Menu - nagłówek (dodatkowe)

Zaloguj się

PL
SUMARIS-alone-black-group-Przekonwertowany.jpg

Poznaj SUMARIS Group na Targach STOM-TOOL

17 maja 2021
SUMARIS Group to doświadczony partner i dostawca usług oraz urządzeń, materiałów i części dla produkcji oraz naprawy form, jak i innych narzędzi do przetwórstwa tworzyw sztucznych. Okazję do zapoznania się z ofertą firmy specjaliści będą mieli od 19 do 21 października 2021 roku w Targach Kielce podczas Targów Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL

Już od 15 lat we współpracy ze Świnką Skarbonką SUMARIS oferuje bogaty program urządzeń i materiałów dla narzędziowców. W ofercie firmy znajdują się między innymi mikrosilniki, polerskie systemy ultradźwiękowe, wyposażenie warsztatu, mikrospawarki oraz maszyny z serii piggyWelder, które łączą ze sobą moc i kontrolę, zapewniając nową precyzję spawania.

IMG-20201229-163604.jpg [370.44 KB]

By usprawnić obróbkę metali SUMARIS oferuje również oleje Accu-Lube produkowane z nietrujących, odnawialnych surowców roślinnych, które są przyjazne dla środowiska, biologicznie odnawialne, jak i stanowią doskonały środek smarujący, wydłużający okres trwałości narzędzi. Oprócz tego również elektrowrzeciona SFIDA, które zwiększają możliwości obrotowe frezarek.

IMG-20201229-162026.jpg [353.42 KB]

Od miesięcy firma SUMARIS jest również producentem własnych spawarek laserowych, będących kontynuacją dobrze znanych serii HTS oraz ECO, które są już dostępne pod marką własną LaserPoint. Odpowiadając na potrzeby rynku, firma zadbała o ulepszenie oryginalnego designu przy jednoczesnej obniżce kosztów. Po wielu testach i potwierdzeniach niezawodności tych urządzeń oraz optymalizacji procesu produkcyjnego SUMARIS jest gotowa do podjęcia globalnej współpracy z zagranicznymi dystrybutorami.

Co więcej ma w swej ofercie również systemy precyzyjnego grawerowania i znakowania laserowego.

Te i inne systemy oraz akcesoria do spawania i obróbki metali będzie można obejrzeć na stoisku SUMARIS podczas nadchodzących Targów STOM-TOOL. Zapraszamy!

 

(UK)

Polecane aktualności
20 października 2021
W trakcie uroczystej gali uhonorowano firmy obchodzące jubileusze obecności na rynku
20 października 2021
W trakcie uroczystej gali m.in. wyróżniono najlepsze produkty prezentowane podczas targów oraz najlepszy sposób wystąpienia targowego.
19 października 2021
Główny Urząd Miar w Kielcach podpisał porozumienie z Ośrodkiem Przetwarzania Informacji – Państwowym Instytutem Badawczym na uwzględnienie technologii w procesach badawczych, głównie dotyczących meteorologii. Porozumienie zostało podpisane podczas „Przemysłowej Jesieni” w Targach Kielce.
19 października 2021
Targi Kielce zostały nagrodzone prestiżowym tytułem „Ambasadora Edukacji”. Nagroda Świętokrzyskiego Urzędu Marszałkowskiego przyznawana jest przedsiębiorstwom realizującym edukacyjne zajęcia praktyczne dla studentów i uczniów techników oraz szkół zawodowych. Uroczyste wręczenie nagrody odbyło się we wtorek, 19 października, przy okazji trwających „Przemysłowa Jesień”.
19 października 2021
Połączone: Salon Technologii Obróbki Metali STOM oraz Międzynarodowe Targi Technologii dla Odlewnictwa METAL od pierwszych minut gromadzą tłumy branżowych zwiedzających.
07 października 2021
Jesteś zwiedzającym – przeczytaj i dowiedz się, co czeka na Ciebie podczas „Przemysłowej Jesieni”. Jeszcze nie zdecydowałeś czy przyjechać do Targów Kielce – przeczytaj i dowiedz się, dlaczego nie może Cię tu zabraknąć.
27 września 2021
Wśród wystawców Salonu Technologii Obróbki Metali nie zabraknie również firm prezentujących zaawansowane technologie w zakresie oczyszczania i wentylacji powietrza. Jedną z nich jest Klimawent, która w swojej tegorocznej ofercie przedstawi dwa nowoczesne urządzenia: UFO-A-N oraz ERGO LUX.
20 września 2021
Podczas październikowych Targów Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi swoje nowości zaprezentuje firma ASSECURO.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy