EB15C686-6AD8-4C19-AB0C-6787C37D0021-1.jpeg

Qbana Mama – wyprawka najlepszej jakości

23 października 2020
Kolejni wystawcy KIDS’ Time meldują się na targowej liście. Qbana Mama to polska marka projektująca i produkująca produkty wyprawkowe dla dzieci. Firma bazuje na wysokiej jakości materiałach i wykonaniu oraz oryginalności projektów.

Twórcy Qbana Mama podkreślają, że każdy produkt najpierw tworzy się w głowie, a potem bardzo precyzyjnie dopracowuje się każdy szczegół wzoru, aby był oryginalny i unikatowy.  - Tworzymy artykuły z materiałów najwyższej jakości, z certyfikatem bezpieczeństwa dla dzieci – mówi Katarzyna Kuban.

W ofercie firmy znajdują się produkty wykonane w 100% z bambusa oraz z najwyższej jakości bawełny. Użycie tych materiałów daje pewność, że wyprawka będzie całoroczna. - Nie chcemy być szablonowi! Gwarantujemy produkty inne niż wszystkie! – z dumą dodaje twórczyni marki.

Warto zaznaczyć, że kokon niemowlęcy Qbana Mama; jego konstrukcja i forma została w całości wymyślana i wyprodukowana przez firmę. Było to pierwsze gniazdo niemowlęce tego typu.

 

(MBr)

Polecane aktualności
29 września 2021
Nagrody KIDS’ TIME STAR to już tradycja. Co roku najlepsi producenci artykułów dla niemowląt, wózków, fotelików, a także produktów dla rodziców walczą o nagrodę przyznawaną przez komisję konkursową złożoną z ekspertów. Kto tym razem powalczył o statuetkę Tragów Kielce?
28 września 2021
Kolejna, 12. już edycja Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME potrwa do 30 września
17 września 2021
Jakość, ekologia i innowacyjność – to główne cechy produktów tworzonych przez czeską markę KIKKO – jednego z Wystawców tegorocznych targów branży dziecięcej.
06 września 2021
Firma zaprezentuje najnowszą ofertę klocków, samochodów i nie tylko
25 sierpnia 2021
Firma oferuje szeroką gamę wyjątkowych produktów dla niemowląt, dzieci i dorosłych
21 lipca 2021
Komitet Ochrony Praw Dziecka już po raz 2️0 wyróżni produkty i miejsca mające pozytywny wpływ na bezpieczny rozwój dzieci i chroniące przed uzależnieniem internetowym
13 kwietnia 2021
W Konkursie nagrodzono i wyróżniono blisko 130 wyjątkowych gier, zabawek, książek, miejsc i inicjatyw najlepiej wpływających na rozwój poznawczy, społeczny i emocjonalny dzieci.
13 kwietnia 2021
Nawet o 800 tys. zł. mogą ubiegać się mikro, małe i średnie firmy prowadzące działalność na terenie Polski Wschodniej w ramach projektu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Szczegóły będzie można poznać podczas webinarium zorganizowanego przez Targi Kielce.