FB940x788px-Gala-pusty.jpg

Ogłoszenie wyników plebiscytu „Branży Dziecięcej” podczas KIDS’ Time Digital Preview

10 lutego 2021
Już po raz 10. wyłoniono firmę i handlowca roku w plebiscycie głównego partnera medialnego targów Kids’ Time - magazynu „Branża Dziecięca”. Dotychczas, wręczenie nagród miało miejsce podczas towarzyszącej targom Gali Biznesu. Tegoroczne ogłoszenie wyników odbędzie się wyjątkowo online już 17 lutego podczas Kids’ Time Digital Preview – nowej odsłony targów poświęconych branży dziecięcej.

Kids’ Time Digital Preview startuje od wręczenia nagród w ramach plebiscytu “Branży Dziecięcej”

Kids’ Time Digital Preview to nowa formuła tegorocznych targów Kids’ Time, których stacjonarna odsłona odbędzie się w dniach od 6 do 8 lipca. Idea wydarzeń online została stworzona z myślą o firmach branży dziecięcej, które będą mogły utrzymywać kontakty biznesowe nawet wtedy, gdy niemożliwa jest organizacja bezpośrednich spotkań w tradycyjnej formie. W ramach Kids’ Time Digital Preview zaplanowano m.in. webinaria, szkolenia online, prezentację oferty wystawców w mediach społecznościowych, transmisję z wręczenia nagród i nominacji KIDS’ Time Star.

Pierwszym wydarzeniem zorganizowanym w ramach KIDS’ Time Digital Preview będzie rozdanie nagród w ramach plebiscytu „Branży Dziecięcej”, które zaplanowano już się już 17 lutego o godzinie 12:00.

 

Znamy finałową dwunastkę plebiscytu „Branży Dziecięcej”!

Plebiscyt "Branży Dziecięcej" odbywał się w dwóch etapach: nominacje i wybór zwycięzców. Od początku września 2020 roku można było zgłaszać swoich kandydatów w następujących kategoriach: Firma Roku Artykuły Dziecięce, Firma Roku Zabawki, Handlowiec Roku Artykuły Dziecięce i Handlowiec Roku Zabawki. Od początku stycznia 2021 roku, w drugim etapie wybierano zwycięzców – finałową dwunastkę. W finale znaleźli się przedstawiciele poniższych firmy, w następujących kategoriach:

 

  • Handlowiec Roku Artykuły Dziecięce: Emilia Hamouda-Kurzyńska z firmy Emitrust Corporation, Piotr Kajzer z firmy Junior Andrzej Kwapiński oraz Tomasz Świergolik z firmy Marko;
  • Firma Roku Artykuły Dziecięce: Emitrust Corporation, Junior Andrzej Kwapiński i Swandoo;
  • Handlowiec Roku Zabawki: Maciej Gliwny z firmy Artyk, Tamara Kępa, również z firmy Artyk oraz Milena Lisek z firmy Rekman;
  • Firma Roku Zabawki: Hencz Toys, Toyki S.c. oraz Panda.

1z6f0161-20200219-TargiKielce-KidsTime-gala.jpg [6.76 MB]

 

Transmisja online z plebiscytu „Branży Dziecięcej” będzie dostępna w mediach społecznościowych targów Kids’ Time, na kanale YouTube Targów Kielce oraz w kanałach informacyjnych magazynu „Branża Dziecięca”.

 

(MCh)

Polecane aktualności
29 września 2021
Nagrody KIDS’ TIME STAR to już tradycja. Co roku najlepsi producenci artykułów dla niemowląt, wózków, fotelików, a także produktów dla rodziców walczą o nagrodę przyznawaną przez komisję konkursową złożoną z ekspertów. Kto tym razem powalczył o statuetkę Tragów Kielce?
28 września 2021
Kolejna, 12. już edycja Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME potrwa do 30 września
17 września 2021
Jakość, ekologia i innowacyjność – to główne cechy produktów tworzonych przez czeską markę KIKKO – jednego z Wystawców tegorocznych targów branży dziecięcej.
06 września 2021
Firma zaprezentuje najnowszą ofertę klocków, samochodów i nie tylko
25 sierpnia 2021
Firma oferuje szeroką gamę wyjątkowych produktów dla niemowląt, dzieci i dorosłych
21 lipca 2021
Komitet Ochrony Praw Dziecka już po raz 2️0 wyróżni produkty i miejsca mające pozytywny wpływ na bezpieczny rozwój dzieci i chroniące przed uzależnieniem internetowym
13 kwietnia 2021
W Konkursie nagrodzono i wyróżniono blisko 130 wyjątkowych gier, zabawek, książek, miejsc i inicjatyw najlepiej wpływających na rozwój poznawczy, społeczny i emocjonalny dzieci.
13 kwietnia 2021
Nawet o 800 tys. zł. mogą ubiegać się mikro, małe i średnie firmy prowadzące działalność na terenie Polski Wschodniej w ramach projektu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Szczegóły będzie można poznać podczas webinarium zorganizowanego przez Targi Kielce.