75457715b7bc77530051.jpg

Odpowiedzialna segregacja

21 sierpnia 2018
Do grona wystawców Salonu Edukacji dołączyła firma PLAFOR specjalizująca się w produkcji pojemników użytkowych z tworzyw sztucznych.

Plafor Sp.z o.o. to polska firma z wieloletnią tradycją, działająca na terenie naszego kraju, eksportująca swoje produkty również za granicę. W swojej ofercie posiada wyroby z tworzyw sztucznych, m.in.: kosze na śmieci, pojemniki do przechowywania, pojemniki na żywność.

W trosce o ochronę środowiska naturalnego stworzony został zestaw pojemników do segregacji Sort Bin 281, 451 i 901. Te produkty wyróżnia estetyka i jakość wykonania. Zastosowany materiał nie blaknie pod wpływem promieniowania UV. Jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, oraz działanie związków chemicznych wydzielanych przez odpady. Jego wyraźne oznakowanie pozwala na łatwą selekcję odpadów, dzięki czemu idealnie sprawdza się w  szkołach, przedszkolach i innych placówkach edukacyjnych. 

Edukacja z zakresu odpowiedzialnego segregowania odpadów to bardzo ważny temat w dzisiejszym świecie, kiedy produkcja śmieci w Polsce z roku na rok zdecydowanie wzrasta.

Podczas Salonu Edukacji od 3 do 4 października w Targach Kielce firma Plafor zaprezentuje swoje produkty. 

(JL)

{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy