Do rozpoczęcia wydarzenia pozostało:

III Międzynarodowe Targi Zdrowia i Urody

health & beauty Targi Kielce znów zamienią się w ogromny salon odnowy biologicznej. Od 20 do 22 kwietnia trwać będzie wystawa Heath&Beauty. Na gości odwiedzających wydarzenie czekać będą specjaliści zajmujący się m.in. pielęgnacją skóry i paznokci. Nie zabraknie także profesjonalistów dbających o zdrowie.

Kompleksowe usługi dla ciała  - tak można w skrócie zapowiedzieć targi Health & Beauty. Wydarzenie co roku przyciąga tysiące gości, którzy z ciekawością testują nowoczesne rozwiązania kosmetyczne. Dużym zainteresowaniem cieszą się także masaże czy inne zabiegi relaksacyjne.

Więcej

Aktualności

Porozmawiajmy o zdrowiu!

Porozmawiajmy o zdrowiu!

15.03.2018

Kosmetolodzy, dietetycy i trenerzy personalni – drużyna Health & Beauty zaprasza do Targów Kielce! Od 20 do 22 kwietnia trwać będzie wyjątkowe wydarzenie, na które zapraszamy wszystkich gotowych odkryć tajemnice zdrowia i urody.

Konkurs Mistrzowie urody  podczas targów Health & Beauty!

Konkurs Mistrzowie urody podczas targów Health & Beauty!

14.03.2018

Targi Health&Beauty to nie tylko pokazy nowych kosmetyków czy innowacyjnych zabiegów. To także rywalizacja – o tytuł Mistrza urody walczą salony kosmetyczne, fryzjerzy i trenerzy personalni. Na zgłoszenia czekamy do 19 marca!

Ponad 30 uczestniczek ćwiczyło jogę hormonalną w Targach Kielce

Ponad 30 uczestniczek ćwiczyło jogę hormonalną w Targach Kielce

08.04.2017

Praktyczne warsztaty zorganizowano w sobotę, 8 kwietnia, na targach Health&Beauty oraz Agrotravel. Pod czujnym okiem instruktor jogi dr Ilony Molendy-Grysy można było poznać ćwiczenia, które pobudzają do pracy żeńskie gruczoły dokrewne

Energia Qi prosto z Chin, czyli medycyna niekonwencjonalna podczas 2. edycji targów HEALTH & BEAUTY

Energia Qi prosto z Chin, czyli medycyna niekonwencjonalna podczas 2. edycji targów HEALTH & BEAUTY

08.04.2017

Dzięki obecności specjalnych gości z Chin, w Targach Kielce odbyły się warsztaty z akupunktury i ziołolecznictwa. Spotkanie poprowadziła doświadczona dr Anna Li


Współorganizator:

rot logo

Partner targów:

naturalnie naturalni

 

Partnerzy medialni:

Moj Salon rynek estetyczny acta balneologica
uroda i medycyna porady fit