Menu - nagłówek (dodatkowe)

Zaloguj się

PL
DocuWare-Logo-Color-RGB-1000px.png

RICOH będzie wystawcą podczas MKBR

24 września 2020
RICOH jest globalnym dostawcą technologii pozwalających na usprawnienie procesów biznesowych i lepsze zarządzanie informacją. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom firmy mogą podnieść wydajność, działać w sposób bardziej elastyczny oraz zwiększyć swoje zyski

Szybki rozwój technologiczny przyczynił się do ewolucji funkcjonowania wielu obszarów współczesnych przedsiębiorstw. Obserwując te zmiany firma RICOH opracowała ofertę rozwiązań, dzięki którym klienci będą mogli unowocześnić swoje firmy i przygotować je odpowiednio do nowych wyzwań.

Podczas II Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych, firma RICOH zaprezentuje jedno ze swoich najnowocześniejszych osiągnięć technologicznych – DocuWare. To rozwiązanie, które stanowi idealne uzupełnienie systemów finansowo-księgowych,  z których korzystają już firmy. Ta nowoczesna platforma pozwala na poprawę efektywności pracy z dokumentami, sprawną archiwizację, automatyzację i zadbanie o odpowiedni poziom ustrukturyzowania danych. To rozwiązanie można zintegrować z większością innych systemów dostępnych na rynku.

DocuWare to:

Budowa bezpiecznego cyfrowego archiwum i ujednolicenie standardów związanych z archiwizacją.

Usprawnienie i przyśpieszenie wyszukiwania danych oraz pracy z dokumentami.

Zapewnienie bezpieczeństwa i kontrolowanego dostępu do kluczowych dokumentów 24/7 z każdego miejsca na świecie.

Większa elastyczność i możliwość szybkiej reorganizacji pracy np. na tryb zdalny.

Wprowadzenie automatyzacji mozolnych zadań związanych z pracą z dokumentem.

Więcej na temat dowiesz się biorąc udział w kolejnej edycji Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych, który w Centrum Kongresowym Targów Kielce odbędzie się już od 27 do 28 października 2020.

(AO)

Polecane aktualności
14 października 2021
Iron Mountain Polska to lider rynku zarządzania informacją, archiwizacji i digitalizacji dokumentów. Firma zaprezentuje swoją ofertę podczas II Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych w Targach Kielce.
24 września 2021
Soneta sp. z o. o. – producent oprogramowanie enova365, jako Złoty Sponsor Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych w Kielcach, zaprasza na spotkanie z ekspertami 26 i 27 października 2021 roku.
14 września 2021
Coraz więcej systemów finansowo-księgowych, jak i firm wspierających branżę rachunkową oferuje zaawansowaną automatyzację rejestrowania i przetwarzania dokumentów. Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych to doskonałe miejsce by poznać przygotowane nowinki techniczne dla branży.
23 sierpnia 2021
Podczas II Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych (MKBR) zostanie zaprezentowana rewelacyjna aplikacja - wFirma. Z systemu korzysta ponad 500 biur rachunkowych z terenu całej Polski, obsługując ponad 30 tysięcy przedsiębiorców. To nowoczesne, oprogramowanie w chmurze stworzone, by usprawniać codzienną pracę księgowych.
19 sierpnia 2021
Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych proponuje rozwiązania dla nowoczesnych biur rachunkowych i księgowych nie obawiających się innowacyjnych pomysłów.
16 sierpnia 2021
Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych to wydarzenie, które przyciąga specjalistów z branży finansów i rachunkowości. Wśród partnerów spotkania nie może więc zabraknąć instytucji i stowarzyszeń, które na co dzień pełnią funkcje doradcze i zrzeszające. Należy do jednych z najważniejszych w świecie ekonomii należy Polska Izba Biegłych Rewidentów.
29 czerwca 2021
Association of Business Service Leaders, który na co dzień wspiera rozwój sektora usług biznesowych zdecydował się na współpracę z Międzynarodowym Kongresem Biur Rachunkowych. Organizacja zrzesza ponad 200 największych firm m.in. z branży finansowej, IT i prawnej.
29 czerwca 2021
Wydarzenie adresowane do właścicieli biur rachunkowych jest organizowane w Targach Kielce od 2019 roku. Liczne prelekcje, szkolenia, panele dyskusyjne, warsztaty oraz spotkania indywidualne z ekspertami branżowymi przyciągają do kieleckiego ośrodka setki księgowych. Znaczenie wydarzenia docenia Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii obejmując je honorowym patronatem.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy