Tomek-Klimkowski.jpg

„Rolnik szuka żony” na Targach Sadownictwa i Warzywnictwa. Tomek zaprasza też na Agrotech

19 stycznia 2023
- Na wsi każdy chłopiec bawił się traktorem, a z czasem zmieniał zabawki na coraz większe. Dziś my, rolnicy – duzi faceci – przyjeżdżamy oglądać te „zabawki” w Targach Kielce – mówił w drugim dniu Targów Sadownictwa i Warzywnictwa Tomasz Klimkowski z programu „Rolnik szuka żony”. Ulubieniec widzów w Kielcach zachęcał też innych rolników do wzięcia udziału w programie TVP.

W Targach Sadownictwa i Warzywnictwa Tomek Klimkowski brał udział po raz pierwszy. - Interesują mnie przede wszystkim maszyny do zbioru, ale też do wykonywania zabiegów – jak choćby opryskiwacze. Zauważyłem, że jest tu dziś wielu producentów chemii rolniczej. Chciałbym porozmawiać z ich przedstawicielami, by dowiedzieć się jak najwięcej o ochronie roślin, by plony i produkcja były jak najbardziej udane – powiedział uczestnik show TVP.

Fascynacja maszynami rolniczymi zdaniem Tomka Klimkowskiego jest domeną zarówno małych chłopców, jak i dorosłych mężczyzn. – Postęp technologiczny ostatnich lat dużo wniósł do rozwoju sektora rolnictwa. Miło jest ten postęp śledzić, a przy zakupie maszyn – spełniać swoje marzenia – zauważa Tomek Klimkowski. – Wiele maszyn naprawdę pomaga nam w wykonywaniu codziennych obowiązków, dzięki nim możemy zaoszczędzić mnóstwo czasu.

Czy zdaniem młodego rolnika udział w imprezach, takich jak Targi Sadownictwa i Warzywnictwa oraz targi techniki rolniczej Agrotech, jest dla osób działających w sektorze wartościowym doświadczeniem?

- Gorąco polecam innym rolnikom udział w branżowych targach, choć sądzę, że nie muszę ich szczególnie namawiać.  Świadczy o tym przede wszystkim frekwencja na dzisiejszym wydarzeniu, ale i wielu innych podobnych imprezach – mówi Tomek Klimkowski.

Praca w sektorze rolniczym bywa wymagająca, ale i czasochłonna. Czy zatem program „Rolnik szuka żony” jest dla rzuconych w wir pracy rolników doskonałym sposobem na znalezienie partnerki?

- Program jest przede wszystkim szansą na znalezienie partnerki, która również chciałaby mieszkać na wsi, bo po prostu lubi wieś – to może oszczędzić nam kilku nieudanych randek – żartuje Tomek Klimkowski, zachęcając wszystkich rolników i rolniczki do wzięcia udziału w kolejnej edycji show. Przypomnijmy, że rolnik w programie znalazł miłość, tworzy szczęśliwą parę z Kasią. 

Zgłoszeń do programu „Rolnik szuka żony” można dokonywać za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie www.rolnikszukazony.com. A chętnych nie brakuje.

Popularny młody gospodarz już zapowiedział, że wybiera się na Agrotech, który odbędzie się w dniach od 17 do 19 marca. - Zapraszam wszystkich rolników na to wydarzenie. Planuję być w Targach Kielce przez wszystkie trzy dni wystawy, Kasia obiecała, że również dołączy - zapowiada Tomek Klimkowski. 

/EŁ/

 

Polecane aktualności
18 stycznia 2024
Targi Sadownictwa i Warzywnictwa to nie tylko niezwykle ciekawa ekspozycja. Odwiedzający mogą także wziąć udział w branżowych konferencjach.
17 stycznia 2024
Targi Sadownictwa i Warzywnictwa odbywające się w Targach Kielce przyciągają tłum zwiedzających z różnych stron Polski. W halach przyglądają się innowacyjnym maszynom i poznają ciekawostkami z dziedziny ogrodnictwa.
17 stycznia 2024
Nowością tegorocznej wystawy, której bacznie przyglądają się zwiedzający, są poletka pokazowe drzewne i owocowe. Na pierwszym z sadzonkami jabłoni, gruszek i czereśni zamontowano najnowocześniejsze technologie do nawadniania, pomiaru i ochrony przed szkodnikami oraz niesprzyjającą pogodą. Na drugim poletku goście TSW mogą zobaczyć w tunelach sadzonki borówki amerykańskiej, malin i truskawek w nietypowych formach uprawy.
17 stycznia 2024
Eksperci przekazują mnóstwo potrzebnej wiedzy i wyjaśniają wiele kwestii ważnych dla branży ogrodniczej w czasie Targów Sadownictwa i Warzywnictwa. W halach Targów Kielce trwają konferencje sadownicza i jagodowa, oraz trzy premierowe - maszynowa, dotycząca odnawialnych źródeł energii i pod hasłem "Przyszłość polskiego ogrodnictwa - strategia zamiast gaszenia pożarów".
17 stycznia 2024
– Mamy rekordową liczbę 424 wystawców, ponad 100 więcej niż przed rokiem, co pokazuje, że niełatwa decyzja o przeniesieniu wydarzenia z Warszawy do Kielc, okazała się trafna. Kielce są w centrum produkcji owocowo-warzywniczej, a Targi Kielce są dla nas bardzo gościnne i czujemy się tu bardzo dobrze – mówił podczas oficjalnego otwarcia Targi Sadownictwa i Warzywnictwa TSW ich dyrektor Jacek Kłudka.
17 stycznia 2024
Małżeństwo znane z programu "Rolnik szuka żony" oraz popularnych w kraju sadowników można spotkać na stoisku Uni-Farmy podczas dwóch dni Targów Sadownictwa i Warzywnictwa.
16 stycznia 2024
Nowatorskie maszyny, takie jak ciągnik autonomiczny czy kompaktowe ciągniki o unikatowych kształtach kabin, już wjeżdżają do hal Targów Kielce. 424 firmy z 18 krajów zagospodarowuje przestrzeń. Trwa budowa pięciu scen, na których prowadzone będą konferencje w ramach Kongresu TSW. Praca wre, by już rankiem wystawa błyszczała. Targi trwają w środę i czwartek, 17 i 18 stycznia. Bilety na tsw.pl, tu także interaktywna mapa.
08 stycznia 2024
Firma PRO CNC podczas wydarzenia w Targach Kielce zaprezentuje kompleksowe maszyny, które dysponują nawet pięcioma rozwiązaniami. Targi TSW potrwają 17 i 18 stycznia.