horpol-pigmiur-grafika-gorn2a.jpg

Polski producent Horpol na AGROTECH 2022

11 marca 2022
Polski producent lamp dla rolnictwa i motoryzacji Horpol dołącza do listy wystawców na międzynarodowych targach AGROTECH 2022 w Kielcach.

Firma Horpol to wiodący polski producent i ekspert w dziedzinie oświetlenia samochodowego. Od ponad 40 lat firma Horpol zdobywa zaufanie dzięki jakości swoich produktów. Doświadczona grupa projektantów i inżynierów tworzy wszelkiego typu lampy do maszyn rolniczych, samochodów ciężarowych, dostawczych oraz autobusów. W szerokiej ofercie produktów dominującą pozycję zajmują lampy, wykonane w nowoczesnej oraz energooszczędnej technologii LED. Do gamy produktów należą między innymi lampy obrysowe, zespolone, oświetlenia tablicy rejestracyjnych, kierunku jazdy, robocze, ostrzegawcze oraz wiele innych rozwiązań do zapewnienia najwyższego poziomu bezpieczeństwa poruszającego się samochodu. Wszystkie wyprodukowane lampy są objęte standardem jakości ISO 9001-2015 i posiadają homologacje wydane przez europejskie ośrodki certyfikujące.

W dniach 18 – 20 marca 2022 r. serdecznie zapraszamy naszych klientów i partnerów do odwiedzenia stoiska HORPOL J.I.A.T. Horeczy Sp. J. podczas AGROTECH w Kielcach. Czekać będą na Państwa nasi eksperci, którzy przedstawią najnowsze informacje na temat kompleksowej oferty oświetleniowej dla branży rolniczej.

Zapraszamy na stoisko 41 w hali C.

Polecane aktualności
19 marca 2022
Popołudnie pierwszego dnia wystaw upłynęło pod znakiem uroczystej gali wręczenia nagród 27. Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH oraz 21. Targów Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi LAS-EXPO.
19 marca 2022
Arek "Perqins" Zając, Mateusz "MAtheo780" Misiak i zwycięzca programu "Farma" Kuba Wojnowski byli gośćmi tegorocznego Agrotechu. Panowie spotkali się z fanami drugiego dnia targów.
19 marca 2022
Tłumy zwiedzających od rana ustawiały się przy bramkach wejściowych Targów Kielce. Tak wygląda rozpoczęcie drugiego dnia targów Agrotech.
18 marca 2022
Krzysztof Ciecióra – Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi odniósł się do aktualnej sytuacji na rynkach rolnych, w kontekście konfliktu zbrojnego w Ukrainie. Zarząd Targów Kielce zaznaczył, że kluczowa w tej sytuacji jest organizacja imprez targowych.
18 marca 2022
Trwa pierwszy dzień targów techniki rolniczej Agrotech 2022. Jak co roku targi skupiają najważniejszych producentów i dystrybutorów sprzętu rolniczego z Polski i świata.
18 marca 2022
Aż siedemdziesięciu laureatów wojewódzkich eliminacji bierze udział w 39. Finale Krajowym Olimpiady Młodych Producentów Rolnych w ramach Targów AGROTECH. Uczestnicy testu sprawdzają swoją wiedzę oraz umiejętności w częściach pisemnej i praktycznej.
17 marca 2022
Bloki prefabrykowane Wall Block to idealna alternatywa dla popularnie stosowanych murów oporowych. Z ogromem ich zalet przedstawiciele branży rolniczej będą mogli się zapoznać na stoisku ZF-36 podczas XXVI Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH.
14 marca 2022
Rolnictwo precyzyjne to jeden z najciekawszych modeli prowadzenia nowoczesnego gospodarstwa. W tym wpisie opiszemy kluczowe korzyści, jakie niesie ze sobą tzw. smart farming.