Menu - nagłówek (dodatkowe)

Zaloguj się

PL
Sage firma.png

Sage Biuro Rachunkowe Online – 3 miesiące gratis

21 kwietnia 2020
Jeżeli chcesz usprawnić swój kontakt pomiędzy biurem a Klientem, przy jednoczesnej szybkiej i pewnej wymianie dokumentów to z pewnością spodoba Ci się platforma ułatwiająca kontakt zdalny

Pandemia koronawirusa na świecie dotkliwie „zaraziła” niemal wszystkie gałęzie gospodarki. Z trudnościami zmaga się także branża finansowa – biura rachunkowe. W tym trudnym czasie, gdy spora część osób pracuje zdalnie, firma wyszła z inicjatywą i wsparciem, czego efektem jest uruchomienie elektronicznej platformy - Sage Biuro Rachunkowe Online. Tylko teraz bezpłatny dostęp 3 miesiące.

Sage Biuro Rachunkowe Online to platforma współpracy i komunikacji między biurem rachunkowym a Klientami. Wystarczy, że masz dostęp do internetu by cieszyć się olbrzymią swobodą i elastycznością pracy.

Co ważne, za pośrednictwem platformy elektronicznej, Klient nie będzie musiał dostarczać osobiście dokumentów do Twojego biura. Serwis gwarantuje bezpłatny dostęp do obsługi aż 10 Klientów (NIP). Konsultanci bezpłatnie pomogą skonfigurować aplikację i dostosować ją do Twoich potrzeb.

Platforma to unikatowy produkt branżowy, który wspomoże Twoją pracę i przeniesie Cię do innowacyjnego wymiaru księgowości. Wypełnij formularz online i ciesz się łatwiejszą pracą.

Więcej informacji o Sage Biuro Rachunkowe Online dostępne na stronie: https://www.sage.com/pl-pl/

(AO)

Polecane aktualności
14 października 2021
Iron Mountain Polska to lider rynku zarządzania informacją, archiwizacji i digitalizacji dokumentów. Firma zaprezentuje swoją ofertę podczas II Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych w Targach Kielce.
24 września 2021
Soneta sp. z o. o. – producent oprogramowanie enova365, jako Złoty Sponsor Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych w Kielcach, zaprasza na spotkanie z ekspertami 26 i 27 października 2021 roku.
14 września 2021
Coraz więcej systemów finansowo-księgowych, jak i firm wspierających branżę rachunkową oferuje zaawansowaną automatyzację rejestrowania i przetwarzania dokumentów. Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych to doskonałe miejsce by poznać przygotowane nowinki techniczne dla branży.
23 sierpnia 2021
Podczas II Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych (MKBR) zostanie zaprezentowana rewelacyjna aplikacja - wFirma. Z systemu korzysta ponad 500 biur rachunkowych z terenu całej Polski, obsługując ponad 30 tysięcy przedsiębiorców. To nowoczesne, oprogramowanie w chmurze stworzone, by usprawniać codzienną pracę księgowych.
19 sierpnia 2021
Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych proponuje rozwiązania dla nowoczesnych biur rachunkowych i księgowych nie obawiających się innowacyjnych pomysłów.
16 sierpnia 2021
Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych to wydarzenie, które przyciąga specjalistów z branży finansów i rachunkowości. Wśród partnerów spotkania nie może więc zabraknąć instytucji i stowarzyszeń, które na co dzień pełnią funkcje doradcze i zrzeszające. Należy do jednych z najważniejszych w świecie ekonomii należy Polska Izba Biegłych Rewidentów.
29 czerwca 2021
Association of Business Service Leaders, który na co dzień wspiera rozwój sektora usług biznesowych zdecydował się na współpracę z Międzynarodowym Kongresem Biur Rachunkowych. Organizacja zrzesza ponad 200 największych firm m.in. z branży finansowej, IT i prawnej.
29 czerwca 2021
Wydarzenie adresowane do właścicieli biur rachunkowych jest organizowane w Targach Kielce od 2019 roku. Liczne prelekcje, szkolenia, panele dyskusyjne, warsztaty oraz spotkania indywidualne z ekspertami branżowymi przyciągają do kieleckiego ośrodka setki księgowych. Znaczenie wydarzenia docenia Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii obejmując je honorowym patronatem.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy