1.jpeg
Chwilę po podpisaniu umowy (od lewej) Joanna Marcjan, Zastępca Dyrektora Wydziału Targów w Targach Kielce, Ambasador Republiki Tunezyjskiej w Polsce JE Taoufik Chebbi, Paweł Kułaga, Dyrektor Wydziału Prawno-Administracyjnego w Targach Kielce oraz Marta Stelmach, Prezes Zarządu Polsko - Tunezyjskiej Izby Gospodarczej.

Nowe wydarzenie będzie towarzyszyć Targom Marek Własnych! Przyjadą wystawcy z Północnej Afryki

05 kwietnia 2024
Jednej z najbardziej perspektywicznych imprez targowych nadchodzących lat Targom Marek Własnych już tej jesieni towarzyszyć będzie wydarzenie o roboczej nazwie ,,XPand from MENA to CEE”.

W ramach tego eventu w kieleckim ośrodku wystawienniczym producenci żywności oraz kosmetyków z Północnej Afryki będą mogli znaleźć wartościowych partnerów handlowych po polskiej stronie, a nasz kraj stanie się dla nich bramą do regionu Europy Środkowej i Wschodniej.

 

Te plany są wynikiem umowy zawartej przez Targi Kielce S.A. i . Memorandum of Understanding  podpisali Paweł Kułaga, Dyrektor Wydziału Prawno-Administracyjnego, który rozmowy prowadził przy wsparciu Prezesa Zarządu Targów Kielce dr Andrzeja Mochonia, oraz Marta Stelmach, Prezes Zarządu Polsko - Tunezyjskiej Izby Gospodarczej. Obecni byli  Ambasador Republiki Tunezyjskiej w Polsce, JE Taoufik Chebbi oraz Joanna Marcjan, Zastępca Dyrektora Wydziału Targów w kieleckim ośrodku wystawienniczym. Wydarzenie miało miejsce podczas konferencji zorganizowanej przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu oraz Polsko - Tunezyjską Izbę Gospodarczą, poświęconej rynkowi Tunezji i krajów Maghrebu.

Targi Marek Własnych oraz XPand from MENA to CEE odbędą się 6 i 7 listopada 2024 w Targach Kielce. 

 

Na Targi Marek Własnych mogą się już rejestrować wystawcy i kupcy. Szczegóły na targikielce.pl/future-private-labels

/MŚ/

Polecane aktualności
29 kwietnia 2024
Na przełomie maja i czerwca w całym kraju będą startować nabory wniosków o dotacje do udziału w międzynarodowych targach odbywających się w kraju - także w Targach Kielce! Małe i średnie przedsiębiorstwa, które zechcą ubiegać się o dofinansowanie, już powinny zacząć przygotowania do tych naborów.
26 kwietnia 2024
Marki własne zyskują coraz większe uznanie wśród polskich konsumentów, co wynika z raportu BehaviourChange opracowanego przez Consumer Panel Services GfK. Marki własne zwiększyły swój udział rynkowy o 1,3 pkt proc. w 2023 r., osiągając już 22,6%.
22 marca 2024
Zaangażowanie trzech ważnych dla branży podmiotów w organizację Targów Marek Własnych dowodzi rosnącego znaczenia wydarzenia dla rynku. Tegoroczna edycja znów stanie się platformą przełomowych rozmów i kluczowych porozumień, a także miejscem inspirujących dyskusji.
02 stycznia 2024
Targi Marek Własnych w listopadzie 2024 ponownie staną się miejscem prezentacji produktów oraz platformą rozmów dla producentów i dystrybutorów marek własnych z przedstawicielami sieci handlowych z różnych krajów. Wydarzenie staje się istotnym czynnikiem rozwoju współpracy krajowej i międzynarodowej. Wzbogacone zostanie o aktywności wpierające branżę mięsną.
06 grudnia 2023
Fabryka Cukierków Pszczółka, Przedsiębiorstwo Przemysłu Ziemniaczanego Trzemeszno, Młyny Stoisław, Polskie Przetwory Włocławek, Zamojskie Zakłady Zbożowe zaprezentowały ofertę pod produkcję marek własnych 15  i 16 listopada w Targach Kielce. – Są powody do satysfakcji – mówi Artur Krzeszowiak z KGS.
30 listopada 2023
– Polacy coraz częściej sięgają po produkty marek własnych ze względu na dobry stosunek jakości do ceny. Przyszły rok może być kolejną szansą rozwoju tego sektora – przekonywał w trakcie Forum Marek Własnych w Targach Kielce Przemysław Korotusz, Junior Analytics Consultant, Retail Services NielsenIQ. Ich udział w sprzedaży dyskontów stanowi obecnie ponad 43%.
16 listopada 2023
Różnorodność ofert producentów z Polski, Słowacji, Niemiec, Albanii, Estonii, Stanów Zjednoczonych na Targach Marek Własnych jest imponująca. Wydarzenie trwa 15 i 16 listopada 2023 w Targach Kielce.