logo.png

Poznaj włoskie maszyny od ITALTEC

16 lutego 2023
Targi Obróbki Blach i Cięcia STOM-BLECH & CUTTING, które w tym roku potrwają aż cztery dni gromadzą najlepszych producentów i dystrybutorów z branży. W tym gronie tradycyjnie znajduje się firma ITALTEC.

ITALTEC dostarcza włoskie maszyny z zakresu obróbki plastycznej blach, rur i profili, jak również świadczy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

IMG-0324-scont.jpeg [131.12 KB]

Oferta ITALTEC obejmuje między innymi:

  • Wykrawarki rewolwerowe Euromac oferują o wiele szerszy zakres obróbki w porównaniu z technologią obróbki laserowej – możliwe wykrawanie, grawerowanie, niblowanie, znakowanie itp.
  • Prasy krawędziowe Vimercati dzięki systemowi dynamicznej kompensacji ugięcia stołu dolnego zapewniają perfekcyjną równoległość i dokładność gięcia

vimercati-prasy6.jpg [64.20 KB]

  • Giętarki trzpieniowe CNC MACRI ITALIA dzięki dużej wszechstronności mogą być używane w wielu branżach: od hydrauliki, przez branżę samochodową, aż do wystroju wnętrz.
  • Prasy mimośrodowe SanGiacomo Presse dzielące się na prasy mechaniczne z kinematyką szybkobieżną od 10 do 75 Ton i z opóźnieniem od 50 do 450 Ton. Odpowiednie do prac cięcia, formowania i niewielkiego wytłaczania.

Ponadto, ITALTEC dostarcza narzędzia do pras krawędziowych.

Polecane aktualności
30 marca 2023
Podczas Przemysłowej Wiosny w Targach Kielce odbyło się specjalistyczne seminarium pt. "Współczesne trendy rynku napędów płynowych". Organizatorem wydarzenia była Politechnika Świętokrzyska.
30 marca 2023
W trakcie seminarium, które odbyło się 3-go dnia targów poruszane były m.in. tematy związane z nowoczesnymi technologiami przemysłu, robotyzacją i automatyzacją produkcji.
30 marca 2023
Drugi dzień Przemysłowej Wiosny upłynął pod znakiem nagród dla najnowocześniejszych produktów i rozwiązań, w ramach przemysłowych wydarzeń targowych – STOM-TOOL, STOM-BLECH&CUTTING, STOM LASER, STOM-ROBOTICS, SPAWALNICTWO oraz CONTROL-STOM.
29 marca 2023
Podczas drugiego dnia Przemysłowej Wiosny w Targach Kielce zorganizowano kolejną odsłonę seminarium metrologicznego poświęconego budowaniu współpracy między nauką i biznesem. W programie spotkania zaplanowano kilkadziesiąt prezentacji, a także zebranie klastra metrologicznego, w których wzięli udział przedstawiciele różnych dyscyplin naukowych i biznesu.
28 marca 2023
Pracujące maszyny, niemal 600 wystawców, 7 hal wypełnionych po brzegi najnowszymi technologiami – przemysłowy cykl Targów Kielce w 2023 roku zapowiada się rewelacyjnie. Kielecka fabryka spotkań ruszyła 28 marca i potrwa aż cztery targowe dni.
24 marca 2023
Firma TRUMPF została założona w 1923 roku jako warsztat mechaniczny i stała się jedną z wiodących na świecie firm w zakresie obrabiarek, laserów i elektroniki dla zastosowań przemysłowych. TRUMPF to także wieloletni wystawca Targów STOM.
20 marca 2023
Podczas tegorocznych Targów Laserów i Technologii Laserowych firma Eagle Laser zaprezentuje prawdziwy hit.
13 marca 2023
Magazyn Targowy stworzony wspólnie przez Targi Kielce i MM Magazyn jest już dostępny dla zainteresowanych. Jak co roku, publikacja poświęcona jest "Przemysłowej Wiośnie".