seger2.JPG

Poznaj narzędzia SEGER podczas Przemysłowej Wiosny

30 stycznia 2023
SEGER Cutting Tools to doświadczony dostawca nowoczesnych rozwiązań technologicznych dla wszystkich branż przemysłowych w zakresie precyzyjnych narzędzi skrawających. Bogata oferta zawiera również szeroko pojęte wsparcie techniczne przy projektowaniu nowych lub optymalizacji obecnych procesów obróbki. Odwiedź stoisko firmy podczas Targów Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL od 28 do 31 marca!

SEGER Cutting Tools projektuje i produkuje standardowe oraz specjalne narzędzia monolityczne z węglika spiekanego, z lutowanymi VHM i PKD  lub wymiennymi płytkami skrawającymi, niezwykle zaawansowane pod względem kształtu, jak również tolerancji wykonania.

 NARZĘDZIA SPECJALNE:

– są dostosowane do potrzeb Klienta

– spełniają wymogi jakościowe części obrabianej

– pozwalają na pracę we wszystkich warunkach warsztatowych, uwzględniając specyfikację obrabiarki

– umożliwiają osiągnięcie wymaganego czasu trwania cyklu produkcyjnego

 NARZĘDZIA KATALOGOWE:

- monolityczne narzędzia skrawające z węglików spiekanych, projektowane i wykonywane na bazie wieloletnich doświadczeń optymalizacji procesów obróbczych.

REGENERACJA:

SEGER Cutting Tools jest jednym z największych w Polsce dostawców pełno-węglikowych narzędzi skrawających, narzędzi składanych, usług w zakresie serwisu narzędzi: regeneracji narzędzi monolitycznych i ślimakowych(ostrzenie, powłoki PVD).

seger1.jpg [23.49 KB]

SEGER to również :

- wyłączny dystrybutor produktów VERGNANO

- wyłączny dystrybutor produktów BIG KAISER

- dystrybutor klasy premium produktów TAEGUTEC.

Polecane aktualności
30 marca 2023
Podczas Przemysłowej Wiosny w Targach Kielce odbyło się specjalistyczne seminarium pt. "Współczesne trendy rynku napędów płynowych". Organizatorem wydarzenia była Politechnika Świętokrzyska.
30 marca 2023
W trakcie seminarium, które odbyło się 3-go dnia targów poruszane były m.in. tematy związane z nowoczesnymi technologiami przemysłu, robotyzacją i automatyzacją produkcji.
30 marca 2023
Drugi dzień Przemysłowej Wiosny upłynął pod znakiem nagród dla najnowocześniejszych produktów i rozwiązań, w ramach przemysłowych wydarzeń targowych – STOM-TOOL, STOM-BLECH&CUTTING, STOM LASER, STOM-ROBOTICS, SPAWALNICTWO oraz CONTROL-STOM.
29 marca 2023
Podczas drugiego dnia Przemysłowej Wiosny w Targach Kielce zorganizowano kolejną odsłonę seminarium metrologicznego poświęconego budowaniu współpracy między nauką i biznesem. W programie spotkania zaplanowano kilkadziesiąt prezentacji, a także zebranie klastra metrologicznego, w których wzięli udział przedstawiciele różnych dyscyplin naukowych i biznesu.
28 marca 2023
Pracujące maszyny, niemal 600 wystawców, 7 hal wypełnionych po brzegi najnowszymi technologiami – przemysłowy cykl Targów Kielce w 2023 roku zapowiada się rewelacyjnie. Kielecka fabryka spotkań ruszyła 28 marca i potrwa aż cztery targowe dni.
24 marca 2023
Firma TRUMPF została założona w 1923 roku jako warsztat mechaniczny i stała się jedną z wiodących na świecie firm w zakresie obrabiarek, laserów i elektroniki dla zastosowań przemysłowych. TRUMPF to także wieloletni wystawca Targów STOM.
20 marca 2023
Podczas tegorocznych Targów Laserów i Technologii Laserowych firma Eagle Laser zaprezentuje prawdziwy hit.
13 marca 2023
Magazyn Targowy stworzony wspólnie przez Targi Kielce i MM Magazyn jest już dostępny dla zainteresowanych. Jak co roku, publikacja poświęcona jest "Przemysłowej Wiośnie".