Menu - nagłówek (dodatkowe)

Logowanie

PL
mkr-sf250.jpg

Poznaj ofertę firmy IMPONAR na Targach STOM!

10 maja 2021
Jednym z wystawców jesiennej „Przemysłowej Wiosny” w 2021 roku będzie firma IMPONAR z Radomska.

IMPONAR jest dostawcą nowoczesnych maszyn, urządzeń, profesjonalnych narzędzi oraz nowej technologii i fachowego serwisu dla zakładów przemysłowych. Ofertę firmy będzie można podczas zaplanowanych od 19 do 21 października Targów Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL.

Firma specjalizuje się w filtracji cieczy przemysłowych, systemach oczyszczających i recyklingowych, usuwaniu mgły olejowej, zadymień i oparów emulsji obróbczych, produktywnych oraz wysokowydajnych narzędziach skrawających, obróbce plastycznej na zimno a także w dostarczaniu innych innowacyjnych produktów i rozwiązań generujących oszczędności do wszystkich sektorów przemysłu.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów firma uruchomiła nową usługę oferując filtracje i czyszczenie olejów chłodząco-smarujących, jak również czyszczenie i konserwacje maszyn oraz zbiorników, w tym:

- separacje olejów obcego pochodzenia (TB250VA), 

- oczyszczenie przestrzeni obróbczej maszyn CNC, zbiorników maszyn CNC oraz zbiorników roboczych z zanieczyszczeń ciałami stałymi m.in. wiórów oraz szlamu (SF 500).

W ramach usługi wykorzystywane są wózki serii SF.

mkr-sf500.jpg [52.97 KB]

Wózki serii SF świetnie nadają się do oczyszczania olejów chłodząco-smarujących, usuwania olejów powierzchniowych, wybierania wiórów i szlamu szlifierskiego, a także czyszczenia wnętrz maszyn i zbiorników. W zależności od wersji wózki posiadają różną pojemność- od 250 do 1000 litrów, co pozwala dostosować urządzenie do potrzeb zakładu i dostępnej przestrzeni.

Korzystając z tego urządzenia, można w ciągu zaledwie 15 minut odessać 400 litrów zanieczyszczonego chłodziwa, a następnie poddać je obróbce i na końcu odprowadzić z powrotem do procesu produkcyjnego- włączając w to czyszczenie zasobnika chłodziwa. Opróżniony zasobnik maszyny oczyszczany jest za pomocą lancy wysokociśnieniowej. Oczyszczona ciecz zostaje ponownie przetłoczona do oczyszczonej maszyny przy użyciu pompy powrotnej, a oleje pochodzenia obcego pozostają w urządzeniu oczyszczającym.

Zapraszamy od odwiedzenia stoiska firmy IMPONAR podczas Targów STOM-TOOL w październiku, a także do skorzystania z ciekawej oferty firmy:

"Uprzejmie informujemy, iż ruszyły zapisy na akcje oczyszczania maszyn przez nasz wykwalifikowany personel wraz z użyciem maszyny SF500 oraz TB250VA. Wszelkie zapytania prosimy kierować pod adres mailowy Pokrzywa@imponar.pl lub prosimy o kontakt pod numer +48 500 143 213. ".

(UK)

Polecane aktualności
17 maja 2021
SUMARIS Group to doświadczony partner i dostawca usług oraz urządzeń, materiałów i części dla produkcji oraz naprawy form, jak i innych narzędzi do przetwórstwa tworzyw sztucznych. Okazję do zapoznania się z ofertą firmy specjaliści będą mieli od 19 do 21 października 2021 roku w Targach Kielce podczas Targów Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL
26 kwietnia 2021
Na stoisku firmy INTERPOLER podczas jesiennych wystaw przemysłowych w Targach Kielce nie zabraknie nowości od firmy COSTA.
13 kwietnia 2021
Nawet o 800 tys. zł. mogą ubiegać się mikro, małe i średnie firmy prowadzące działalność na terenie Polski Wschodniej w ramach projektu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Szczegóły będzie można poznać podczas webinarium zorganizowanego przez Targi Kielce.
12 kwietnia 2021
Zapraszamy do zapoznania się z kolejnymi nowościami, które w październiku 2021 roku pojawią się w Targach Kielce w ramach Salonu Technologii Obróbki Metali.
06 kwietnia 2021
Cykl przemysłowych wystaw z Salonem Technologii Obróbki Metali na czele odbędzie się od 19 do 21 października 2021 roku. Na stoisku firmy INTERPOLER nie zabraknie nowości.
25 marca 2021
Po raz kolejny z powodu pandemii cykl przemysłowych wystaw Targów Kielce odbędzie się nie wiosną a jesienią. Branżowych specjalistów zapraszamy od 19 do 21 października 2021 roku. Wśród wystawców nie zabraknie firmy TFM.
15 marca 2021
Cykl przemysłowych wystaw spod znaku STOM wraz z wydarzeniami uzupełniającymi branżową ofertę od lat inaugurowały w marcu sezon przemysłowych zakupów i zamówień. W 2020 roku z powodu światowej pandemii wystawy zostały zorganizowane wyjątkowo jesienią. Podobnie będzie także w tym roku. Do targów, które odbędą się od 19 d 21 października już szykują się potentaci.
01 marca 2021
Klaster Logistyczno-Transportowy Północ-Południe oferuje wystawcom Targów Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL bezzwrotne dotacje na rozwój eksportu i udział w krajowych wydarzeniach targowych.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy