Menu - nagłówek (dodatkowe)

Zaloguj się

PL
mkr-sf250.jpg

Poznaj ofertę firmy IMPONAR na Targach STOM!

10 maja 2021
Jednym z wystawców jesiennej „Przemysłowej Wiosny” w 2021 roku będzie firma IMPONAR z Radomska.

IMPONAR jest dostawcą nowoczesnych maszyn, urządzeń, profesjonalnych narzędzi oraz nowej technologii i fachowego serwisu dla zakładów przemysłowych. Ofertę firmy będzie można podczas zaplanowanych od 19 do 21 października Targów Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL.

Firma specjalizuje się w filtracji cieczy przemysłowych, systemach oczyszczających i recyklingowych, usuwaniu mgły olejowej, zadymień i oparów emulsji obróbczych, produktywnych oraz wysokowydajnych narzędziach skrawających, obróbce plastycznej na zimno a także w dostarczaniu innych innowacyjnych produktów i rozwiązań generujących oszczędności do wszystkich sektorów przemysłu.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów firma uruchomiła nową usługę oferując filtracje i czyszczenie olejów chłodząco-smarujących, jak również czyszczenie i konserwacje maszyn oraz zbiorników, w tym:

- separacje olejów obcego pochodzenia (TB250VA), 

- oczyszczenie przestrzeni obróbczej maszyn CNC, zbiorników maszyn CNC oraz zbiorników roboczych z zanieczyszczeń ciałami stałymi m.in. wiórów oraz szlamu (SF 500).

W ramach usługi wykorzystywane są wózki serii SF.

mkr-sf500.jpg [52.97 KB]

Wózki serii SF świetnie nadają się do oczyszczania olejów chłodząco-smarujących, usuwania olejów powierzchniowych, wybierania wiórów i szlamu szlifierskiego, a także czyszczenia wnętrz maszyn i zbiorników. W zależności od wersji wózki posiadają różną pojemność- od 250 do 1000 litrów, co pozwala dostosować urządzenie do potrzeb zakładu i dostępnej przestrzeni.

Korzystając z tego urządzenia, można w ciągu zaledwie 15 minut odessać 400 litrów zanieczyszczonego chłodziwa, a następnie poddać je obróbce i na końcu odprowadzić z powrotem do procesu produkcyjnego- włączając w to czyszczenie zasobnika chłodziwa. Opróżniony zasobnik maszyny oczyszczany jest za pomocą lancy wysokociśnieniowej. Oczyszczona ciecz zostaje ponownie przetłoczona do oczyszczonej maszyny przy użyciu pompy powrotnej, a oleje pochodzenia obcego pozostają w urządzeniu oczyszczającym.

Zapraszamy od odwiedzenia stoiska firmy IMPONAR podczas Targów STOM-TOOL w październiku, a także do skorzystania z ciekawej oferty firmy:

"Uprzejmie informujemy, iż ruszyły zapisy na akcje oczyszczania maszyn przez nasz wykwalifikowany personel wraz z użyciem maszyny SF500 oraz TB250VA. Wszelkie zapytania prosimy kierować pod adres mailowy Pokrzywa@imponar.pl lub prosimy o kontakt pod numer +48 500 143 213. ".

(UK)

Polecane aktualności
20 października 2021
W trakcie uroczystej gali uhonorowano firmy obchodzące jubileusze obecności na rynku
20 października 2021
W trakcie uroczystej gali m.in. wyróżniono najlepsze produkty prezentowane podczas targów oraz najlepszy sposób wystąpienia targowego.
19 października 2021
Główny Urząd Miar w Kielcach podpisał porozumienie z Ośrodkiem Przetwarzania Informacji – Państwowym Instytutem Badawczym na uwzględnienie technologii w procesach badawczych, głównie dotyczących meteorologii. Porozumienie zostało podpisane podczas „Przemysłowej Jesieni” w Targach Kielce.
19 października 2021
Targi Kielce zostały nagrodzone prestiżowym tytułem „Ambasadora Edukacji”. Nagroda Świętokrzyskiego Urzędu Marszałkowskiego przyznawana jest przedsiębiorstwom realizującym edukacyjne zajęcia praktyczne dla studentów i uczniów techników oraz szkół zawodowych. Uroczyste wręczenie nagrody odbyło się we wtorek, 19 października, przy okazji trwających „Przemysłowa Jesień”.
19 października 2021
Połączone: Salon Technologii Obróbki Metali STOM oraz Międzynarodowe Targi Technologii dla Odlewnictwa METAL od pierwszych minut gromadzą tłumy branżowych zwiedzających.
07 października 2021
Jesteś zwiedzającym – przeczytaj i dowiedz się, co czeka na Ciebie podczas „Przemysłowej Jesieni”. Jeszcze nie zdecydowałeś czy przyjechać do Targów Kielce – przeczytaj i dowiedz się, dlaczego nie może Cię tu zabraknąć.
27 września 2021
Wśród wystawców Salonu Technologii Obróbki Metali nie zabraknie również firm prezentujących zaawansowane technologie w zakresie oczyszczania i wentylacji powietrza. Jedną z nich jest Klimawent, która w swojej tegorocznej ofercie przedstawi dwa nowoczesne urządzenia: UFO-A-N oraz ERGO LUX.
20 września 2021
Podczas październikowych Targów Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi swoje nowości zaprezentuje firma ASSECURO.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy