salon i kongres edukacji Kongres Edukacji Przyszłości oraz Salon Technologii i Wyposażenia dla  Edukacji

Dyrektorzy, nauczyciele, wykładowcy akademiccy, psychologowie, kuratorzy oświaty i wszyscy Ci, którym edukacja dzieci i młodzieży leży na sercu, powinni skierować swoje kroki do Targów Kielce. Od 3 do 4 października trwać będzie Kongres Edukacji Przyszłości połączony z Salonem Technologii i Wyposażenia dla Edukacji.

Tegoroczna edycja Kongresu Edukacji Przyszłości oraz Salonu Edukacji skupia się nie tylko na nowoczesnych sposobach uczenia, ale także na przyszłości edukacji – tego, dokąd zmierza system szkolnictwa i jak wyglądać będzie za kilka lat.

Więcej

Organizatorzy:

Targi Kielce kuratorium oświaty edukacja-logo-scdn

Partnerzy: 

pspd ale kariera InfoPraca
nask_logo  zdz-2  mac

Partnerzy Ogólnopolskiego Konkursu Laur Michała Anioła:

mac jurapark bałtów 

Patronat honorowy:

Minister Edukacji Narodowej    
wojewoda świętokrzyski wspolne-logo-marszalek-wojewodztwa wspolne-logo-prezydent-miasta

Aktualności

Nowoczesna edukacja w Targach Kielce

Nowoczesna edukacja w Targach Kielce

28.06.2018

Technologia w służbie nowoczesnej edukacji Kolejna edycja Salonu Technologii i Wyposażenia dla Edukacji oraz Kongresu Edukacji już startuje 3 października w Targach Kielce. Wśród licznych wystawców pojawią się zarówno firmy oferujące profesjonalne szkolenia, jaki i przedstawiciele sektora zaawansowanych technologii.

Nowoczesna edukacja z tradycyjnymi wartościami

Nowoczesna edukacja z tradycyjnymi wartościami

25.06.2018

Grupa MAC należy do czołówki wydawców edukacyjnych w Polsce. Firma od lat wspiera nauczycieli, a tym razem postanowiła wesprzeć Ogólnopolski Konkurs Laur Michała Anioła. O tym, skąd płynie chęć pomocy, jakie są najbliższe plany Grupy MAC i w jakim kierunku zmierza polska edukacja, rozmawiamy z Marią Zdziech – specjalista ds. produktu grupy MAC.

Konkurs o Laur Michała Anioła

Konkurs o Laur Michała Anioła

15.05.2018

Już 3 października podczas Kongresu Edukacji Przyszłości rozstrzygnięty zostanie konkurs o Laur Michała Anioła. Nagrodzone zostaną innowacyjne pomysły na kształcenie dzieci i młodzieży.

Kongres Edukacji Przyszłości

Kongres Edukacji Przyszłości

11.05.2018

Targi Kielce zamieniają się w wielką szkołę! Targi Kielce wspólnie z Kuratorium Oświaty w Kielcach oraz Świętokrzyskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach organizują Kongresu Edukacji Przyszłości. Już od 3 października nauczyciele, dyrektorzy oraz przedstawiciele branży edukacyjnej dyskutować będą o najbardziej aktualnych tematach związanych z kształceniem.