logo.png

Poznaj włoskie maszyny od ITALTEC

16 lutego 2023
Targi Obróbki Blach i Cięcia STOM-BLECH & CUTTING, które w tym roku potrwają aż cztery dni gromadzą najlepszych producentów i dystrybutorów z branży. W tym gronie tradycyjnie znajduje się firma ITALTEC.

ITALTEC dostarcza włoskie maszyny z zakresu obróbki plastycznej blach, rur i profili, jak również świadczy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

IMG-0324-scont.jpeg [131.12 KB]

Oferta ITALTEC obejmuje między innymi:

  • Wykrawarki rewolwerowe Euromac oferują o wiele szerszy zakres obróbki w porównaniu z technologią obróbki laserowej – możliwe wykrawanie, grawerowanie, niblowanie, znakowanie itp.
  • Prasy krawędziowe Vimercati dzięki systemowi dynamicznej kompensacji ugięcia stołu dolnego zapewniają perfekcyjną równoległość i dokładność gięcia

vimercati-prasy6.jpg [64.20 KB]

  • Giętarki trzpieniowe CNC MACRI ITALIA dzięki dużej wszechstronności mogą być używane w wielu branżach: od hydrauliki, przez branżę samochodową, aż do wystroju wnętrz.
  • Prasy mimośrodowe SanGiacomo Presse dzielące się na prasy mechaniczne z kinematyką szybkobieżną od 10 do 75 Ton i z opóźnieniem od 50 do 450 Ton. Odpowiednie do prac cięcia, formowania i niewielkiego wytłaczania.

Ponadto, ITALTEC dostarcza narzędzia do pras krawędziowych.

Polecane aktualności
29 marca 2023
Podczas drugiego dnia Przemysłowej Wiosny w Targach Kielce zorganizowano kolejną odsłonę seminarium metrologicznego poświęconego budowaniu współpracy między nauką i biznesem. W programie spotkania zaplanowano kilkadziesiąt prezentacji, a także zebranie klastra metrologicznego, w których wzięli udział przedstawiciele różnych dyscyplin naukowych i biznesu.
28 marca 2023
Pracujące maszyny, niemal 600 wystawców, 7 hal wypełnionych po brzegi najnowszymi technologiami – przemysłowy cykl Targów Kielce w 2023 roku zapowiada się rewelacyjnie. Kielecka fabryka spotkań ruszyła 28 marca i potrwa aż cztery targowe dni.
24 marca 2023
Firma TRUMPF została założona w 1923 roku jako warsztat mechaniczny i stała się jedną z wiodących na świecie firm w zakresie obrabiarek, laserów i elektroniki dla zastosowań przemysłowych. TRUMPF to także wieloletni wystawca Targów STOM.
20 marca 2023
Podczas tegorocznych Targów Laserów i Technologii Laserowych firma Eagle Laser zaprezentuje prawdziwy hit.
13 marca 2023
Magazyn Targowy stworzony wspólnie przez Targi Kielce i MM Magazyn jest już dostępny dla zainteresowanych. Jak co roku, publikacja poświęcona jest "Przemysłowej Wiośnie".
02 marca 2023
Do rozpoczęcia Targów Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL będących ważną częścią Przemysłowej Wiosny pozostał niecały miesiąc. Poznajcie kolejnego wystawcę cyklu.
27 lutego 2023
Salon Robotyki Przemysłowej to od pięciu lat ważny punkt Salonu Technologii Obróbki Metali. Od początku partnerem Targów STOM-ROBOTICS jest firma Yaskawa.
27 lutego 2023
Firma SIAD od lat jest liderem w sektorze obróbki mechanicznej metalu. Jest nie tylko dostawcą gazów i mieszanek do zastosowań laserowych i spawalniczych, ale także niezawodnym partnerem, który oferuje skuteczne, innowacyjne i spersonalizowane rozwiązania.