Menu - nagłówek (dodatkowe)

Logowanie

PL
SUMARIS-alone-black-group-Przekonwertowany.jpg

Poznaj SUMARIS Group na Targach STOM-TOOL

17 maja 2021
SUMARIS Group to doświadczony partner i dostawca usług oraz urządzeń, materiałów i części dla produkcji oraz naprawy form, jak i innych narzędzi do przetwórstwa tworzyw sztucznych. Okazję do zapoznania się z ofertą firmy specjaliści będą mieli od 19 do 21 października 2021 roku w Targach Kielce podczas Targów Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL

Już od 15 lat we współpracy ze Świnką Skarbonką SUMARIS oferuje bogaty program urządzeń i materiałów dla narzędziowców. W ofercie firmy znajdują się między innymi mikrosilniki, polerskie systemy ultradźwiękowe, wyposażenie warsztatu, mikrospawarki oraz maszyny z serii piggyWelder, które łączą ze sobą moc i kontrolę, zapewniając nową precyzję spawania.

IMG-20201229-163604.jpg [370.44 KB]

By usprawnić obróbkę metali SUMARIS oferuje również oleje Accu-Lube produkowane z nietrujących, odnawialnych surowców roślinnych, które są przyjazne dla środowiska, biologicznie odnawialne, jak i stanowią doskonały środek smarujący, wydłużający okres trwałości narzędzi. Oprócz tego również elektrowrzeciona SFIDA, które zwiększają możliwości obrotowe frezarek.

IMG-20201229-162026.jpg [353.42 KB]

Od miesięcy firma SUMARIS jest również producentem własnych spawarek laserowych, będących kontynuacją dobrze znanych serii HTS oraz ECO, które są już dostępne pod marką własną LaserPoint. Odpowiadając na potrzeby rynku, firma zadbała o ulepszenie oryginalnego designu przy jednoczesnej obniżce kosztów. Po wielu testach i potwierdzeniach niezawodności tych urządzeń oraz optymalizacji procesu produkcyjnego SUMARIS jest gotowa do podjęcia globalnej współpracy z zagranicznymi dystrybutorami.

Co więcej ma w swej ofercie również systemy precyzyjnego grawerowania i znakowania laserowego.

Te i inne systemy oraz akcesoria do spawania i obróbki metali będzie można obejrzeć na stoisku SUMARIS podczas nadchodzących Targów STOM-TOOL. Zapraszamy!

 

(UK)

Polecane aktualności
10 maja 2021
Jednym z wystawców jesiennej „Przemysłowej Wiosny” w 2021 roku będzie firma IMPONAR z Radomska.
26 kwietnia 2021
Na stoisku firmy INTERPOLER podczas jesiennych wystaw przemysłowych w Targach Kielce nie zabraknie nowości od firmy COSTA.
13 kwietnia 2021
Nawet o 800 tys. zł. mogą ubiegać się mikro, małe i średnie firmy prowadzące działalność na terenie Polski Wschodniej w ramach projektu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Szczegóły będzie można poznać podczas webinarium zorganizowanego przez Targi Kielce.
12 kwietnia 2021
Zapraszamy do zapoznania się z kolejnymi nowościami, które w październiku 2021 roku pojawią się w Targach Kielce w ramach Salonu Technologii Obróbki Metali.
06 kwietnia 2021
Cykl przemysłowych wystaw z Salonem Technologii Obróbki Metali na czele odbędzie się od 19 do 21 października 2021 roku. Na stoisku firmy INTERPOLER nie zabraknie nowości.
25 marca 2021
Po raz kolejny z powodu pandemii cykl przemysłowych wystaw Targów Kielce odbędzie się nie wiosną a jesienią. Branżowych specjalistów zapraszamy od 19 do 21 października 2021 roku. Wśród wystawców nie zabraknie firmy TFM.
15 marca 2021
Cykl przemysłowych wystaw spod znaku STOM wraz z wydarzeniami uzupełniającymi branżową ofertę od lat inaugurowały w marcu sezon przemysłowych zakupów i zamówień. W 2020 roku z powodu światowej pandemii wystawy zostały zorganizowane wyjątkowo jesienią. Podobnie będzie także w tym roku. Do targów, które odbędą się od 19 d 21 października już szykują się potentaci.
01 marca 2021
Klaster Logistyczno-Transportowy Północ-Południe oferuje wystawcom Targów Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL bezzwrotne dotacje na rozwój eksportu i udział w krajowych wydarzeniach targowych.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy