Menu - nagłówek (dodatkowe)

Logowanie

PL
FB940x788px-Gala-pusty.jpg

Ogłoszenie wyników plebiscytu „Branży Dziecięcej” podczas KIDS’ Time Digital Preview

10 lutego 2021
Już po raz 10. wyłoniono firmę i handlowca roku w plebiscycie głównego partnera medialnego targów Kids’ Time - magazynu „Branża Dziecięca”. Dotychczas, wręczenie nagród miało miejsce podczas towarzyszącej targom Gali Biznesu. Tegoroczne ogłoszenie wyników odbędzie się wyjątkowo online już 17 lutego podczas Kids’ Time Digital Preview – nowej odsłony targów poświęconych branży dziecięcej.

Kids’ Time Digital Preview startuje od wręczenia nagród w ramach plebiscytu “Branży Dziecięcej”

Kids’ Time Digital Preview to nowa formuła tegorocznych targów Kids’ Time, których stacjonarna odsłona odbędzie się w dniach od 6 do 8 lipca. Idea wydarzeń online została stworzona z myślą o firmach branży dziecięcej, które będą mogły utrzymywać kontakty biznesowe nawet wtedy, gdy niemożliwa jest organizacja bezpośrednich spotkań w tradycyjnej formie. W ramach Kids’ Time Digital Preview zaplanowano m.in. webinaria, szkolenia online, prezentację oferty wystawców w mediach społecznościowych, transmisję z wręczenia nagród i nominacji KIDS’ Time Star.

Pierwszym wydarzeniem zorganizowanym w ramach KIDS’ Time Digital Preview będzie rozdanie nagród w ramach plebiscytu „Branży Dziecięcej”, które zaplanowano już się już 17 lutego o godzinie 12:00.

 

Znamy finałową dwunastkę plebiscytu „Branży Dziecięcej”!

Plebiscyt "Branży Dziecięcej" odbywał się w dwóch etapach: nominacje i wybór zwycięzców. Od początku września 2020 roku można było zgłaszać swoich kandydatów w następujących kategoriach: Firma Roku Artykuły Dziecięce, Firma Roku Zabawki, Handlowiec Roku Artykuły Dziecięce i Handlowiec Roku Zabawki. Od początku stycznia 2021 roku, w drugim etapie wybierano zwycięzców – finałową dwunastkę. W finale znaleźli się przedstawiciele poniższych firmy, w następujących kategoriach:

 

  • Handlowiec Roku Artykuły Dziecięce: Emilia Hamouda-Kurzyńska z firmy Emitrust Corporation, Piotr Kajzer z firmy Junior Andrzej Kwapiński oraz Tomasz Świergolik z firmy Marko;
  • Firma Roku Artykuły Dziecięce: Emitrust Corporation, Junior Andrzej Kwapiński i Swandoo;
  • Handlowiec Roku Zabawki: Maciej Gliwny z firmy Artyk, Tamara Kępa, również z firmy Artyk oraz Milena Lisek z firmy Rekman;
  • Firma Roku Zabawki: Hencz Toys, Toyki S.c. oraz Panda.

1z6f0161-20200219-TargiKielce-KidsTime-gala.jpg [6.76 MB]

 

Transmisja online z plebiscytu „Branży Dziecięcej” będzie dostępna w mediach społecznościowych targów Kids’ Time, na kanale YouTube Targów Kielce oraz w kanałach informacyjnych magazynu „Branża Dziecięca”.

 

(MCh)

Polecane aktualności
21 lipca 2021
Komitet Ochrony Praw Dziecka już po raz 2️0 wyróżni produkty i miejsca mające pozytywny wpływ na bezpieczny rozwój dzieci i chroniące przed uzależnieniem internetowym
13 kwietnia 2021
W Konkursie nagrodzono i wyróżniono blisko 130 wyjątkowych gier, zabawek, książek, miejsc i inicjatyw najlepiej wpływających na rozwój poznawczy, społeczny i emocjonalny dzieci.
13 kwietnia 2021
Nawet o 800 tys. zł. mogą ubiegać się mikro, małe i średnie firmy prowadzące działalność na terenie Polski Wschodniej w ramach projektu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Szczegóły będzie można poznać podczas webinarium zorganizowanego przez Targi Kielce.
18 lutego 2021
Branża Dziecięca, współorganizator targów KIDS’ Time już po raz 10. zorganizowała plebiscyt, w którym sklepy z zabawkami i artykułami dziecięcymi wybierały swoich ulubionych dostawców – przedstawicieli handlowych i firmy.
17 grudnia 2020
Członkowie Rady Programowej targów KIDS’ Time spotkali się, aby omówić najważniejsze kwestie dotyczące zmiany daty, a także organizacji wydarzenia. Po raz pierwszy w historii spotkanie odbyło się wirtualnie.
20 listopada 2020
Książki, którymi tytułowymi bohaterami są Frigiel i Fluffy to fascynujące opowieści o przyjaźni oraz ciekawości świata, których akcja toczy się w uniwersum Miecrafta. Premierowy pokaz trzeciej i czartej cześci przygód odbędzie się podczas targów KIDS’ Time.
13 listopada 2020
KIDS’ Time to nie tylko zabawki i ubranka dla dzieci, to także książki dla najmłodszych. Seria o Puciu to polski bestseller, którym zachwycają się dzieci od niemowlaka po przedszkolaka. Wydawnictwo Nasza Księgarnia zaprezentuje jesienne nowości. Jak mali krytycy przyjmą takie propozycje?
03 listopada 2020
Swój udział w dwunastej edycji targów KIDS’ Time zapowiadają kolejni Wystawcy. Woolbies to polska marka odzieżowa produkująca wysokiej jakości ubrania i akcesoria wykonane ze 100% wełny merynosów.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy