Menu - nagłówek (dodatkowe)

Zaloguj się

PL
94284965adb4daf25354.jpg
Stoisko firmy Med & Life znajduje się w hali A kieleckiego ośrodka wystawienniczo - kongresowego

Postaw na zdrowsze życie z Med & Life

20 kwietnia 2018
Warto rozpocząć wiosnę w Targach Kielce z tematem zdrowia i urody na tapecie!

Wydarzenie Health & Beauty w Targach Kielce to miejsce pełne nowości kosmetycznych, doskonałe dla ludzi poszukujących produktów i usług wzmacniających zdrowie oraz wspomagających utrzymanie młodości na dłużej.

Jednym z tegorocznych wystawców targów Health & Beauty jest firma Med. & Life, firma, która za pomocą Viofor JPS System, wykorzystuje innowacyjne i specjalistyczne wyroby do fizykoterapii i rehabilitacji, wykorzystując przy tym impulsowe pole magnetyczne oraz promieniowanie świetlne. Med & Life to firma produkująca wyroby medyczne, szeroko znane pod nazwą Viofor JPS System, które znajdują swoje zastosowanie w leczeniu, rehabilitacji i odnowie biologicznej.

W systemach Viofor JPS czynnikiem terapeutycznym jest impulsowe pole magnetyczne niskiej częstotliwości oraz energia światła. Innowacyjny Viofor JPS System stosowany jest, m.in. w celu zmniejszenia dolegliwości bólowych, jak zwyrodnienie kręgosłupa i kończyn., chorobach reumatycznych. Przy urazach i złamaniach – przyspiesza proces leczenia, ogranicza ból i stan zapalny. System ten może być również stosowany przy niedowładach, po udarach, osteoporozie, wspomaga gojenie ran.

(PŚ)