pobrane.png
INGUN Wystawcą targów Enex.

Rozwiązania testowe od firmy INGUN

14 lutego 2022
Już od ponad 50 lat firma INGUN Pruefmittelbau GmbH oferuje innowacyjne produkty z zakresu wyposażenia testowego i zaawansowanych rozwiązań testowych. Z działalnością przedsiębiorstwa będzie można zapoznać się podczas tegorocznych targów ENEX/ ENEX Nowa Energia.

Oferta INGUN obejmuje nieporównywalny z niczym wybór standardowych i modyfikowanych próbników oraz przyrządów pomiarowych, jak również narzędzi i akcesoriów przystosowanych do szerokiego zakresu wymogów testowych. Te rozwiązania testowe są używane we wszystkich rodzajach przemysłu, umożliwiając testowanie wszystkich typów podzespołów elektrycznych i elektronicznych. Zespół z wieloletnim doświadczeniem służy pomocą w znalezieniu najlepszego rozwiązania technicznego dla niezbędnych zastosowań testowych.

Firma INGUN świadczyć będzie usługi w Europie Wschodniej: w Polsce, Czechach, Rumunii, na Węgrzech i w Bułgarii.

Z ofertą firmy INGUN będzie można zapoznać się już od 23 do 24 lutego br. podczas targów ENEX / ENEX Nowa Energia w Targach Kielce.

(MCh)

Polecane aktualności
23 maja 2022
Zainteresowanie tegorocznymi targami ENEX przerosło najśmielsze oczekiwania organizatorów. Statystycznie, impreza przyciągnęła o 20% więcej Wystawców i o 10% więcej Zwiedzających. Powierzchnia wystawiennicza była niemal dwukrotnie większa niż przed pandemią w 2020 roku. O tym jak wyglądała miniona edycja targów, można przeczytać w najnowszym raporcie.
12 kwietnia 2022
Program Mój Prąd to jedna z najbardziej popularnych dotacji na fotowoltaikę. W połowie kwietnia rusza nabór wniosków, który będzie prowadzony w trybie ciągłym do 2023 roku. Budżet programu wynosi 350 mln zł.
24 lutego 2022
Firmy BMZ POLAND, GALMET oraz VIESSMANN wybrały Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki oraz Targi Odnawialnych Źródeł Energii ENEX jako miejsce spektakularnych premier.
23 lutego 2022
Pierwszego dnia targów Enex oraz Enex Nowa Energia podczas oficjalnej gali uhonorowano wybranych Wystawców nagrodami, medalami i wyróżnieniami.
23 lutego 2022
Zakończył się pierwszy dzień VI konferencji HEAT not LOST, organizowanej przez. Wydarzenie tradycyjnie odbywa się podczas XIX Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX - NOWA ENERGIA w Targach Kielce.
23 lutego 2022
Galą 15-lecia Forum Pomp Ciepła zakończyło się ogólnopolskie spotkanie poświęcone tej tematyce. Poprzedziły ją trzy panele tematyczne, w których nie zabrakło informacji o instalacjach pomp ciepła, fotowoltaice i najnowszych technologiach.
23 lutego 2022
Podczas pierwszego dnia XXIV Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki i XIX Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX Nowa Energia zorganizowano konferencję poświęconą transformacji energetycznej. Organizatorem spotkania był Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach.
23 lutego 2022
Magazyny energii dla prosumenta to temat przewodni spotkania ENERGIA PL w Targach Kielce organizowanego w ramach XXIV Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki ENEX oraz XIX Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX - NOWA ENERGIA.