seger2.JPG

Poznaj narzędzia SEGER podczas Przemysłowej Wiosny

30 stycznia 2023
SEGER Cutting Tools to doświadczony dostawca nowoczesnych rozwiązań technologicznych dla wszystkich branż przemysłowych w zakresie precyzyjnych narzędzi skrawających. Bogata oferta zawiera również szeroko pojęte wsparcie techniczne przy projektowaniu nowych lub optymalizacji obecnych procesów obróbki. Odwiedź stoisko firmy podczas Targów Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL od 28 do 31 marca!

SEGER Cutting Tools projektuje i produkuje standardowe oraz specjalne narzędzia monolityczne z węglika spiekanego, z lutowanymi VHM i PKD  lub wymiennymi płytkami skrawającymi, niezwykle zaawansowane pod względem kształtu, jak również tolerancji wykonania.

 NARZĘDZIA SPECJALNE:

– są dostosowane do potrzeb Klienta

– spełniają wymogi jakościowe części obrabianej

– pozwalają na pracę we wszystkich warunkach warsztatowych, uwzględniając specyfikację obrabiarki

– umożliwiają osiągnięcie wymaganego czasu trwania cyklu produkcyjnego

 NARZĘDZIA KATALOGOWE:

- monolityczne narzędzia skrawające z węglików spiekanych, projektowane i wykonywane na bazie wieloletnich doświadczeń optymalizacji procesów obróbczych.

REGENERACJA:

SEGER Cutting Tools jest jednym z największych w Polsce dostawców pełno-węglikowych narzędzi skrawających, narzędzi składanych, usług w zakresie serwisu narzędzi: regeneracji narzędzi monolitycznych i ślimakowych(ostrzenie, powłoki PVD).

seger1.jpg [23.49 KB]

SEGER to również :

- wyłączny dystrybutor produktów VERGNANO

- wyłączny dystrybutor produktów BIG KAISER

- dystrybutor klasy premium produktów TAEGUTEC.

Polecane aktualności
29 marca 2023
Podczas drugiego dnia Przemysłowej Wiosny w Targach Kielce zorganizowano kolejną odsłonę seminarium metrologicznego poświęconego budowaniu współpracy między nauką i biznesem. W programie spotkania zaplanowano kilkadziesiąt prezentacji, a także zebranie klastra metrologicznego, w których wzięli udział przedstawiciele różnych dyscyplin naukowych i biznesu.
28 marca 2023
Pracujące maszyny, niemal 600 wystawców, 7 hal wypełnionych po brzegi najnowszymi technologiami – przemysłowy cykl Targów Kielce w 2023 roku zapowiada się rewelacyjnie. Kielecka fabryka spotkań ruszyła 28 marca i potrwa aż cztery targowe dni.
24 marca 2023
Firma TRUMPF została założona w 1923 roku jako warsztat mechaniczny i stała się jedną z wiodących na świecie firm w zakresie obrabiarek, laserów i elektroniki dla zastosowań przemysłowych. TRUMPF to także wieloletni wystawca Targów STOM.
20 marca 2023
Podczas tegorocznych Targów Laserów i Technologii Laserowych firma Eagle Laser zaprezentuje prawdziwy hit.
13 marca 2023
Magazyn Targowy stworzony wspólnie przez Targi Kielce i MM Magazyn jest już dostępny dla zainteresowanych. Jak co roku, publikacja poświęcona jest "Przemysłowej Wiośnie".
02 marca 2023
Do rozpoczęcia Targów Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL będących ważną częścią Przemysłowej Wiosny pozostał niecały miesiąc. Poznajcie kolejnego wystawcę cyklu.
27 lutego 2023
Salon Robotyki Przemysłowej to od pięciu lat ważny punkt Salonu Technologii Obróbki Metali. Od początku partnerem Targów STOM-ROBOTICS jest firma Yaskawa.
27 lutego 2023
Firma SIAD od lat jest liderem w sektorze obróbki mechanicznej metalu. Jest nie tylko dostawcą gazów i mieszanek do zastosowań laserowych i spawalniczych, ale także niezawodnym partnerem, który oferuje skuteczne, innowacyjne i spersonalizowane rozwiązania.