ofiaromat-sciana.DI2lCSvO.jpg

Ofiaromat Pomocna Dłoń – nowoczesne wsparcie dla Twojej zbiórki

21 maja 2026
Intuicyjne, bezpieczne i skuteczne rozwiązanie do przyjmowania darowizn bezgotówkowych na SACROEXPO 2026

Ofiaromat Pomocna Dłoń to nowoczesne urządzenie stworzone z myślą o fundacjach, parafiach, instytucjach kultury i wszystkich organizacjach, które chcą w prosty sposób zbierać darowizny. Łączy elegancki design, intuicyjną obsługę i bezpieczne płatności zbliżeniowe, dzięki czemu wspieranie ważnych inicjatyw staje się szybkie i wygodne dla każdego darczyńcy.

Urządzenie pozwala prezentować wiele celów zbiórek jednocześnie, wyświetlać materiały informacyjne, podziękowania czy aktualności, a dzięki zintegrowanemu terminalowi płatniczemu umożliwia błyskawiczne wpłaty kartą, telefonem lub zegarkiem. To kompleksowe rozwiązanie, które nie tylko ułatwia pomaganie, ale także skutecznie zwiększa zaangażowanie odbiorców.

Pomaganie w kilku prostych krokach

Obsługa Ofiaromatu została zaprojektowana tak, aby była maksymalnie intuicyjna:

  • wybór celu zbiórki,
  • wybór kwoty wsparcia,
  • płatność zbliżeniowa kartą lub telefonem,
  • natychmiastowe potwierdzenie i podziękowanie.

Cały proces trwa zaledwie chwilę i nie wymaga żadnej dodatkowej instrukcji.

Jedyny taki terminal z prowizją 1,49%

Ofiaromat wyróżnia się jedną z najniższych prowizji na rynku – tylko 1,49% od płatności, bez konieczności podpisywania dodatkowej umowy z operatorem płatności. To rozwiązanie wygodne zarówno dla organizacji, jak i darczyńców.

Administratorzy otrzymują również dostęp do przejrzystego panelu zarządzania z historią wpłat i możliwością generowania raportów do księgowości oraz sprawozdawczości.

Więcej niż urządzenie do zbiórek

Ofiaromat pełni także funkcję interaktywnego nośnika informacji. Na ekranie można prezentować:

  • cele i szczegóły zbiórek,
  • podziękowania dla darczyńców,
  • ogłoszenia i aktualności,
  • materiały promujące działalność organizacji.

Dynamiczna forma przekazu skutecznie przyciąga uwagę i zwiększa zaangażowanie odbiorców.

Bezpieczne i nowoczesne płatności

Urządzenie obsługuje płatności:

  • kartami płatniczymi,
  • kartami zbliżeniowymi,
  • Google Pay,
  • Apple Pay,
  • telefonem i zegarkiem

O szczegółową ofertę warto zapytać podczas nadchodzących targów SACROEXPO 2026 już od 15 do 17 czerwca w Targach Kielce. 

ofiaromat-stojak.DhKd5FTx.jpg [123.15 KB] ofiaromat-sciana.DI2lCSvO.jpg [267.87 KB] ofiaromat-nozki.Wc8HYKc7.jpg [127.11 KB]

ofiaromat.png [69.28 KB]

Polecane aktualności
08 czerwca 2026
Jak wygląda współczesny Wietnam widziany poza utartymi turystycznymi szlakami? O kraju kontrastów, dynamicznych przemian i niezwykłej duchowości opowie podczas Sacroexpo Jakub Rybicki – podróżnik, fotograf, dziennikarz i laureat prestiżowych międzynarodowych nagród.
06 czerwca 2026
Czy katolicyzm trzeba "namalować od nowa"? Jak dziś przedstawiać sacrum w sztuce? Te pytania staną się punktem wyjścia do dyskusji podczas konferencji „Współczesne problemy malarstwa sakralnego”, organizowanej przez Akademię Wiara–Kultura–Nauka w ramach wystawy Sacroexpo.
05 czerwca 2026
Jak świadomie tworzyć przestrzeń liturgiczną, by podkreślała duchowy wymiar liturgii? Odpowiedzi na to pytanie będą szukać uczestnicy konferencji „Co ożywia przestrzeń?”, organizowanej przez „Szkołę Zakrystianów” Sióstr św. Jadwigi Królowej Służebnic Chrystusa Obecnego.
03 czerwca 2026
Ćwierć wieku działalności Franciszkańskiego Biura Patron Travel i 25 lat obecności na targach Sacroexpo to wyjątkowy jubileusz, który warto podkreślić. Od 2001 roku biuro prowadzone przez OO. Franciszkanów pomaga pielgrzymom odkrywać najważniejsze miejsca związane z chrześcijaństwem, a od lat jest także stałym uczestnikiem Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów Sacroexpo w Kielcach.
02 czerwca 2026
O kulturze, sztuce i duchowości Włoch opowie jeden z najwybitniejszych polskich znawców tych zagadnień. Już 16 czerwca, w godz. 13:00–14:15, zapraszamy na spotkanie autorskie z ks. prof. Witoldem Kaweckim pt. „Dlaczego Polacy kochają Italię. Odkrywamy skarby kulturowe, artystyczne i duchowe Włoch”.
28 maja 2026
W 2027 roku przypada 150. rocznica objawień w Gietrzwałdzie – jedynym oficjalnie uznanym przez Kościół miejscem objawień maryjnych w Polsce. Jubileuszowe obchody zapowiadają się jako jedno z najważniejszych wydarzeń religijnych w kraju. O przygotowaniach do rocznicy oraz planowanych inicjatywach będzie można porozmawiać z przedstawicielami Sanktuarium Matki Bożej Gietrzwałdzkiej podczas targów Sacroexpo na stoisku 5-C23.
26 maja 2026
Czy wartości chrześcijańskie mogą być fundamentem nowoczesnego biznesu? Odpowiedzi na to pytanie poszukają uczestnicy konferencji „Biznes po katolicku”, która odbędzie się podczas Sacroexpo w Kielcach.
19 maja 2026
Kardynał Gianfranco Ravasi został laureatem Medalu Per Artem ad Deum 2026 – nagrody przyznawanej osobom szczególnie zasłużonym dla rozwoju kultury, sztuki i dialogu między światem wiary a współczesną kulturą. Prestiżowe wyróżnienie wręczono w Watykanie