DSC00638.jpg

Zmiany w zarządzie AMAFOND

04 sierpnia 2020
Wieloletnim partnerem Międzynarodowych Targów Technologii dla Odlewnictwa METAL, wraz z towarzyszącymi im wystawami: ALUMINIUM&NONFERMET oraz RECYKLING i HEAT TREATMENT jest Stowarzyszenie Dostawców Maszyn i Materiałów dla Odlewni AMAFOND

Podczas 74. Zwyczajnego Zgromadzenia AMAFOND odbyły się wybory do Komitetu Wykonawczego na lata 2020-2021. Decyzją Komitetu, nowym prezesem Stowarzyszenia został Riccardo Ferrario, zastępując tym samym na stanowisku wieloletniego prezesa AMAFOND – Maurizio Sala.

Pragniemy serdecznie podziękować dotychczasowemu prezesowi za współpracę przy organizacji Międzynarodowych Targów Technologii dla Odlewnictwa METAL i promocję potencjału włoskiego przemysłu odlewniczego na arenie Europy Środkowo-Wschodniej. Liczne działania probiznesowe podejmowane przez Pana Maurizio Sala przyczyniły się w znacznym stopniu do budowania pozycji firm reprezentowanych przez Stowarzyszenie AMAFOND oraz marki targów METAL.

Na ręce nowo wybranego prezesa Stowarzyszenia Dostawców Maszyn i Materiałów dla Odlewni AMAFOND – Pana Riccardo Ferrario, wraz z wiceprezesami,  Luca Casella (Direktor - Sipag Bisalta Spa) and Angelo Vezzuli (General Manager - EKW Italia Srl),  Paolo Magaldi (wice- CEO - Magaldi Power Spa) i Michele Pietribiasi (C E O - Euromac Srl) składamy najlepsze życzenia, wielu sukcesów, realizacji planów i zamierzeń, których celem jest dalsze wsparcie branży odlewniczej.

Zapraszamy do zapoznania się z filmowową przemową dotychczasowego prezesa. 

https://youtu.be/X0jesg4EDd4

(AO)

Polecane aktualności
23 listopada 2021
Tegoroczne święto odlewników połączone będzie z jubileuszem 85-lecia Stowarzyszenia Technicznego Odlewników Polskich.
20 października 2021
W trakcie uroczystej gali uhonorowano firmy obchodzące jubileusze obecności na rynku
20 października 2021
W trakcie uroczystej gali m.in. wyróżniono najlepsze produkty prezentowane podczas targów oraz najlepszy sposób wystąpienia targowego.
19 października 2021
Komisja Odlewnictwa PAN rozstrzygnęła kolejną edycję konkursu im. prof. Wacława Sakwy na najlepszą magisterską i inżynierską pracę dyplomową z zakresu odlewnictwa. Nagrody za rok 2019/2020 oraz 2020/2021 przyznano podczas targów Metal.
19 października 2021
Połączone: Salon Technologii Obróbki Metali STOM oraz Międzynarodowe Targi Technologii dla Odlewnictwa METAL od pierwszych minut gromadzą tłumy branżowych zwiedzających.
07 października 2021
Jesteś zwiedzającym – przeczytaj i dowiedz się, co czeka na Ciebie podczas „Przemysłowej Jesieni”. Jeszcze nie zdecydowałeś czy przyjechać do Targów Kielce – przeczytaj i dowiedz się, dlaczego nie może Cię tu zabraknąć.
01 października 2021
W tym roku Amafond świętuje 75 rocznicę swojego powstania i czyni to z wieloma nowymi funkcjami. W sieci pojawiła się nowa strona internetowa, całkowicie odnowiona pod względem graficznym i merytorycznym, dostępna w kilku językach, a także w wersji niemieckiej i hiszpańskiej, aby dotrzeć do coraz większej liczby klientów i potencjalnych klientów naszych współpracowników.
16 września 2021
Abas Business Solutions Poland - jeden z  czołowych światowych dostawców oprogramowania pozwalającego zarządzać i usprawniać wszystkie procesy produkcji w odlewniach - to jeden z tegorocznych wystawców targów METAL.