Wh2w1848-20190928-TargiKielce-Aviation-Expo.jpg

Oficjalna nominacja WUAVF dla polskiego oddziału

10 sierpnia 2020
Podczas tegorocznych targów Aviation Expo, 20 września odbędzie się po raz kolejny konferencja Global Drone Conference (GDC). W jej trakcie nastąpi oficjalne wręczenie nominacji World UAV Federation dla polskiego oddziału, którego prezesem został dr Andrzej Mochoń

Global Drone Conference łączy największe światowe firmy, przyszłych innowatorów i pionierów pod jednym dachem, by wspólnie rozważać nad przyszłością bezzałogowych pojazdów, inteligentnych miast, sztucznej inteligencji i przemysłu dronów. Światowa Federacja UAV ma pomóc lokalnym oddziałom z całego świata przy promowaniu rozwoju i wprowadzaniu innowacji w technologii i produktach branży UAV (bezzałogowych statków powietrznych).

Wh2w1962-20190928-TargiKielce-Aviation-Expo.jpg [5.12 MB]

Targi Kielce przystąpiły do WUAVF, stając się jej polskim oddziałem, których na całym świecie jest 26. Ich przedstawiciele będą mogli obejrzeć transmisję online z konferencji, a do prezentacji w trakcie jej trwania Targi Kielce zaprosiły również przedstawicieli z innych krajów.

Wręczenie oficjalnej nominacji nastąpi podczas Global Drone Conference, w trakcie targów Aviation Expo.

(AO)

Polecane aktualności
23 listopada 2020
Prezes Zarządu Targów Kielce otrzymał lotnicze Honorowe Wyróżnienie Roku za całokształt wybitnej działalności dla lotnictwa polskiego.
20 września 2020
Od 19 do 20 września podczas Targów Lotniczych Aviation Expo nie zabrakło tematów związanych z dronami, które w ostatnim czasie stały się bardzo popularne
20 września 2020
Klub Modelarstwa Sportowego z Kielc podczas Targów Lotniczych prezentuje symulator MASIM. Chętnych do spróbowania swoich sił za sterami nie brakuje.
19 września 2020
W ramach Targów Lotniczych Aviation Expo odbyła się konferencja dedykowana branży lotniczej
19 września 2020
Targi Lotnicze AVIATION Expo to doskonała okazja nie tylko na obejrzenie najnowszych samolotów lekkich i ultralekkich, ale także możliwość rozmowy z pilotami statków powietrznych. A Ci przekonują: latać każdy może!
19 września 2020
Targi Lotnicze Aviation Expo rozpoczęły się dziś w Targach Kielce. Wydarzenie dedykowane branży lotniczej to połączenie ciekawych ekspozycji, podniebnych debiutów, innowacyjnych technologii i branżowych konferencji. Targi potrwają do niedzieli, 20 września.
18 września 2020
Nie możesz uczestniczyć osobiście w targach Aviation Expo? Mamy dla Ciebie idealną propozycję
17 września 2020
Wszyscy, którzy marzą od zawsze o własnym samolocie powinni pojawić się od 19 do 20 września na targach Aviation Expo
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy