Photo-4-Pylon.png
Rozwiązania FairFleet wykorzystywane w branży energetycznej.

Rozwiązania dronowe od FairFleet

02 lutego 2022
Dostawca kompleksowych rozwiązań dronowych w ponad 86 krajach z flotą obejmującą ponad 3000 profesjonalnych pilotów, to kolejny Wystawca targów ENEX. Urządzenia oferowane przez firmę wykorzystywane są również w pracach energetycznych.

Firma FairFleet oferuje różnorodne rozwiązania i usługi dronowe, które są wykorzystywane również w sektorze energetycznym. Umożliwiają one wykrycie i zbadanie tysięcy masztów i pylonów, a najnowocześniejsze możliwości przechwytywania danych służą wykrywaniu anomalii zewnętrznych, wszelkich nieprawidłowości oraz uzyskaniu cennych w pracach konserwacyjnych informacji. Wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań dronowych jest bardziej opłacalne i precyzyjne niż praca z wykorzystaniem standardowych technik.

FairFleet oferuje kompleksowe usługi: od wstępnych konsultacji, przez planowanie lotu, realizację projektów, aż do końcowych etapów przetwarzania obrazów i danych, które dostarczają klientom cennych informacji. Mapowanie techniczne i infrastruktura geodezyjna stanowią podstawę usług oferowanych przez FairFleet.

Zapraszamy na stoisko FairFleet podczas targów ENEX już od 23 do 24 lutego br. w Targach Kielce!

(MCh)

 

Polecane aktualności
23 maja 2022
Zainteresowanie tegorocznymi targami ENEX przerosło najśmielsze oczekiwania organizatorów. Statystycznie, impreza przyciągnęła o 20% więcej Wystawców i o 10% więcej Zwiedzających. Powierzchnia wystawiennicza była niemal dwukrotnie większa niż przed pandemią w 2020 roku. O tym jak wyglądała miniona edycja targów, można przeczytać w najnowszym raporcie.
12 kwietnia 2022
Program Mój Prąd to jedna z najbardziej popularnych dotacji na fotowoltaikę. W połowie kwietnia rusza nabór wniosków, który będzie prowadzony w trybie ciągłym do 2023 roku. Budżet programu wynosi 350 mln zł.
24 lutego 2022
Firmy BMZ POLAND, GALMET oraz VIESSMANN wybrały Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki oraz Targi Odnawialnych Źródeł Energii ENEX jako miejsce spektakularnych premier.
23 lutego 2022
Pierwszego dnia targów Enex oraz Enex Nowa Energia podczas oficjalnej gali uhonorowano wybranych Wystawców nagrodami, medalami i wyróżnieniami.
23 lutego 2022
Zakończył się pierwszy dzień VI konferencji HEAT not LOST, organizowanej przez. Wydarzenie tradycyjnie odbywa się podczas XIX Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX - NOWA ENERGIA w Targach Kielce.
23 lutego 2022
Galą 15-lecia Forum Pomp Ciepła zakończyło się ogólnopolskie spotkanie poświęcone tej tematyce. Poprzedziły ją trzy panele tematyczne, w których nie zabrakło informacji o instalacjach pomp ciepła, fotowoltaice i najnowszych technologiach.
23 lutego 2022
Podczas pierwszego dnia XXIV Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki i XIX Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX Nowa Energia zorganizowano konferencję poświęconą transformacji energetycznej. Organizatorem spotkania był Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach.
23 lutego 2022
Magazyny energii dla prosumenta to temat przewodni spotkania ENERGIA PL w Targach Kielce organizowanego w ramach XXIV Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki ENEX oraz XIX Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX - NOWA ENERGIA.