Menu - nagłówek (dodatkowe)

Zaloguj się

PL
logo.png

Poznaj ofertę Nixxon Steel na Targach STOM-LASER

16 września 2021
Nixxon Steel oferuje klientom szeroki wybór maszyn do obróbki plastycznej metalu, w swojej ofercie posiada wybór urządzeń wiodących światowych producentów. Na Targach STOM-LASER firma zaprezentuje szereg topowych produktów.

Wieloletnie doświadczenie w branży i pełen know-how dają pewność klientom Nixxon Steel, że zaoferowane maszyny są najwyższej jakości, najlepszej konfiguracji oraz posiadają wyposażenie niezbędne do optymalizacji produkcji. Rozległa sieć serwisowa i partnerskie podejście do klienta i wsparcia po sprzedażowego, nie tylko handlowego i serwisowego lecz również doradczego, sprawia że klienci firmy Nixxon Steel mają gwarancję wysokiej jakość oferowanych urządzeń i ich niezawodności a tym samym najwyższą jakość wyrobów.

Na tegorocznych Targach STOM 2021, firma zaprezentuje między innymi:

Prasy krawędziowe Safan Darley z napędem serwo-elektrycznym

Safan Darley to holenderski producent specjalizujący się w udoskonalaniu i konstruowaniu pras krawędziowych serwo-elektrycznych, hybrydowych i hydraulicznych oraz gilotyn w skali świata. Jako wynalazca serwo-elektronicznej prasy krawędziowej, SafanDarley wprowadził prawdziwą ewolucję w obróbce blach. Nie tylko dzięki lepszej technologii elektronicznej w porównaniu z tradycyjną hydrauliką, ale także dzięki innowacyjnym koncepcjom maszyn, unikalnym systemom sterowania i optymalnej automatyzacji produkcji. Safan Darley ugruntował pozycję lidera w śród pras krawędziowych, którego nikt nie może dogonić a gama serwo-elektrycznych pras krawędziowych Safan Darley nie ma sobie równych na całym świecie.

Na STOM 2021 będzie można zobaczyć aż dwie takie maszyny na stoisku, jedna maszyna posiadać będzie nacisk 35ton i szerokość roboczą 1250mm model Safan Darley E-Brake 35-1250 Ergo, natomiast druga to maszyna 100ton nacisku i szerokość robocza 3100mm model Safan Darley E-Brake 100-3100.

nix1.png [817.72 KB]

Kemper - odciągi do dymów spawalniczych przestrzenne jak i ramiona spawalnicze.

Firma KEMPER została założona w 1977 roku w miejscowości Vreden w Niemczech i jest pionierem oraz liderem na polu technologii w zakresie odsysania dymu powstającego podczas spawania. Założyciel firmy Gerd Kemper opracował aparat filtracyjny, który odsysał dym powstający podczas spawania bezpośrednio w miejscu jego powstania, tzw. odsysanie punktowe.

Również po ponad 40 latach od momentu powstania firmy dążenie do doskonalenia się było przyczyną niebywałego rozszerzenia know how. Eksperymentować, nieustannie wytyczać nowe trendy - ten model jest chlubą firmy KEMPER. Jest odpowiedzialny za sukces grupy oraz uznanie długoletnich i lojalnych klientów.

Nixxon Steel wystawi na Targach STOM 2021 innowacyjne urządzenie do filtracji przestrzennej spawalni i szlifierni Clean Air Tower 2.0 Edycja #Nextlevel.

nix2.jpg [13.66 KB]

Parmigiani – walcarki do blach i profili, oraz maszyny do produkcji dennic.

 Parmigiani ma blisko stuletnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji wyjątkowych giętarek. Wykwalifikowani rzemieślnicy Parmigiani w fabryce firmy w Cremonie we Włoszech kontynuują dzieło pokoleń konstruktorów maszyn. Od najbardziej tradycyjnych detali ramy po najnowocześniejszą hydraulikę i technologię oprogramowania, maszyna Parmigiani łączy najlepsze dostępne obecnie elementy, aby zbudować najlepsze na świecie giętarki do blach i profili.

Badania i rozwój to jeden z głównych motorów działalności Parmigiani. Innowacje technologiczne Parmigiani poprawiają konkurencyjność użytkowników i dlatego działalność badawczo-rozwojowa Parmigiani dąży do ciągłych innowacji w zakresie projektowania rozwoju giętarek, rozwoju komponentów (zarówno mechanicznych, jak i hydraulicznych), rozwoju oprogramowania sterowania CNC.

Na Targach STOM 2021 firma Nixxon Steel prowadzić będzie prezentację dwóch maszyn tego producenta: maszyny Planet do gięcia rur i profili, oraz walców do blach 4 rolkowych VBH z sterowaniem CNC.

nix3.png [460.27 KB]

Q-Fin - gratownice do blach i mokre odciągi szlifierskie i spawalnicze

Q-Fin Quality Finishing Machines opracowuje, buduje i sprzedaje maszyny do gratowania, szlifowania i zaokrąglania krawędzi elementów metalowych. Ponadto dostarcza rozwiązania do odsysania pyłu szlifierskiego. Holenderska wiedza, know-how i profesjonalizm, czyli Dutch Finishing Solutions. Wszystkie ich maszyny do gratowania są opracowywane we własnym zakresie i wyłącznie z komponentów najwyższej jakości. Holenderski produkt, z którego mogą być dumni!

Maszyny Q-Fin mogą odciążyć Państwa firmy w dziedzinie obróbki blach od wykańczania ich produktów i zapewnić, że mogą Państwo dostarczać swoim klientom komponenty z blachy o jednolitym wykończeniu zgodnym ze specyfikacją. Q-Fin wysoko ceni innowacyjność i ciągle się rozwija, aby maszyny do gratowania, szlifowania i zaokrąglania elementów metalowych które produkuje były zawsze najlepsze.

Firma Nixxon Steel sp.z o.o. będzie prezentował na Targach STOM 2021 dwa urządzenia: urządzenie przelotowe model F200XL oraz urządzenie o sterowaniu manualnym model Top Grinder.

nix5.png [306.57 KB]

Oczywiście oprócz wystawianych maszyn firma Nixxon Steel zapewni na Targach STOM 2021 szeroką gamę specjalistów, którzy chętnie odpowiedzą na pytania i to nie tylko z dziedziny tych maszyn które będą prezentowane na stoisku, lecz również będą przedstawiciele innych producentów między innymi:

  • Salvagnini – Automaty / centra gnące, wycinarki laserowe, wykrawarki
  • Technology Italiana – serwo-elektryczne wykrawarki i narzędzia do wykrawarek
  • STOPA - Automatyczne regały magazynowe
Polecane aktualności
22 października 2021
Targi Kielce we współpracy z Confindustria Polska zorganizowały 20 października w ramach targów Metal i Stom, poświęconych technologiom odlewniczym i obróbki metali, prezentację "phygitalną" targów Connext 2021.
20 października 2021
W trakcie uroczystej gali uhonorowano firmy obchodzące jubileusze obecności na rynku
19 października 2021
Główny Urząd Miar w Kielcach podpisał porozumienie z Ośrodkiem Przetwarzania Informacji – Państwowym Instytutem Badawczym na uwzględnienie technologii w procesach badawczych, głównie dotyczących meteorologii. Porozumienie zostało podpisane podczas „Przemysłowej Jesieni” w Targach Kielce.
19 października 2021
Targi Kielce zostały nagrodzone prestiżowym tytułem „Ambasadora Edukacji”. Nagroda Świętokrzyskiego Urzędu Marszałkowskiego przyznawana jest przedsiębiorstwom realizującym edukacyjne zajęcia praktyczne dla studentów i uczniów techników oraz szkół zawodowych. Uroczyste wręczenie nagrody odbyło się we wtorek, 19 października, przy okazji trwających „Przemysłowa Jesień”.
19 października 2021
Połączone: Salon Technologii Obróbki Metali STOM oraz Międzynarodowe Targi Technologii dla Odlewnictwa METAL od pierwszych minut gromadzą tłumy branżowych zwiedzających.
07 października 2021
Jesteś zwiedzającym – przeczytaj i dowiedz się, co czeka na Ciebie podczas „Przemysłowej Jesieni”. Jeszcze nie zdecydowałeś czy przyjechać do Targów Kielce – przeczytaj i dowiedz się, dlaczego nie może Cię tu zabraknąć.
15 września 2021
Targi Kielce rozpoczęły targową jesień mocnym uderzeniem – Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego odwiedziło 11 tysięcy zwiedzających z całego świata. Weekend po MSPO należał Targów Lotniczych, a od 15 września hale kieleckiego ośrodka zapełniły się instalacjami za sprawą Targów Techniki Gazowniczej EXPO-GAS.
26 lipca 2021
Merytorycznym uzupełnieniem ekspozycji Targów Laserów i Technologii Laserowych STOM-LASER będzie Seminarium Obróbki Laserowej.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy