FB940x788px-Gala-pusty.jpg

Ogłoszenie wyników plebiscytu „Branży Dziecięcej” podczas KIDS’ Time Digital Preview

10 lutego 2021
Już po raz 10. wyłoniono firmę i handlowca roku w plebiscycie głównego partnera medialnego targów Kids’ Time - magazynu „Branża Dziecięca”. Dotychczas, wręczenie nagród miało miejsce podczas towarzyszącej targom Gali Biznesu. Tegoroczne ogłoszenie wyników odbędzie się wyjątkowo online już 17 lutego podczas Kids’ Time Digital Preview – nowej odsłony targów poświęconych branży dziecięcej.

Kids’ Time Digital Preview startuje od wręczenia nagród w ramach plebiscytu “Branży Dziecięcej”

Kids’ Time Digital Preview to nowa formuła tegorocznych targów Kids’ Time, których stacjonarna odsłona odbędzie się w dniach od 6 do 8 lipca. Idea wydarzeń online została stworzona z myślą o firmach branży dziecięcej, które będą mogły utrzymywać kontakty biznesowe nawet wtedy, gdy niemożliwa jest organizacja bezpośrednich spotkań w tradycyjnej formie. W ramach Kids’ Time Digital Preview zaplanowano m.in. webinaria, szkolenia online, prezentację oferty wystawców w mediach społecznościowych, transmisję z wręczenia nagród i nominacji KIDS’ Time Star.

Pierwszym wydarzeniem zorganizowanym w ramach KIDS’ Time Digital Preview będzie rozdanie nagród w ramach plebiscytu „Branży Dziecięcej”, które zaplanowano już się już 17 lutego o godzinie 12:00.

 

Znamy finałową dwunastkę plebiscytu „Branży Dziecięcej”!

Plebiscyt "Branży Dziecięcej" odbywał się w dwóch etapach: nominacje i wybór zwycięzców. Od początku września 2020 roku można było zgłaszać swoich kandydatów w następujących kategoriach: Firma Roku Artykuły Dziecięce, Firma Roku Zabawki, Handlowiec Roku Artykuły Dziecięce i Handlowiec Roku Zabawki. Od początku stycznia 2021 roku, w drugim etapie wybierano zwycięzców – finałową dwunastkę. W finale znaleźli się przedstawiciele poniższych firmy, w następujących kategoriach:

 

  • Handlowiec Roku Artykuły Dziecięce: Emilia Hamouda-Kurzyńska z firmy Emitrust Corporation, Piotr Kajzer z firmy Junior Andrzej Kwapiński oraz Tomasz Świergolik z firmy Marko;
  • Firma Roku Artykuły Dziecięce: Emitrust Corporation, Junior Andrzej Kwapiński i Swandoo;
  • Handlowiec Roku Zabawki: Maciej Gliwny z firmy Artyk, Tamara Kępa, również z firmy Artyk oraz Milena Lisek z firmy Rekman;
  • Firma Roku Zabawki: Hencz Toys, Toyki S.c. oraz Panda.

1z6f0161-20200219-TargiKielce-KidsTime-gala.jpg [6.76 MB]

 

Transmisja online z plebiscytu „Branży Dziecięcej” będzie dostępna w mediach społecznościowych targów Kids’ Time, na kanale YouTube Targów Kielce oraz w kanałach informacyjnych magazynu „Branża Dziecięca”.

 

(MCh)

Polecane aktualności
18 lutego 2021
Branża Dziecięca, współorganizator targów KIDS’ Time już po raz 10. zorganizowała plebiscyt, w którym sklepy z zabawkami i artykułami dziecięcymi wybierały swoich ulubionych dostawców – przedstawicieli handlowych i firmy.
17 grudnia 2020
Członkowie Rady Programowej targów KIDS’ Time spotkali się, aby omówić najważniejsze kwestie dotyczące zmiany daty, a także organizacji wydarzenia. Po raz pierwszy w historii spotkanie odbyło się wirtualnie.
20 listopada 2020
Książki, którymi tytułowymi bohaterami są Frigiel i Fluffy to fascynujące opowieści o przyjaźni oraz ciekawości świata, których akcja toczy się w uniwersum Miecrafta. Premierowy pokaz trzeciej i czartej cześci przygód odbędzie się podczas targów KIDS’ Time.
13 listopada 2020
KIDS’ Time to nie tylko zabawki i ubranka dla dzieci, to także książki dla najmłodszych. Seria o Puciu to polski bestseller, którym zachwycają się dzieci od niemowlaka po przedszkolaka. Wydawnictwo Nasza Księgarnia zaprezentuje jesienne nowości. Jak mali krytycy przyjmą takie propozycje?
03 listopada 2020
Swój udział w dwunastej edycji targów KIDS’ Time zapowiadają kolejni Wystawcy. Woolbies to polska marka odzieżowa produkująca wysokiej jakości ubrania i akcesoria wykonane ze 100% wełny merynosów.
23 października 2020
Kolejni wystawcy KIDS’ Time meldują się na targowej liście. Qbana Mama to polska marka projektująca i produkująca produkty wyprawkowe dla dzieci. Firma bazuje na wysokiej jakości materiałach i wykonaniu oraz oryginalności projektów.
08 października 2020
Kolejna, dwunasta edycja targów KIDS’ TIME zapowiada się bardzo interesująco. A to za sprawą wystawców, którzy już teraz potwierdzają swój udział w przyszłorocznym wydarzeniu. Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME odbędą się w Targach Kielce od 17 do 19.02.2021 r.
23 września 2020
Organizatorzy największych w Polsce i w tej części Europy wystawy branży dziecięcej już od tygodni szykują się do nadchodzącej zimy. A zima w targowym kalendarzu oznacza tylko jedno: czas KIDS’ Time!
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy