzili dziś kielecki ośrodek mają okazję zapoznać się z niezwykłymi dziełami malarskimi. Mogą to zrobić nie tylko wzrokowo, ale także przez dotyk.
23 kwietnia 2022
Darmowe sadzonki od Nadleśnictwo Daleszyce, Lasy Państwowe, niczym ciepłe bułeczki, od samego rana rozchodzą się wśród zwiedzających wiosenną wystawę. Młode sosny i dęby trafiają w ręce mieszkańców regionu, którzy nie kryją zadowolenia z możliwości posadzenia drzewka
23 kwietnia 2022
Od rana mieszkańcy regionu odwiedzają wiosenną wystawę DOM, OGRÓD i TY. Na zwiedzających, którzy w tym roku wchodzą za darmo, czeka wiele stoisk z różnego rodzaju materiałami: budowlanymi, do wykańczania wnętrz oraz ogrodów. Pierwsi uczestnicy odebrali już darmowe sadzonki przygotowane przez Nadleśnictwo Daleszyce.