IMG-2383.jpg
Showtestuje prowadzącym scenę Mubi Dub It

Showtestuje prowadzącym festiwalową scenę Mubi Dub IT

16 czerwca 2023
Tomasz Pansewicz #showtestuje - niezależny dziennikarz i bloger motoryzacyjny, organizator i konferansjer eventów motoryzacyjnych będzie zarządzał festiwalową sceną podczas Mubi Dub It Tuning Festival.

Samochodami fascynuje się od dziecka. Już wtedy spędzał każdą wolną chwilę w warsztacie taty. Pasję tą rozwija od ponad 30 lat. W swoich publikacjach nastawia się głównie na testy sportowych samochodów i SUV-ów, ich codzienną eksploatację oraz szeroko pojęty lifestyle motoryzacyjny. Fotografuje, opisuje i cieszy się każdą chwilą spędzoną z testowanymi samochodami. Ma na swoim koncie także budowę kilku dużych projektów znanych na polskiej i europejskiej scenie tuningowej. Na co dzień porusza się głównie szybkimi hot hatchami, które od wielu lat towarzyszą jego motoryzacyjnemu życiu.

(ŁK)

Polecane aktualności
23 czerwca 2024
Drift Taxi, szkolenia z autodetalingu i wrappingu, zawody Car Audio, spotkania ze znanymi osobami z branży, konkursy z nagrodami – te i wiele więcej atrakcji czeka na odwiedzających drugi dzień MUBI DUB IT! Zapraszamy do Targów Kielce do godziny 17.
22 czerwca 2024
Na zakończenie pierwszego dnia motoryzacyjnego święta Mubi Dub It Tuning Festival, odbył się długo wyczekiwany koncert zespołu PRO8L3M. Scena zbudowana przed Centrum Kongresowym kieleckiego ośrodka stała się areną hip-hopowego spektaklu, który na długo zostanie w pamięci uczestników.
22 czerwca 2024
Ponad pół tysiąca aut wartych kilkadziesiąt milionów złotych i gwiazdy motoryzacji goszczą w Targach Kielce. Mubi Dub It goszczą między innymi Patryka Mikiciuka, Grzegorza Dudę Roberta Michalskiego i Adama Kornackiego, prowadzących programy motoryzacyjne w TVN Turbo, jednego z braci Collins, Grega oraz Karola Jagodę, znany jako Jagodowy TV i twórców kanału Terenwizja. Wydarzeniem towarzyszącym będzie wieczorny koncert zespołu hiphopowego PRO8L3M.
21 czerwca 2024
Patryk Mikiciuk, Grzegorz Duda, Robert Michalski i Adam Kornacki, prowadzący programy motoryzacyjne w TVN Turbo oraz Karol Jagoda, znany jako Jagodowy TV, jeden z braci Collins - Greg i twórcy kanału Terenwizja to tylko część gości specjalnych, którzy pojawią się już 22 i 23 czerwca w Targach Kielce na festiwalu Mubi Dub It. Przez dwa dni Kielce staną się światową stolicą motoryzacji, gdzie nie zabraknie pięknych samochodów, widowiskowych pokazów driftu i wielkich emocji.
21 czerwca 2024
Blend Brothers to kolorowa i innowacyjna marka w dziedzinie detailingu, skupiająca się na jakości i świeżym podejściu. Z wyróżniającym się brandingiem oferują produkty w pięciu unikalnych kolorach, reprezentujących różne kategorie użytkowania. Z pasją do detailingu, firma pragnie dzielić się zarówno z profesjonalistami, jak i początkującymi entuzjastami.
07 czerwca 2024
Chcesz poznać właściwości powłok ceramicznych, aby zabezpieczyć swoje auto? A może kupić profesjonalne kosmetyki, które w szybki i łatwy sposób poprawią wygląd Twojego samochodu? Przyjdź na stoisko marki Ultracoat - partnera Mubi Dub It Tuning Festivalu. Wśród atrakcji przewidziane są także pokazy polerowania lakieru oraz aplikacji powłok ceramicznych.
06 czerwca 2024
Marka, znana z wysokiej jakości produktów do pielęgnacji aut, zaprezentuje swoje najnowsze rozwiązania, które czerpią pełnymi garściami z bogatej tradycji japońskiej kultury pielęgnacji samochodów.
28 maja 2024
Adam Kwiatek, Patryk Piątek i Paweł Gołąb z offroadowego kanału Terenwizja będą kolejnymi gośćmi specjalnymi wielkiego motoryzacyjnego święta w Targach Kielce. Zajmujący się tematyką offroadu pasjonaci czterech kółek pojawią się 22-23 czerwca na Mubi Dub It, by spotkać się ze swoimi fanami i porozmawiać o zajawce na jazdę w terenie.