Sage firma.png

Sage Biuro Rachunkowe Online – 3 miesiące gratis

21 kwietnia 2020
Jeżeli chcesz usprawnić swój kontakt pomiędzy biurem a Klientem, przy jednoczesnej szybkiej i pewnej wymianie dokumentów to z pewnością spodoba Ci się platforma ułatwiająca kontakt zdalny

Pandemia koronawirusa na świecie dotkliwie „zaraziła” niemal wszystkie gałęzie gospodarki. Z trudnościami zmaga się także branża finansowa – biura rachunkowe. W tym trudnym czasie, gdy spora część osób pracuje zdalnie, firma wyszła z inicjatywą i wsparciem, czego efektem jest uruchomienie elektronicznej platformy - Sage Biuro Rachunkowe Online. Tylko teraz bezpłatny dostęp 3 miesiące.

Sage Biuro Rachunkowe Online to platforma współpracy i komunikacji między biurem rachunkowym a Klientami. Wystarczy, że masz dostęp do internetu by cieszyć się olbrzymią swobodą i elastycznością pracy.

Co ważne, za pośrednictwem platformy elektronicznej, Klient nie będzie musiał dostarczać osobiście dokumentów do Twojego biura. Serwis gwarantuje bezpłatny dostęp do obsługi aż 10 Klientów (NIP). Konsultanci bezpłatnie pomogą skonfigurować aplikację i dostosować ją do Twoich potrzeb.

Platforma to unikatowy produkt branżowy, który wspomoże Twoją pracę i przeniesie Cię do innowacyjnego wymiaru księgowości. Wypełnij formularz online i ciesz się łatwiejszą pracą.

Więcej informacji o Sage Biuro Rachunkowe Online dostępne na stronie: https://www.sage.com/pl-pl/

(AO)

Polecane aktualności
27 października 2021
Wsparcie procesów księgowych przez programy i aplikacje to temat, który niezwykle interesuje sektor księgowo- podatkowy. Podczas Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych prelegenci przedstawiali możliwości systemów szybkiego księgowania czy digitalizacji dokumentów.
26 października 2021
„Technologia wspierająca zmiany. Informatyk nie jest wrogiem. Pomaga zmniejszyć niechęć do zmian” – to hasło panelu dyskusyjnego, podejmującego temat informatyzacji w świecie prawa rachunkowego. Prelekcja odbyła się podczas Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych w Targach Kielce.
26 października 2021
Blisko 300 księgowych z całej Polski bierze udział w Międzynarodowym Kongresie Biur Rachunkowych. Uczestnicy przed dwa konferencyjne dni będą poszerzać swoją wiedzę nie tylko z zakresu rachunkowości, ale także marketingu, handlu i nowych technologii. Wydarzenie odbywa się po raz drugi w formie stacjonarnej; w zeszłorocznej konferencji można było uczestniczyć jedynie on-line.
22 października 2021
Symfonia jest producentem oprogramowania dla biznesu. Od 25 lat wspiera transformację cyfrową polskich przedsiębiorstw z sektora MŚP. Z rozwiązań partnera MKBR korzysta dziś kilkadziesiąt tysięcy firm w całej Polsce.
20 października 2021
Fakturownia.pl to doceniony przez przedsiębiorców program ułatwiający codzienne prowadzenie biznesu. Zapewnia zarówno najprostszy interfejs do wystawiania faktur, jak i obsługę magazynową, dostęp do księgowości on-line z możliwością generowania i wysyłania plików JPK oraz szereg dodatków i integracji e-commerce. Całość programu oparta jest na modelu SaaS, dzięki któremu można używać go za pomocą dowolnej przeglądarki, z dowolnego urządzenia oraz dowolnej lokalizacji.
20 października 2021
SaldeoSMART to wielofunkcyjna aplikacja dla biur rachunkowych, odpowiadającą na potrzeby księgowych.
20 października 2021
Ponad 20 lat na rynku i przynależność do Grupy Polsat Plus zaowocowały szerokim portfolio kompleksowych usług teleinformatycznych, które partner Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych zapewnia Klientom. Dopasowanych do każdej branży i do każdego przedsiębiorstwa, przydatnych zarówno użytkownikom biznesowym, jak i indywidualnym.
20 października 2021
OSCBR to jedna z największych sieci biur rachunkowych w Polsce. Jak podkreślają przedstawiciele instytucji, OSCBR to ludzie i kontakty, ale także stałe poszerzenie wiedzy na temat biznesu księgowego, zarządzania, nowoczesnych rozwiązań technologicznych oraz rozwoju osobistego.