Kosiarka-dyskowa-SaMASZ-KT-2.jpg

Polskie maszyny od SaMASZ na AGROTECH 2022

24 lutego 2022
Oferta maszyn zielonkowych oraz nowinki technologiczne pojawią się na stoisku firmy SaMASZ. To już kolejna polska firma, która wystawi się na tegorocznych targach rolniczych AGROTECH 2022.

Na tegorocznych targach Agrotech w Kielcach zaprezentowane zostaną maszyny do zbioru zielonek – kosiarki i przetrząsacze, a także maszyny komunalne – ramiona wysięgnikowe i głowice koszące. Jak mówi producent, wybór tych produktów jest nieprzypadkowy - wynika ze specyfiki rynku usług rolniczych w południowej Polsce oraz potrzeb klientów.

„Nasze maszyny zaprojektowane zostały z uwzględnieniem najnowszych technologii i trendów. Niezawodne i wszechstronne zapewniają wydajną pracę nawet w najtrudniejszych warunkach. Szeroka oferta maszyn umożliwia dostosowanie do indywidualnych potrzeb klientów. Prosta obsługa, wygoda użytkowania i łatwość konfiguracji zwiększają komfort pracy. Maszyny spełniają najwyższe standardy jakościowe. Skutecznie działający serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz wysoko oceniana przez klientów dostępność części zamiennych powodują, że SaMASZ od ponad 38 lat jest niezawodnym partnerem wielu firm komunalnych i gospodarstw rolnych. W dynamicznym rozwoju wspiera nas bliski kontakt z klientem. Prowadzimy partnerski dialog i jesteśmy otwarci na oczekiwania naszych klientów. Dzięki temu możemy produkować nowoczesne maszyny, które nadążają za zmieniającymi się potrzebami, stając się tym samym niezastąpionym partnerem w pracy” zaznacza firma.

XXVII Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH i XXI Targi Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi LAS-EXPO potrwają od 18 do 20 marca 2022 roku.

Polecane aktualności
19 marca 2022
Popołudnie pierwszego dnia wystaw upłynęło pod znakiem uroczystej gali wręczenia nagród 27. Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH oraz 21. Targów Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi LAS-EXPO.
19 marca 2022
Arek "Perqins" Zając, Mateusz "MAtheo780" Misiak i zwycięzca programu "Farma" Kuba Wojnowski byli gośćmi tegorocznego Agrotechu. Panowie spotkali się z fanami drugiego dnia targów.
19 marca 2022
Tłumy zwiedzających od rana ustawiały się przy bramkach wejściowych Targów Kielce. Tak wygląda rozpoczęcie drugiego dnia targów Agrotech.
18 marca 2022
Krzysztof Ciecióra – Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi odniósł się do aktualnej sytuacji na rynkach rolnych, w kontekście konfliktu zbrojnego w Ukrainie. Zarząd Targów Kielce zaznaczył, że kluczowa w tej sytuacji jest organizacja imprez targowych.
18 marca 2022
Trwa pierwszy dzień targów techniki rolniczej Agrotech 2022. Jak co roku targi skupiają najważniejszych producentów i dystrybutorów sprzętu rolniczego z Polski i świata.
18 marca 2022
Aż siedemdziesięciu laureatów wojewódzkich eliminacji bierze udział w 39. Finale Krajowym Olimpiady Młodych Producentów Rolnych w ramach Targów AGROTECH. Uczestnicy testu sprawdzają swoją wiedzę oraz umiejętności w częściach pisemnej i praktycznej.
17 marca 2022
Bloki prefabrykowane Wall Block to idealna alternatywa dla popularnie stosowanych murów oporowych. Z ogromem ich zalet przedstawiciele branży rolniczej będą mogli się zapoznać na stoisku ZF-36 podczas XXVI Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH.
14 marca 2022
Rolnictwo precyzyjne to jeden z najciekawszych modeli prowadzenia nowoczesnego gospodarstwa. W tym wpisie opiszemy kluczowe korzyści, jakie niesie ze sobą tzw. smart farming.