rocket-logo.jpg

ROCKET Poland na Targach Marek Własnych

09 lipca 2024
Baterie alkaliczne AA „paluszki” przedsiębiorstwo zaoferuje przedstawicielom sieci handlowych z kraju i zagranicy 6 i 7 listopada 2024 w Targach Kielce.

Targi Marek Własnych są jedynym w Polsce wydarzeniem w 100 procentach poświęconym markom własnym. 6 i 7 listopada 2024 producenci przeprowadzą kontraktacyjne rozmowy z przedstawicielami sieci handlowych oraz firm, które zainteresowane są produkcją pod własnym brandem. 

 

Grono wystawców stale rośnie. Wśród nich są firmy z Europy i Azji oferujące produkty spożywcze, higieniczne czy też chemię gospodarczą. Stoisko przygotuje także polska firma ROCKET, która powstała w roku 1997. Wtedy to południowo-koreański koncern ROCKET ELECTRIC Co. Ltd przejął udziały w Starogardzkich Zakładach Elektrochemicznych „ELEKTRON”, który przez dekady był polskim producentem baterii i latarek. Obecnie całość asortymentu produkowana jest w kilku fabrykach należących do ROCKET ELECTRIC, zlokalizowanych w Korei Południowej, Tajlandii oraz w Chinach.

 

Spółka ROCKET Poland jest odpowiedzialna za import i dystrybucję produktów w marce ROCKET na terenie Polski i Europy oraz za kojarzenie przedsiębiorców zainteresowanych produkcją towarów w marce własnej „OEM” z fabrykami koncernu.

 

Z ofertą baterii alkalicznych AA „paluszki” specjaliści będą obecni 6 i 7 listopada 2024 na Targach Marek Własnych w Kielcach. Zaznaczają, że te produkty cechuje niezawodność oraz doskonały stosunek ceny do jakości. - Jesteśmy pionierem w produkcji baterii AA „paluszki” w marce własnej klientów w Polsce jak i za granicą – podkreślają przedstawiciele firmy Rocket Poland. Więcej na rocketpoland.com

 

Targi Marek Własnych odbędą się 6 i 7 listopada 2024 w Targach Kielce. Więcej na targikielce.pl/future-private-labels.  Wystawcy, zwiedzający i kupcy będą mogli wziąć udział w Forum Marek Własnych, które zostanie przeprowadzone 6 listopada w Targach Kielce. Wydarzeniu będą towarzyszyły kontraktacje firm z Afryki Północnej i Europy Środkowo-Wschodniej Xpand. Więcej: targikielce.pl/xpand

/MŚ/

Polecane aktualności
17 lipca 2024
Bravo Supermarket to popularna sieć supermarketów w Azerbejdżanie, znana z szerokiej gamy produktów i wysokiej jakości usług. Firma działa w 8 regionach, posiada 139 marketów, które oferują ponad 50 tysięcy produktów spożywczych i nieżywnościowych. Przedstawiciele sieci przyjadą na Targi Marek Własnych w poszukiwaniu produktów do wprowadzenia do oferty.
17 lipca 2024
Bahia Laboratoire to innowacyjna firma kosmetyczna, której celem jest tworzenie wysokiej jakości produktów do pielęgnacji skóry, włosów i ciała, opartych na naturalnych, nietoksycznych składnikach. Jej przedstawiciele będą poszukiwać nowych produktów do tworzenia kolejnych ofert dla klientów podczas Targów Marek Własnych w Kielcach.
16 lipca 2024
FUTURE PRIVATE LABEL 2024 to konkurs po raz pierwszy organizowany w ramach Targów Marek Własnych. Wystawcy już mogą zgłaszać produkty spośród oferty, którą będą prezentować podczas wydarzenia 6 i 7 listopada w Targach Kielce. Pod lupę wezmą je eksperci tworzący komisję konkursową. Laureatów poznamy podczas gali 6 listopada 2024 w Targach Kielce. Otrzymując tytuł zyskają potwierdzenie jakości i nowe możliwości biznesowe.
16 lipca 2024
Startują nabory wniosków o dotacje do udziału w międzynarodowych targach odbywających się w kraju - także w Targach Kielce! Małe i średnie przedsiębiorstwa, które zechcą ubiegać się o dofinansowanie, mogą zacząć przygotowania do tych naborów. Sprawdziliśmy, które działania są dostępne.
10 lipca 2024
"Marka własna z perspektywy popytowej i podażowej, czyli jak postrzegamy markę własną oraz jak kształtuje się Share of Assortment w wybranych formatach sklepów" - to temat prelekcji, którą 6 listopada w Targach Kielce przeprowadzi Strategy Business Director w Instytucie ABR SESTA.
09 lipca 2024
Od klasycznego żuru na zakwasie przez grzybowy po barszcz czerwony – przedsiębiorstwo 6 i 7 listopada 2024 w Targach Kielce zaprezentuje produkty o wysokiej jakości i naturalnym składzie. Piskorek już po raz kolejny bierze udział w Targach Marek Własnych.
08 lipca 2024
Przedstawiciele przedsiębiorstwa 6 i 7 listopada 2024 w Targach Kielce będą poszukiwać nowych produktów do wprowadzenia pod marką własną. Co więcej, przygotują stoisko z prezentacją artykułów, które już oferują konsumentom.
08 lipca 2024
Wysokiej jakości pieluszki – także dla zwierząt, chusteczki nawilżane, podkłady i wiele innych produktów higienicznych znajdą się na stoisku azjatyckiego przedsiębiorstwa 6 i 7 listopada 2024 w Targach Kielce. Ofertę poznają przedstawiciele sieci handlowych z Polski i ze świata.