DocuWare-Logo-Color-RGB-1000px.png

RICOH będzie wystawcą podczas MKBR

24 września 2020
RICOH jest globalnym dostawcą technologii pozwalających na usprawnienie procesów biznesowych i lepsze zarządzanie informacją. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom firmy mogą podnieść wydajność, działać w sposób bardziej elastyczny oraz zwiększyć swoje zyski

Szybki rozwój technologiczny przyczynił się do ewolucji funkcjonowania wielu obszarów współczesnych przedsiębiorstw. Obserwując te zmiany firma RICOH opracowała ofertę rozwiązań, dzięki którym klienci będą mogli unowocześnić swoje firmy i przygotować je odpowiednio do nowych wyzwań.

Podczas II Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych, firma RICOH zaprezentuje jedno ze swoich najnowocześniejszych osiągnięć technologicznych – DocuWare. To rozwiązanie, które stanowi idealne uzupełnienie systemów finansowo-księgowych,  z których korzystają już firmy. Ta nowoczesna platforma pozwala na poprawę efektywności pracy z dokumentami, sprawną archiwizację, automatyzację i zadbanie o odpowiedni poziom ustrukturyzowania danych. To rozwiązanie można zintegrować z większością innych systemów dostępnych na rynku.

DocuWare to:

Budowa bezpiecznego cyfrowego archiwum i ujednolicenie standardów związanych z archiwizacją.

Usprawnienie i przyśpieszenie wyszukiwania danych oraz pracy z dokumentami.

Zapewnienie bezpieczeństwa i kontrolowanego dostępu do kluczowych dokumentów 24/7 z każdego miejsca na świecie.

Większa elastyczność i możliwość szybkiej reorganizacji pracy np. na tryb zdalny.

Wprowadzenie automatyzacji mozolnych zadań związanych z pracą z dokumentem.

Więcej na temat dowiesz się biorąc udział w kolejnej edycji Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych, który w Centrum Kongresowym Targów Kielce odbędzie się już od 27 do 28 października 2020.

(AO)

Polecane aktualności
27 października 2021
Wsparcie procesów księgowych przez programy i aplikacje to temat, który niezwykle interesuje sektor księgowo- podatkowy. Podczas Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych prelegenci przedstawiali możliwości systemów szybkiego księgowania czy digitalizacji dokumentów.
26 października 2021
„Technologia wspierająca zmiany. Informatyk nie jest wrogiem. Pomaga zmniejszyć niechęć do zmian” – to hasło panelu dyskusyjnego, podejmującego temat informatyzacji w świecie prawa rachunkowego. Prelekcja odbyła się podczas Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych w Targach Kielce.
26 października 2021
Blisko 300 księgowych z całej Polski bierze udział w Międzynarodowym Kongresie Biur Rachunkowych. Uczestnicy przed dwa konferencyjne dni będą poszerzać swoją wiedzę nie tylko z zakresu rachunkowości, ale także marketingu, handlu i nowych technologii. Wydarzenie odbywa się po raz drugi w formie stacjonarnej; w zeszłorocznej konferencji można było uczestniczyć jedynie on-line.
22 października 2021
Symfonia jest producentem oprogramowania dla biznesu. Od 25 lat wspiera transformację cyfrową polskich przedsiębiorstw z sektora MŚP. Z rozwiązań partnera MKBR korzysta dziś kilkadziesiąt tysięcy firm w całej Polsce.
20 października 2021
Fakturownia.pl to doceniony przez przedsiębiorców program ułatwiający codzienne prowadzenie biznesu. Zapewnia zarówno najprostszy interfejs do wystawiania faktur, jak i obsługę magazynową, dostęp do księgowości on-line z możliwością generowania i wysyłania plików JPK oraz szereg dodatków i integracji e-commerce. Całość programu oparta jest na modelu SaaS, dzięki któremu można używać go za pomocą dowolnej przeglądarki, z dowolnego urządzenia oraz dowolnej lokalizacji.
20 października 2021
SaldeoSMART to wielofunkcyjna aplikacja dla biur rachunkowych, odpowiadającą na potrzeby księgowych.
20 października 2021
Ponad 20 lat na rynku i przynależność do Grupy Polsat Plus zaowocowały szerokim portfolio kompleksowych usług teleinformatycznych, które partner Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych zapewnia Klientom. Dopasowanych do każdej branży i do każdego przedsiębiorstwa, przydatnych zarówno użytkownikom biznesowym, jak i indywidualnym.
20 października 2021
OSCBR to jedna z największych sieci biur rachunkowych w Polsce. Jak podkreślają przedstawiciele instytucji, OSCBR to ludzie i kontakty, ale także stałe poszerzenie wiedzy na temat biznesu księgowego, zarządzania, nowoczesnych rozwiązań technologicznych oraz rozwoju osobistego.